Дискусия: Сладък ден на Св. Валентин

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 12.2.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    и мен точно това ме хлъзна в сателитките
    не си калпава ами направиха нарочно така да се объркваме :wuerg: Направо си гръмнах жокера Обади се на приятел и тя милата изстреля всичко събрано, та ме спаси от провал и срам :inlove:xD
    Муши и пейнт опитах, не мога мила, направо ме е срам, че се провалих :oops: Да са живи и здрави приятелите и съседите :inlove::D
     
  2. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Слънцееееееее, да живееш 100 години, опатках всичко, що бях събрала, още 485 точки и финиш!!! Малииииииии, голям спец им станах с пейнта :D:D:D
     
    ПЕПЕЛЯШКА, SKATAVKATA, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  3. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Използвам телефона снимамxDxDxD
     
    ПЕПЕЛЯШКА, kakata13, SKATAVKATA и 4 други харесват това.
  4. .poli78.

    .poli78. Младши експерт

    Взех реда, поставих и двете цъкалки, третата на полето да дава парти врътки, без снимки и прочие - стенография, това използвах.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, SKATAVKATA, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  5. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Не бих искал да ти се бъркам в играта, но аз бих сложил и третата цъкалка на реда, защото от нея парти врътка се съмнявам да изскочи. Парти врътки се получават от цъкалката в магазина (срещу 175 монети) и от цъкалката, която ще получим (дай Боже) при достигане на трето ниво от глобалния напредък.
     
  6. .poli78.

    .poli78. Младши експерт

    Благодаря, не съм го разбрала.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и fermer4etoo1970 харесват това.
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    [​IMG]

    Тази "ИКОНА" предпазва от скука, лекува мързел и е полезна за здравето и за джоба - спестява фитнеса !!! :D:D:D
    Внимание! Опасна е при настъпване! xD
     
    Последна редакция: 15.2.20
    elliss_bg, ПЕПЕЛЯШКА, dedoto и 3 други харесват това.
  8. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    С тази мотика съма ще запълниш глобалната лента:)xDxD
     
    .water., ПЕПЕЛЯШКА, kakata13 и 4 други харесват това.
  9. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    накичих редчето, купих всички цъкалки +, наредени са и те, и сега събирам падащи за принос в глобалната лента, и си вече садя за читалището
     
    ПЕПЕЛЯШКА, dedoto, SKATAVKATA и 2 други харесват това.
  10. ka-linka

    ka-linka Пазител

    За получаването на всяка една глобална награда е необходимо
    изиграването на още 1 игра (след нейното отключване от всички играчи).

    Играчите, които са приключили с игрите, ще получат глобалните награди след края на събитието.

    Какво ще рече това? Взех реда, след него направих още 2 игрички, че имах подаръци. Още ли трябва да играя? Като гледам общата лента, до втория ред няма да се стига, но все пак питам. И още едно питане: получила съм любовта витае във въздуха+, имам и основата. Ако купя от магазина в събитието още едно подобрение, ще мога ли да го поставя на същата основа, след като минат 20-те обирания или трябва с монети да си купя и нова основа?
    Или едното не е основа на другото, че не съм пробвала?
     
    .TAINNA. и .water. харесват това.
  11. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    От нея излизат мазоли, нещо по-привлекателно предложиxDxDxD.
     
    SKATAVKATA, dedoto, -niksan- и още 1 човек харесват това.
  12. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    Добро утро, фермерчета :) Как е при вас с изскачащите? Имам китки, но изскачащите са нещо силно намалели. От две полета с растение на събитието общо 70. Имам общо 33 подаръка за св. Валентин произведени.
     
  13. cecomania

    cecomania Активен автор

    Добро утро и на теб!Само от основното падат бонуси.От пустото падат ваучери за време.Така,че не са намалени.Освен това ако се изиграят без грешка игрите около 37 са достатъчни за реда.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., elliss_bg и още 1 човек харесват това.
  14. lilimim

    lilimim Активен автор

    Това означава, че след като глобално се достигне до дадена награда - запълни се скалата до наградата, ако искаш веднага да я получиш, трябва да изиграеш още 1 игра и си получаваш съответната глобална награда веднага. Ако не изиграеш 1 игра след запълването на глобалното ниво за съответната награда, получаваш наградата едва след края на евента.
    Декорите за 175 монети със звезда са заредени и дават съответния бонус (супер тор, супер храна, парти завъртания за колелото), а тези за 100 монети със звезда са един вид вече разредени(не са основа) и не дават бонуси, а само точки, но пък тях можеш веднага да си ги сложиш в Небесната градина на реда.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., ka-linka и още 1 човек харесват това.
  15. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Благодаря. Цъкалката я пробвах вече и видях, че не е с основа! Усмихнат ден!
     
    .TAINNA. и lilimim харесват това.
  16. lilimim

    lilimim Активен автор

    От друг форум разбрах, че може да си получиш глобалната награда веднага и без да изиграваш още 1 игра, но трябва да влезеш в магазина на квеста.
     
    SKATAVKATA, ПЕПЕЛЯШКА, esz102 и още 1 човек харесват това.
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    мазолите са нищо, ако я настъпиш и те ковне по челото тогава става нещо xD

    Мушииии цунки по бузките за пейнт-а :inlove::D Мечка страх мене не при гифт набързо взех редичката и цъкалките. остана ми само последната цъкалка с + , защото направих 3 грешки в началото xD Таина приятелката ми я оправи и ме досрамя да я тормозя още :oops: Вече съм спец и се забавлявам без страх ;):D
     
    SKATAVKATA, ПЕПЕЛЯШКА и ka-linka харесват това.
  18. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ами ще рече, че след като е отключена от всички ни първа глобална награда, ще трябва да изиграем 1 игра, за да я получим. След това като се отключи втората глобална - пак 1 игра, за да ни се начисли. И т.н. с четирите. А който не направи това усилие - ще чака края на събитието за да получи глобалните награди.
    От магазина не купуваш подобрения. Не са цъкалките основа и подобрение, а са цъкалки, които са с определен брой обирания, след чието изчерпване се трансформират в цъкалка със същото име, но без "(+)" в него и без бонус, а само даващи точки. Че в магазина се предлагат двата варианта - с бонусите и без бонусите. Тези без бонусите ще могат веднага да се поставят на втория ред, няма да трябва да се чака 20 дена, за да се оберат другите и тогава да се ползва реда.
    А дали ще стигнем до втория ред? Ами зависи от всички ни дали ще играем още и ще се опитаме да го вземем или не.

    П.П. Продължавам да играя, най-малкото малките награди дават и хубави неща, не ги отказвам.
     
    Последна редакция: 16.2.20
  19. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Ако имаш нужда от помощ свиркай, айляк съмxD
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  20. kakata13

    kakata13 Ветеран

    Това е тайната съставка за втория ред-трябва да се играе и след като вземем първия ред иначе е мираж.А освен това вече дава по 12 монети за награда.
     
    SKATAVKATA, ПЕПЕЛЯШКА, bubolina8 и 4 други харесват това.