Дискусия: Сладко приключение

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 6.8.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    хахахаха браво на заклинателя! морски дявол не ми даде БП, но имам топола и рамбутан :D
     
    ka-linka, milena7004, [[Fermerkaa]] и още 1 човек харесват това.
  2. staneli

    staneli Старши болярин

    И моето сандъче пусна 3 пари xD. Ама пък можеше и на всички по 15 да пусне, пак нямаше да има сърдити xD
     
    dedoto, [[Fermerkaa]], .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  3. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Браво на вас, момичета и момчета!
    Ще поцъкам малко с "мигновено", та поне реда да взема. :p
    После засаждам хортензия, че ми е най-дълга и най-вероятно после пак ще има "мигновени" бранета.
    Зависи колко с.т. ще отпусне чичо скруджовата ми душичка! xD
    Щото с тия по 1-2 тайнствено/загадъчни нещица, добавяйки "случайния принцип" на ПБ и моя късмет ....... е като да решиш 1 уравнение с много неизвестни.
    Така, че колкото толкова, когато тогава! :)
    Лято е, все пак! ;)
     
    .TAINNA. и kakata13 харесват това.
  4. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    И при мене 3 лалота,да не се цепя от колективаxD
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и [[Fermerkaa]] харесват това.
  5. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    [​IMG]
    Когато носиш само една диня под мишница (без мигновено поникване и без ръсене на СТ) става и без кошница :p
    Много си права, ама...БП не дава xDxD
     
    staneli, .TAINNA., pepa551 и още 1 човек харесват това.
  6. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Заклинанието ми харесаxD, ама надали.
     
    [[Fermerkaa]], kakata13 и .TAINNA. харесват това.
  7. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Хаха и при мен са 3 ЛГ! xD
     
    .TAINNA. харесва това.
  8. samaila

    samaila Младши експерт

    Имам запитване - И сега последно колко изкачащи от двата вида трябват за да се вземе редчето, че аз започвам в последния момент??
     
  9. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    [​IMG]
     
    .TAINNA. харесва това.
  10. dedoto1

    dedoto1 Редовен

    xDxDчувствам се късметлия на БП им се откъснаха цели 9лг8)
     
    milena7004, tanyamery, .TAINNA. и 5 други харесват това.
  11. фермерчетовики

    фермерчетовики Професионалист

    Благодаря и на трите:inlove::inlove::inlove:. Сега остава и да ги взема пък после ще се моля и за късмет.
    Явно голямата точка не ще да отпусне гулденчета в сандъка защото и на мен даде само 3 xDxDxDxD
     
    joujoujouj, dedoto, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  12. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Дискусия-Сладко-приключение.18578/#post-165413

    П.П. 6 лг бяха при мен, а току-що приключих всичко. Грешно бях заложила на бучкане на амарант, най-дългото при мен, от 30 ч. с вода, тор и занаятчийски пудри ставаше под 20 ч., без Харита даваше 100% изскачащи, но бааааавно, че вчера минах на 7-8- часова китка и финиширах преди началото на 2-рата част на месечния куест.
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и ka-linka харесват това.
  13. samaila

    samaila Младши експерт

    Благодаря за отговорът, одеве погледнах таблицата и се понабутах със супер тор за да успея, ама няма нищо /аз съм свикнала да се набутвам, като не чета внимателно/. То човек се учи от грешките си. Дългорастящите ще ги имам предвид за другите игри, когато се налага. Като казах грешки, колко пъти бъркам някъде защото не чета внимателно. Но грешките си ги знам и се уча от тях честно казано има с какво да се похваля :) (в грешките). Но, най-добрият учител е опитът...
    сигурна съм, че не съм само аз така :))
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА, mushnu4ka и 4 други харесват това.
  14. staneli

    staneli Старши болярин

    Всички правим грешки, не си само ти така.... Макар и с известен опит в играта, аз съм царица на гафовете, та и той не е гаранция, че всичко ще е тип-топ xD. Преди доооста време имах идея да отворя такава тема - за гафовете и грешките, които сме правили през годините в играта. Повярвай ми, много мога да напиша .... xD.

    пп. Ухааа, току-що ми се излюпи Морски дявол, най-после :inlove:. От скептицизъм, че ще се пръкне, даже и храна нямах смляна за него, та го почерпих със супер манджа xD. Сърдечни благодарности на заклинателката по-горе в темата xD:inlove::).
     
    Последна редакция: 12.8.19
    [[Fermerkaa]], milena7004, dedoto и 4 други харесват това.
  15. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Невероятно, дажбите с които ще приключа евента са над 3000 !!!! То и от водните шушулки дори имам в излишък. :(Ама го няма вече Караконджо, само той се радваше, че щяло да има какво да му обменят. :eek:
     
    kakata13, [[Fermerkaa]], .TAINNA. и 2 други харесват това.
  16. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Заклинателче, отплесна се мама и заклинанието не действа. Вместо морски дяволи ми даде носорози :wuerg:xD
     
    dedoto харесва това.