Дискусия: Скорпикъща

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 2.9.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Ами, да в календара се вижда даже ден на намаленията в неделя, та който не бърза ще хване и ББ и селекция за 1 храница :) :) :)
     
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    а дали ще съвпадне с ББ или ще е след това? o_O
     
    ka-linka харесва това.
  3. ka-linka

    ka-linka Пазител

    съвпада, ББ е до 23 часа в неделя
     
    .TAINNA. и Bamze харесват това.
  4. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Какво става минах всички събития и нива от скорпи но не мога да наредя реда ? ID 54736714

    А-а-а ясно чел недочел то имало да се играе още един уикенд...8)8)8)
     
    Последно редактирано от модератора: 18.9.21
  5. cecomania

    cecomania Активен автор

    толкова много ресурс дадох за тази безсмислица "скорпикъща" и на края се оказа че нямам 2 от декорациите...Нямам думи да опиша разочарованието си от тази игра....
     
  6. Bamze

    Bamze Болярин

    Изиграх и последната част на това събитие. Ура - финиширах! Взех редчето, наредих го и му се радвам.
    Благодаря още веднъж на Ka-linka за съвета, който ми даде! :inlove::inlove::inlove: Благодарение на него имах животни да предам. Плевнята ми се опоска значително, но ще я напълня отново макар и бавничко!
    Приятна игра ви желая!:):):)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, ka-linka и tanyamery харесват това.
  7. Zlobara

    Zlobara Активен автор

    Имаме по 2 броя от трите декорации на ПИТ ще ти подаря тази ,която нямаш стига да е разрешено.
     
    .water. и Bamze харесват това.
  8. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    И тук доста животни заминаха ! Преди ТОПА все евенти с наливане на много ресурси.
    Може също да си ги сложил на някое поле, огледай.
     
    Последна редакция: 24.9.21
    Bamze, terazinni, milena7004 и още 1 човек харесват това.
  9. terazinni

    terazinni Напреднал

    И аз приключих. Предните три седмици понатрупах рибки с подходящи стойности и набързо приключих занимавката. Успех на доиграващите евента!
     
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    На горската поляна се намират по 2 броя от непоставените на реда.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, Bamze и ZORBA13 харесват това.
  11. staneli

    staneli Старши болярин

    Сега обрах загадъчните обори от това събитие и... о, чудоооо - имам си и аз най-накрая земна кукувица :music::inlove::music:
     
    Кобрелия, buba62, ПЕПЕЛЯШКА и 8 други харесват това.
  12. buba62

    buba62 Главен болярин

    А моите "Волга" дадоха само неинтересни неща. Здраве да е, бяха първите във фермата ми, още отглеждам за читалището рошави пилета, значи мога да чакам, че да не се чудя къде да търся местенце и на земнокукувиците xD.
    Но честито на късметлиите!
     
    kakata13, .TAINNA. и Bamze харесват това.