Дискусия: Септемврийско събитие

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 28.9.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. kosibosi63

    kosibosi63 Активен автор

    Здравейте,искам да попитам относно ,,градинската роботика,,двата ъпгрейда ли трябва да насложа ,защото с единия не става.Много ще съм ви благодарна ако ми кажете.Предния път не го вземах пак не бях разбрала.
     
  2. Bamze

    Bamze Болярин

    Да, два ъпгрейда трябват,Градинарската роботика II може да се сложи на реда. Успех този път ти желая!
     
  3. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Успях да взема земната кукувица! :)
    Но ще продължа да чакам птицата секретар да я пуснат като награда някъде. Тя между другото не беше ли по време по-ранен обор? 8)
     
    pepa551, ПЕПЕЛЯШКА, staneli и 4 други харесват това.
  4. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    За 190 игри успях да взема земната кукувица. Реда ща стане скоро има време.
    Имам 3 секретарки, бих ти подарила едната на ПиТ, от по-ранен обор е.
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  5. staneli

    staneli Старши болярин

    Да, по-стара е от земната кукувицата и вече я пускаха като награда в събитие - в Голямата гонитба от 29 юни, обаче мисля, че тепърва ще я дават като награда и в други събития ...
    Взех си от магазина най-напред чудесно изтъкан с подобренията, после двете пикола (цветни мелодии и немъртво съкровище)
    Земната кукувица тук няма да я гоня с цел, вече имам една, но ако събера монетки, ще я взема :). Но, добре дошли са и повечкото СТ и тор на Мими :p
    Нямам кой знае какви постижения с много монетки накуп :)
     
    kakata13, tanyamery, Bamze и 2 други харесват това.
  6. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    ИД: 2967355
    Последното нареждане трябваше да ми даде 19 монети, а отчете 3, но не ми върна и плочки???
    Моля за проверка.
     
  7. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    След получени 3 монети на 2021-10-04 18:45:31 (но дали са тези, за които говориш, или от приключена предишна "дъска" няма как да зная) веднага е започната и все още е незавършена следваща "дъска". Няма как да проверя какви плочки си имала преди започването на това с 3-те монети и след приключването му. Само общото налично количество може да бъде проверено и евентуално да се засече с произведеното в мелницата. (Но 99% съм убедена, че няма да има загубени плочки.)
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  8. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Две пиколо и кукувица, имам още 40 монетки, до утре на обяд какво се събере - ще купя нещо дребно. Доволна съм, много куку се иска в читалището, ще понапредна със задачките там.
     
    staneli, .TAINNA., dedoto и още 1 човек харесват това.
  9. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    С 433 кръпки успях да взема двата обора, които ми лиспваха. Доволен съм. :D
     
    .TAINNA., pepa551 и Bamze харесват това.
  10. Bamze

    Bamze Болярин

    Ура -а-а-а!!!:DИмам си Земна кукувица! xDxDxDЗа 378 кръпки успях да събера 402 монети и си взех това птиче във фермата.Продължавам да играя за кеф!
     
    staneli, milena7004, pepa551 и 3 други харесват това.
  11. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Полето беше нацяло празно, за късмет доста плочки дойдоха наполовина сини, добре се подредиха и като сложих мишката на отметката, ми показа 19 монети, но след това ми даде само 3, плочки не ми върна, но здраве да е.
    Благодаря.
     
    Bamze харесва това.
  12. kakata13

    kakata13 Ветеран

    497 кръпки положени 1112 монети спечелени,напазарувах си всичко предвидено дори и отгоре, доволен съм:D
     
    .TAINNA., Bamze, krisi026 и 2 други харесват това.
  13. dedoto

    dedoto Адмирал

    581 кръпки и като сложа лудия си късмет едвам 717 монети :(
     
    .TAINNA. и Bamze харесват това.
  14. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Како, кажи какви оферти те съблазняват, че на следващите кръпки ще се надявам на подкрепа от теб :inlove::inlove::inlove:. Аз си взех кукувицата и един сандък "Пиколо",, около 500 кръпки и има няма 630 монетки, разликата между мен и теб е повече от очевидна. Много се надявам, да решиш да помагаш следващият път:oops:;):)
     
    .TAINNA., kakata13 и Bamze харесват това.