Дискусия: Септемврийско събитие 2020 г.

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 22.9.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Първата е наредена благодарение на селектирането:). Остава още малко и втората ще е готова, пак с помощта на селектирането. Добре, че скътах малко СХ:).
     
    tanyamery, .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  2. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    И аз, като Джиджи успях да компенсирам лошият старт откъм изскачащи, благодарение на ББ с намаление и съм много доволна, защото приключих задължителната програма. Оставам за волните изпълнения, че сойката прелита, ама още не е кацнала при мен.
     
    bubolina8, .TAINNA., mimi123123456 и 2 други харесват това.
  3. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    стартирах добре но после затънах в блатото.25-30 изскачащи на обиране.едва днес сутринта изплувах и подредих редовете ще играя докрай.все нещо допълнително ще спечеля.приятна почивка на всички.
     
    .TAINNA., kakata13, milena7004 и 2 други харесват това.
  4. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    И втората е наредена:), че и пусната в действие:). Продължавам да садя,защото имам намерение да купя мноооооого неща:):p. Сега пък изскачащи има, растения няма:). Ей, угодия нямаxDxDxD.
     
    .TAINNA. и kakata13 харесват това.
  5. -Защо-

    -Защо- Напреднал

    тая операция с амаранта на горската си е направил без кръвна,защото иначе води до самозабрава
     
  6. buba62

    buba62 Главен болярин

    Снощи взех и двете редички, а тази сутрин окончателно приключих със събитието.
    Благодарение на вчерашния бонус от Рошко направих малко повече растения, но не ми достигнаха изскачащите.
    От магазина си напазарувах сезонните точки, супер храната и сандъците с бонуси, които дадоха 1 бонус за растения :music:.
    Сега ще обърна малко внимание на растенията за читалището.
     
    .TAINNA. и maqpan4o харесват това.
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Браво Бубе! Герой си! Можеше да понаправиш селекции, ако имаш СХ. Така направих много изскачащи. Сега имам 1240 ама китки не достигат. Взех всичко от първите две страници без инструментите. Устремена съм към оборите и дърветата в края до където мога :)
     
    Последна редакция: 28.9.20
    bubolina8 и ka-linka харесват това.