Дискусия: Септемврийско събитие 2019 г.

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 18.9.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Е мое ли да сложиш на цяло поле миЖки и да не ги нараниш и да чакаш ножове да пуснат xDxDxD Божкеле одъртявамxDxDxDОт невестулките съм доволна почти 1:1 са нож и вилица.Определено минавам на обори за около 5-6 часа с гарнитура ябълки Ххл.;)
     
    dedoto, ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    xDxDxD ръко-пляскам те xDxDxD
     
    ПЕПЕЛЯШКА и лудакрава1 харесват това.
  3. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Бе смей се ти, ама съм си трагедия :D:p;)xD
     
    .TAINNA., dedoto и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  4. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    здравейте.няма да се справя с ножовете.имам за 18 игри плюс 500 вилици но ножовете излизат малко.сея хризантеми.сега разбирам че излизат повече ножове от оборите.ще пробвам и ще видя какво ще се получи.благодаря ви за информацията.успех на всички и весели празници.
     
    лудакрава1, .TAINNA. и .water. харесват това.
  5. gimitko

    gimitko Кандидат за признание

    Аз съм с жълти пеперуди, оранжеви къртици, червени пуйки и някои други 10часови обори(със валентинска саксия и яйчен пунш стават за 6часа и малко)Изскачат 44ножа и 44 вилици от поле.
    НО само с обори няма да събера вилиците.(1020вилици и 915 ножа до тук)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .water. и .TAINNA. харесват това.
  6. buba62

    buba62 Главен болярин

    Играя с 2 полета с растения и 1 с обори и малко дървета и долу-горе се получава правилното съотношение.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, лудакрава1 и .TAINNA. харесват това.
  7. xari_myri

    xari_myri Ветеран

  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Браво! ама от такова ранно справяне ще има мнооого да ни товарят сетне, а играещите евенти ще намаляват все почече :p;)
     
    shiky, [[Fermerkaa]], ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.
  9. .water.

    .water. Адмирал

    Това е без никакви екстри играя само каквото падне не ме вълнува реда .Обори и стръкове евентуално ако мога да взема без напъване иначе си чакам да се появят на пазара новите плодове и животинки.Поста ми беше евентуално ако някой се чуди какво да сложи все пак да отгледаш и нещо ,което ще ти свърши работа ,а не само да пълниш плевнята.На моя пазар екстра вървят зайците ще чакам някой да се напъне да му се паднат мравки и да започне да ги продава .Това е моята стратегия за събитието:).
     
    [[Fermerkaa]], .TAINNA. и gimitko харесват това.
  10. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Аз смелих 36 прибора и взех всичката техника. Отглеждам различни растения, като най - дългия растеж е на жълта роза. Решила съм като събера вилиците ( още 705бр) да сложа обори и дървета и да видим колко ножове ще падат, но в интерес на истината 1вото косене беше на еделвайс и от него ми паднаха по 90 ножа на поле, което няма как да се случи ако имам обори....та ще видя с какво време разполагам и може да не слагам обори изобщо...
     
    .water., .TAINNA. и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  11. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    хич неми пука колко ще ни товарят,и колко човека ще ги играят евентите,всеки да се оправя по единично;)
     
    DILQNADELI, баткотонакаката и .TAINNA. харесват това.
  12. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Не съм стигнала дори до средата:oops:, меля каквото изкочи и се надявам да успеяxD, реални средства ще вложа, когато пенсията ми стане 1000 евро:pxDxDxD, ако доживея до 100 годиниxDxDxD.
     
    eva-mina, esz102, dedoto и 2 други харесват това.
  13. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    Бихте ли споделили комбинация за монети, че при мен нещо все други се падат... :cry:8)
     
  14. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    За всяка ферма са различни, аз уцелих 2 комбинации и играя само с тях.
    2, 4, 3, 5
    3, 5, 4, 1
    това са моите по реда на нещицата.
     
    elliss_bg и .TAINNA. харесват това.
  15. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Моите са : 4 1 3 2 ; 4 5 1 2 и 4 5 2 3 до момента за монетки със звезда са тези.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, elliss_bg и .TAINNA. харесват това.
  16. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    ми то и аз пари несъм давал,със малко тор работата стана:)
     
  17. ka-linka

    ka-linka Пазител

    4-2-3-5 е моята комбинация, пробвах за втора, но не я улучих
    28 игрички до сега, сея клематис, че ми трябват още 13 000 за читалището и имам 7-8 вълчета, които бера веднъж на ден
    като направя вилиците за 60 игри, ще мисля какво да редя за ножове
     
    elliss_bg, ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  18. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    егоист xD
     
    [[Fermerkaa]], -niksan- и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  19. .water.

    .water. Адмирал

    Да ти кажа от моя опит май си постъпила най-добре от оборите нищо и половина бахамските стръкове дадоха Рамбутан на за какво ми е.Ако събера ножове каквото смеля ще е за техника .
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и Самардапа харесват това.
  20. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    техниката вече е в джобчето, стръковете и оборите после....ти не си ли разбрала, че всичко е ценно - ти го имай, а ако искаш го отглеждай....от имане глава не боли....аз имам 7 рамбутана и си ги кося редовно, нека има
     
    [[Fermerkaa]], ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.