Дискусия: Септемврийски празник 2015г

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 15.9.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. misugi24

    misugi24 Подрастващ автор

    9 премиум топки са 432 звезди
     
  2. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Аз мисля да започна със златния ред:p.
     
  3. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    само дървета на 5 полета -секвои и ххл, празничните от карамфили с мигновено поникване -имах около 3000 супер тор,даде ми 2774 бр, играя само с премиум
     
    Последна редакция: 18.9.15
  4. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Давай на БГ та колко изкачащи трябва да се ловнат от дървета че да се вземат всички неща,да речем ако се играе само с обикновени топки......
     
  5. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    оставям смятането на теб и муши, аз сега... друго ми е в главата :D
     
  6. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    ааа не са измъквай аз немоа повече от до до 10 да смятам,фатай калкулатора :pxD
     
  7. desi-angel

    desi-angel Прохождащ

    щеше да е много добре да изкачат от игралните топки и празничният цвят по равно но за съжаление от едното има повече от другото по малко
     
  8. Буреноска

    Буреноска Младши експерт

    разпредели си поленцата по равно - дървета и посеви времето на поникване да е еднакво и може да има неква файда. На мен всичко ми се вижда мъка ма ша се мъча
     
    desi-angel харесва това.
  9. pet1r

    pet1r Стажант

    здравейте уважаеми
    направих си торба с обикновени топки
    избрах я за да стрелям но-о-о-о да ама не
    не ми отвори да стрелям и топките ми изчезнаха
    моля да ми ги върнете ако обичате и е възможно
    26739578

    всичко е точно вече
    явно забива играта
     
    Последно редактирано от модератора: 18.9.15
  10. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    не съм го тествала лично, но ни увериха от БП, че ако евентуално има прекъсване на връзката/нета по време на мини-игра, след като се възстанови интернет-връзката, ще можеш да продължиш да играеш оттам, където си спрял.
     
  11. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    ой фани малко елката де на теб се надявам за помощ мушиту никва не реагира :(
     
  12. desi232

    desi232 Посланик

    аз целя само с двойните и златни звезди
     
    tani1980 харесва това.
  13. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    Статистически погледнато - за 24 часа имам 5 торби с обикновени топки. За целия евент по груби изчисления - общо 30. С тях ще изкарам 690 монети със звезди.
    Така че в най-добрия случай се надявам на сребърната поредица, 2х4 обора, 6 дървета за фермата, 6 - за бахама, 60 суперхрана
    или
    обикновена поредица, 5х4 обора, 4х6 дървета за фермата, 4х6 - бахамски, 3х60 суперхрана.
    С оглед разликата в точките от редовете, май ще е втория вариант, пък дано късметът е добър

    Колкото и да се целиш - максимумът монетки от обикновени топки е 23, от премиум - 54.
     
    Последна редакция: 18.9.15
  14. tani1980

    tani1980 Полубог

    То затова е хубаво, че няма таймер. :p
     
    desi232 харесва това.
  15. lyd_s_motika

    lyd_s_motika Кандидат за признание

    Аз реших да ги подкарам отдолу нагоре и се получи следното - xxl-ли: шамфъстък, бразилски орех, кактусов плод. Нормални: два тамаринда и една амхеристия.
    От другите дърва - яп. мушмула, ковхай, трънка и разни трици, всички са нормални. Оборите не ги слагах, щото заемат ценни площи, та не мога да кажа какво е там.
     
  16. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    такива сложни математики ги оставям на по-умните главици, аз не се заемам да смятам подобни уравнения:oops::p
     
  17. desi232

    desi232 Посланик

    до къде стигна до там ще е
     
  18. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Аз мисля с премиум само да играя - за същите вложения с премиум топки монетките са с 8 бр.повече /златните листа не ги броя като вложение/. Пък така цъкаля и по - малко!:p
     
    MARV3000 харесва това.
  19. desi232

    desi232 Посланик

    имам чувството че на едно зарежда дава определен брой двойни звезди http://i.imgur.com/UqPWq2c.png
     
    MARV3000 и bilq76 харесват това.
  20. tani1980

    tani1980 Полубог

    Изобщо не ти се е сторило, защото е така. Това дето го пише в официални че с премиум дава 12 двойни звезди май не е съвсем така.
     
    MARV3000 харесва това.