Дискусия: Септемврийски празник 2015г

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 15.9.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    И аз така го мислих, ама почвам вече да се колебая, дали да не взема цъкалята и за останалите златни банани или само златни банани да взимам. Ще го реша след 3-4 дена като видя колко игрални топки съм събрал.
     
  2. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Ритъмът се пообърка :eek:
    o_O трябва да се коригирам,
    или съвестта ще ме човърка :oops:
    трудно път напред намирам :(
    Нещо даже сървърът се срина :cry:
    Ще останем ли двамина?! 8)


    Пак стратегията си преосмисли, тез банани сал веднъж ще вземеш ти :p
     
  3. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    ама при мене 5 полета , две от които със секвои , другото е ххл дървета ,нямам никакви растения
     
  4. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Брей пак дивотии,и отде 1800 топки от дървета за толкова кратко време кво да скъсяваме времето с тор ли,тцтцтц пак плоските номера на БП,ква степен на сложност са турнали направо степен невъзможна си е за 90% от играчите,пък от другите 10% сигур 9% ще теглят една.....благословия и няма да си правят трудът xD
     
    desi232 харесва това.
  5. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Ако играеш на няколко ферми,на основната взимаш редовете и някой цълкалки според колкото може да вземеш.
    На другите ферми цъкалки който не си могъл да вземеш ,после на пит ги прехвърляш в основната ферма;)
     
    -.kiki12345.69- харесва това.
  6. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

    тоя път и аз ще мрънкам,-дизайна на текущото мероприятие супер,обаче дека са ми топките и китките.Бухнах 30 купи на дървото че да имам повече изкачащи а то кво нищо,сам дукуз бъзове и люмони ххл каталпи и разни други дето Б.П. ме е абонирал а от тях нищо и от карамфилите също върнах се във соца очи пълни ръце празни а и да не забравя за боусите от редовете във неб.градина нъцки,по добре си бях със сезонните растения колкото и големи количества да искаха справях се нали си имах чатни,ама сега нали аризаха и ред със тва пройзводство за б.п. стана НЕ АТРАКТИВНО да искат хиляди бройки от сезонните.Айде приятно забавление на късметлиите
     
    -niksan- харесва това.
  7. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

    то това добре ама дали ще се даде(и когали)
     
  8. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Като гледам как изкачат изкачащитеxD, стигнах до извода, че много малко хора ще успеят да вземат и трите реда:mad::mad::mad:.
     
    -.kiki12345.69- харесва това.
  9. sahara83

    sahara83 Познавач

    Голям зор с тези цветове и топки.Яко са се стиснали . Ама и аз през цялото време си мислех че много хубаво не е на хубаво.xD
     
    tutifruti9 харесва това.
  10. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Ще събирам само за една редичка, ко нацеля и втора, добре дошло, ма хич зор няма да си давам, щото с този ивент съвсем изскочи комерсиалното на Бъгпойнт на дневен ред. Ко искате да завършите, купувайте кошници инак няма как и трите реда да се вземат. Туй от мен, аз ще се задоволя и с малко този път, щото банковата сметка я занулих тотално този месец.
     
    Valkaaa76 и -.kiki12345.69- харесват това.
  11. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Това е целта, да се купуват кошници:mad:, но аз спазвам молбата на бившият министър, ЗА БОГА, ХОРА, НЕ КУПУВАЙТЕxD.
     
    Valkaaa76, -.kiki12345.69- и pipi харесват това.
  12. Ka_Li_1

    Ka_Li_1 Прохождащ

    Така е, за да "изкочи" една игрална топка са необходими повече от 2000 ТО от дърветата и то, събрани от едно поле :mad: Повечето играчи ще успеят да пострелят с няколко обикновени или премиум топки, колкото да видят какво забавление е xD. Отдавна се знае, че безплатен обяд няма. На тези, които не плащат, БП само показва какво изпускат, ако не бръкнат в джобовете си надълбоко...
     
  13. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

    аха точих се аз за 3 реда ама сметката излези крива,влезнах да разгледам у магазиня и установих че няма примоция ко купиш цял пакет редичка.(нали у небесата има некво намаление че рекох и тук да е тъй ама ней се а убори и фиданки нема да взема щтот бъз и лимон със екстри дал бог кокошки еноти също а и да не забравя картичоци и мишки барбар със облагородените ,,хамстери,,)Давам акъл на Б.П. щом искат да печелят да пуснат у магазина на фермата новите дървета и обори поне тези който искат да притежават нещо екзотично то тогава да са сигурни какво си вземат а да не се надява народа че може да удари джакпота(и него да не забравят)
     
  14. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Съгласна съм с предложението ти:p, да се знае какъв добитък или дърво вземашxD.
     
  15. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    не става въпрос за 1800 топки, а за 1800 звездни монети. Разликата е голяма. Дай да ги закръглим направо на 2000, та да остане и нещо "странично":p
    Сега имат възможността тези, които се нуждаят от цъкалки 2х1 да си купят.
    Аз ще събирам звездни монети и накрая ще смятам къде да ги похарча.:)
     
    Valkaaa76, -niksan- и -.kiki12345.69- харесват това.
  16. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

    опитен екперимент ,- 6 бъз ххл =3 топки ;ябълки 2об.+1хл.=3топки .Резултат за мен да туря ябълки
     
  17. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ама златните банани нали са еднокатно.
     
  18. anych

    anych Младши експерт

    Аз пък мисля да си взема първо специалните награди с изключение на стикера и чак тогава каквото остане за редовете. Дано с течение на времето увеличат изскачащите, че с това темпо наистина няма да се събере почти нищо. Но в крайна сметка за каквото събера за това. Няма да си дават зор.
     
  19. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    направих звездички за обикновен ред, дано стигна и по -нататъка
     
  20. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Е не ми обяснявай, че за това време успя да събереш и за реда и за цъкалките, без да вложиш пари реални. Ако пък е така, сподели с нас, каква е магията, че аз у сметки се увъртях много яко, а смятането не ми е хич силната страна на мозъка.
     
    milena7004 харесва това.