Дискусия: Септемврийски празник 2015г

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 15.9.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Eli1200

    Eli1200 Познавач

    Празничните цветове ще изскачат при обиране на растения, а игралните топки при обиране на дървета.
     
    Мариана07 харесва това.
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ех, развесели ме. Моите нарове и шамове останаха неизползвани поради липса на местенце за тях. И предпочетох каталпите пред лимоните xD.

    Да видим утре какво ще пуснат дърветата и после ще му мислим за изскачащите от растенията, те са по-лесни.
    Дотогава - скуууууууууууууууууука.
     
    Последна редакция: 16.9.15
    -.kiki12345.69-, MARV3000 и Мариана07 харесват това.
  3. toshko_ck

    toshko_ck Подрастващ автор

    А бе то куеста може и да излезе забавен и хубав и интересен и т.н. - ама ако някой умни глави не бяха направили 500 храна за камила да се меля 20 дни - същото положението е и на другата мелница - 600 храна за бобри - 8 дни - и нямам лалугулдени за да ги ускоря - та вие ми кажете как да се играе този куест хахахахахаха ?
     
  4. tani1980

    tani1980 Полубог

    Прекъсни меленето на храна и ще ти върне ресурсите обратно в килера.
     
  5. bilq76

    bilq76 Познавач

    Ако ти е толкова скучно ела ще ти намеря работа;)при мен в момента е в изобилие и няколко вида дейности:D, но офертата е до 20.09:)
     
  6. Борко

    Борко Подрастващ автор

    Старите предмети ще дават ли точки и за острова8)
     
  7. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Не, само за основната ферма. 8)
     
  8. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Аз заради ей такива нещица пускам на по-малки порцийки, че да не ми е жал да прекъсна меленията.
    А, реална работа и при мен колкото щеш към момента, скуууууката е във фермата :p.
     
  9. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

     
  10. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    кранчетото е затегнато яко , при фул всички полета с дървета 168 игрални топки, не виждам 1800 кога ще могат да се направят
     
  11. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    При мен още по-зле и долу горе 1 към 1 топки и цветове. Ще трябва да редуцирам дърветата, че наизвадих де що ХХЛ-и имах.
    А между другото с обикновена топка в рамките на близо 10 минути само 6 двойни звезди се появиха, а не 8, 3 златни, останалите сребърни единични и 95% от тези дето не трябва да се целят. Така, че на първо четене - много зле! Само 21 звездички.
     
  12. Буреноска

    Буреноска Младши експерт

    а за къде трябват 1800 бройки, нещо ли пропускам или къде бъркам инфото??:sleepy:
    от изскачащи при мен е гОла вОда>:(
     
  13. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Тенк ю за инфото, това дава някакъв смисъл.

    1800 за необходими да вземеш всичко по 1х.


    Започвам със 174 игрални топки от дърветата, Бахама за разлика от друг път се представи прилично, секвоите и те. Да видим довечера при бране само на ххл-овете как ще е. Но пък колкото - толкова; а празнични цветове ще си произведа според събраните игрални топки след някой ден.
    Сърбят ме ръцете да видя как е мини играта, но ще се въоръжа с търпение:p;)xD.
     
  14. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Според мен с премиум топките е много по-добре и изскачащите фигурки носят много повече награди......Успех на всички!
    Аз ще пазарувам в павилиона на Ким в последният ден от евента.
     
  15. Eli1200

    Eli1200 Познавач

    Да, може би и аз ще направя така. Но ако успея да събера игрални топки, колкото една обикновена, ще бъде добре.
     
  16. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    E, как какво!? - жълто производство на яйца, разбира се! Щото бобрите вече са ценни...:p
     
  17. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    То много странно се падат, при мен от две полета секвои и помежду тях ХХЛ и от половин поле със секвои и карамфил + бахама само на дървета, изкарах 155 игрални топки и 41 празнични цветове. А при жената, от същата подредба с едни и същи нива на купите изкарах 185 игрални топки и 23 празнични цветове. Дано утре малко да са по развъртяли кранчето.
     
  18. sashka_9800

    sashka_9800 Активен автор

    А при мен 61 игрални топки :mad:
     
  19. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Така, така, по-важното е че са ти точни спрямо нивотоxD
    Мен оборите си ма "обичат" още от как съм са регнал преди повече от 4 години и ако си взема със сигурност ще ме отразят подобаващо;)
     
  20. Буреноска

    Буреноска Младши експерт

    аз първо ще гледам да си взема редовете и после за квото остане . АКО остане -.- а дали ще стигне??!:eek::music::(:sleepy: