Дискусия: Септемврийски празник 2015г

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 15.9.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Тук играта не е за време , може да се изчаква спокойно и да се улучва фигурката. Да, възможно е да има забавяне, за сега сме го виждали само в тестов вариант с малко потребители. И да се пропусне някоя цел, това не намалява резултата.
     
  2. tani1980

    tani1980 Полубог

    Милко, ти друга работа нямаш ли че само такива лоши мисли ти идват на ума? Не дърпай дявола /БП/ за опашката.
     
    milkoga1 харесва това.
  3. dididin

    dididin Младши експерт

    Здравейте, не резбрах от оборите ще има ли изскачащи предмети или да ги махам и да садя
     
  4. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Ми то с тях направо станахме като обладани от черна магия:wuerg:
    В инфото е посочено празнични цветове от растения и игрални топки от дървета.
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Септемврийски-празник-2015г.12710/#post-66292
     
    stefi и lion8080 харесват това.
  5. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Нещо ми се вижда много лесно печеленето на стръкчета и обори, че да е истина. Няма да пророкувам какво ще се пада от тях, да не дърпам и аз БП за "опашката";)
     
    MARV3000, [[Fermerkaa]], tani1980 и 2 други харесват това.
  6. milkoga1

    milkoga1 Господар

    То ако е само за "опашката"иди-дойди,да не е за друго,че редовно другото остава за нас накрая xD
     
    stefi, MARV3000, bayVasil и още 1 човек харесват това.
  7. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Предполагам, че говориш за на господ шлифера:music: що иде зима и от БП "мислят" за нас;)
     
    MARV3000, metalABV.bg, milkoga1 и още 1 човек харесват това.
  8. tani1980

    tani1980 Полубог

    А дано Васе. :)

    То за другото се знае, ако ще и три да са за нас все най - дългият ще е. xD

    Та в този ред мисли се сетих за един виц:
    Две приятелки разговарят по скайп, едната българка а другата рускиня.Рускинята пита българката:
    - Как си, какво правиш? Какво ново при теб?
    Българката отговаря:
    - Нищо интересно при мен.Днес уж ден за заплати, а пък шефа пак по един голям ... ми даде.
    - Верно ли, а пък моя пак пари.
    Отговорила разочаровано рускинята, като се опитала да прикрие завистта в гласа си.
     
    MARV3000, metalABV.bg, bilq76 и 3 други харесват това.
  9. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Сега ги смятах, че ни трябват 1790 звезди за да вземем всички нови неща, което прави 120 обикновени топки, от които да получим по 15 звезди, а за да ги произведем са ни нужни 3600 празнични цветя и 1800 игрални топки.
    Дано да са развързали кранчетата, че от растения ще се набавят ама от дърветата малко ще е трудно.

    В тоя ред на мисли да питам от секвоите ще изскачат ли игрални топки? Или ще се броят за специални предмети или там каквото бяха.
     
    metalABV.bg, baiete и milkoga1 харесват това.
  10. milkoga1

    milkoga1 Господар

    ако не изкачат,почвам да заточвам брадвата и сеч.....но би трябвало да пущат(ама само мое мнение),ще видим отговора или направо ще разберем като почне септемврийския празник.
     
    stefi и lion8080 харесват това.
  11. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Мисля, че няма да е толкова трудно, колкото изглеждаxD, лошото е, че са се пооляли с топките и празничното цвете:mad:,бройките ми се виждат множко:mad::mad::mad:, но ще опитаме, пък каквото е рекъл БПxD.
    УСПЕХ
     
    MARV3000 и [[Fermerkaa]] харесват това.
  12. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Тц, тц, тц, мохабет голям сте надробили! Пак изпуснах, боже мили :(
    Споко, всичко ще е в пълен ред (както винаги ;)) - една назад, две напред!
    И в "любовното" танго БП ще ни води :inlove:, но...
    кой каквото има, туй да вади :p...пък дано не стигаме до свади!
     
    forgetmenot2013, MARV3000, metalABV.bg и 7 други харесват това.
  13. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    След подобни размишления снощи реших този път да изчакам със излюпването на загадъчните, че белким се падне нещо по-читаво. Например оборите ще ги излюпя в края на месеца като има нови загадъчни, а стръкчетата някъде напред във времето.

    А секвоите се броят дървета.
     
  14. tani1980

    tani1980 Полубог

    Тез редове никъде не прочетох, пък може и кафето да ми е малко още, но може ли и трите да се вземат или само един?

    п.п. Може ли само първият удар да е с премиум топка, а останалите да са обикновени , за да се удвои резултатът на серията удари? Защото аз така го разбрах. Всяка серия започваш с премиум и останалото обикновени.
     
  15. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    и после ябълка на бахамаxD

    Редовете могат да се закупят еднократно, предметите - многократно.
    за топките и аз тъй го разбрах
     
    Последно редактирано от модератора: 16.9.15
  16. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    от оборите не се получават изкачащи за евента...Гигантските секвои са дървета.
     
  17. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    xDxDxD

    Една серия, т.е. една мини игра, е с една доза смелена в мелницата - 15 целения. Преди да я започнеш избираш какви да са топките и цялата мини игра е с тях. Следващата може да бъде и с др вид топки.
    Според мен могат да се вземат и трите реда. (Опитах се да сложа едно огромно кафе, ама нещо с линка не ми се получи, айдия не имею защо.)


    П.П. Аз (както и при риболова) не виждам смисъла на премиум топките. Може би ще направя един опит и с премиум, ама май ще си карам със обикновени.
    Ей сега е момента да се използват всички пръкнали ни се бъзове ХХЛ xD.
     
    Последна редакция: 16.9.15
  18. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    ...... и лимони ХХЛ! :p
     
    MARV3000, Мариана07 и -.kiki12345.69- харесват това.
  19. rosita67

    rosita67 Подрастващ автор

    само от растения и дървета ли ще изскачат тези топки или и от обори?
     
  20. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

    айтака наредила съм ги роднина милиционер..............т.е.лимон бъз а на баха нар ш.фъстък(майтап да става)
     
    MARV3000, metalABV.bg и Мариана07 харесват това.