Дискусия: Септемврийски празник 2015г

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 15.9.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    Без много усилия един ред, синьо рибарче и киви, ковхай и амхерстия. Малко поразвърза кесията БП.
     
  2. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Мини играта беше много мудна, отне ми много време в чакане, тъй като аз накрая ги смелих всички на куп (късно ми стана редицата за мигновенно поникване), общо 40 премиум топки, иначе евента не беше лош. Аз взех всичко без старите цъкалки и стикера, даже ми артисаха звезди за две обикновени бъчви. От стръковете най-хубавото е ХХЛ Японски клен, а от оборите Синьо рибарче.
     
    MARV3000 харесва това.
  3. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Оставих за днес да изстрелям торбите с топки, но ми излезе работа, от 14 часа започнах , но толкова бавно ставаха нещата, че времето не ми стигна до никъде:mad:, много топки останаха в торбите сиxD, но какво да се прави.
    На няколко ферми взех само обори и стръкчета, от дърветата не съм доволна, но от оборите, този път направо са се разпуснали-2 костенурки и 4-5 сиви рибарчета:p.
    Радвам се, че поне на основната ферма, благодарение на мигновеното поникване, успях да взема всичко:music:.
     
    nefertiti и MARV3000 харесват това.
  4. liora

    liora Стажант

    Дойде и моят ред да се похваля. Падна ми се баобаб и няколко ковхай:D
     
    monkey100 и nefertiti харесват това.
  5. nik76112

    nik76112 Напреднал

    Отворих златния ред, но не успях да взема едната цъкалка.
    От оборите два щъркела, едно червено производство за щраусови яйца и жълто за трюфели, а за дърветата-гола вода:mad:.
     
  6. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Само не разбрах защо се наложи и на кой му е хрумнало с овчия му мозък една стрелба да трае 5 мин. при 40-50 топки постижими във ферма е аджеба към 5 часа трябва да киснеш и да стреляш,амай от идиощини:mad:
     
    desi232 и MARV3000 харесват това.
  7. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ми утре влиза в продажба съответният нов загадъчен с броненосците.
     
  8. desi232

    desi232 Посланик

    за да се научим на търпение хахаxDxD:p
     
  9. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Само костенурките леко са мръднали, другото не. Ще видим какво ще се случи. А за броненосците ще си пасувам, не са ми тръпка. Куестът няма да избяга - или ще ми се пръкнат от някакви загадъчни, или ще си купя от пазара в някой по-разумен момент, или ще чакам ПиТ след 8-12 месеца xDxDxD.

    ПП1 А на нашия пазар има още няколко от бг активно играещите, за 5-6 се сещам от раз.
    ПП2 Пуснах в мелницата 50 храни за новата гадинка, но сабалям ще са готови, иначе веднага ще ги метна на пазара, и без това мелницата имаше 3 часа за запълване между супер-храните. Обичам да вдигам цената на нещо ново с пускане на 1 бр. през
    15 мин. xDxDxD.
     
    Последна редакция: 24.9.15
    -helixme4o- харесва това.
  10. desi232

    desi232 Посланик

    от оборите не съм доволна:mad:оранжев кокошарник пълна идиотщина:mad::mad::mad:преди се оплаквах че много бобърчета ми се падат,сега да не сте решили да ме зареждате с кокошки :mad::mad:-.-
     
  11. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Сега и да пуснеш файдата е никаква. Никой не си купува щото никой не знае дали ще му излезе късмета с новия обор, и никой не продава храна щото цената още не се е раздвижила ама никак даже.
    [​IMG]
     
    desi232 харесва това.
  12. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Тъй е, но мисълта ми беше да я раздвижа, щото тов отнема време. А ще купи (евентуално) някой, който ще купи сигурния пакет. Но то моето е игра да става xDxDxD, щото до понеделник до пълнолунието жива скука.
     
    desi232 харесва това.
  13. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    :eek: то само 12 двойна са явяваше на 5 мин след 11 8)що са отнася за мозъка твърде добре му е хрумнало;)за мене си казвам повече такъв мазохизъм не мога си причиня:mad:
     
    tani1980 харесва това.
  14. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    ъх то накрая понеже се успах да не мислиш че съм чакал до края,всичко под ножа барем да не ми изгорят топките :)
     
    sm0uk3r71 харесва това.
  15. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    xDоще виждам клоуни и прасетаxDче последния ден от 8 топка са кучеше 20 мини игри докат отикам ми са разказа игратаxDвтори път мерси
     
    Последна редакция: 24.9.15
  16. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Фърли малко боабаб да не скучаеш, че не ми достигат 68 броя ама не по една бройка че ще си изтъркам ентъра.:p;)xD
     
    desi232 харесва това.
  17. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Обикновено сутрин към 11 продавам боабаб (и др подобни xD), по 1 бройка посмъртно няма да пусна.