Дискусия: Септемврийски празник 2015г

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 15.9.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. kalimaj11

    kalimaj11 Стажант

    моля спешно за 7бр. празничен цвят
     
  2. 4orela

    4orela Младши експерт

    и аз моля за 12 броя цвят
     
  3. nadeva

    nadeva Стажант

    Трябват ми 10 топки, моля помогнете
     
  4. nelifi

    nelifi Прохождащ

    как да ти изпратя?
     
  5. Dragonj120

    Dragonj120 Подрастващ автор

    Моля за 3 бр. топки , ника е същият. Предварително благодаря!
     
  6. kalimaj11

    kalimaj11 Стажант

    благодаря на всички които ми помогнаха да приключа.
     
    maya_mag харесва това.
  7. slaytanic1878

    slaytanic1878 Обитател

    Моля за помощ-не ми достигат 5 топки!Предварително благодаря.
     
  8. maya_mag

    maya_mag Прохождащ

    Моля за помощ.. maya_mag 10 бр. празничен цвят... Благодаря!
     
  9. maresis44

    maresis44 Стажант

    Чудесничко! 10 минути преди приключването на Септемврийски празник 2015 г не можах повече да си отворя акунта!!! Бъг ли е? навик ли им стана??? Вече трети път ми се случва - минути преди завършването , като си се трудил като пчеличка и си събрал материалите да ги предадеш и да си вземеш наградата - хоп! и не се отваря играта! Благодаря
    ID: 23493887
     
  10. Буреноска

    Буреноска Младши експерт

    който се е парил веднъж и таратора духа. Гледам да приключа поне 10 мин. преди края , че още ми държи влага от един евент дето ми затръшнаха вратата под носа. Взех един ред и всички еднодневки даже и стикера че артисаха звездиxD
     
  11. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    При мен също стана,автоматично ме изхвърли от играта 10 минути преди края,добре че си взех реда и после с голям зор влезнах и успях да взема с последните звезди стръкчета та на бахама.
     
  12. Zlobara

    Zlobara Активен автор

    На мен пък ми угасна тока-профилактика . Щях да играя за последно и да си взема още една фигурка но уви . Звездичките които имах към 90 отидоха на кино:(
     
  13. nikineli

    nikineli Стажант

    Аз пък съм поредната заспала гайда.Нямах време много,много и прочетох на две на три правилата и най-накрая,когато се зачудих,защо изкачащите топки са толкова малко разбрах,че изкачали от дърветата ха-ха-ха.Късно чадо.Успях дребните нещица и редовете,но не ми се случва за първи пътxD
     
  14. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Отиди в енергото и поискай компенсация,ако ти не си платиш тока те глобяват да ти го пуснат,трябва да си понесат отговорноста:cry::cry:
     
    ZORBA13 харесва това.
  15. desi232

    desi232 Посланик

    аз съм доволна този път от стръкчетата кумкват XXL шамфъстък хл,2 амхерстия,авокадо хл, и гуава хл,а на основната ферма имам ковхай и трънка са най добрите,оборите днес ще видя какво ще се падне,дано да е нещо хубаво:p
     
    -niksan- харесва това.
  16. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    На мен този евент ми хареса , хем като чета нагоре не съм взела кой знае какво , но ми допадна възможността да си избера наградите сама .
     
    -.kiki12345.69- харесва това.
  17. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    Най- читавото: жаба, ковхай, баобаб, тамаринд. Смятайте :wuerg:
     
  18. Zlobara

    Zlobara Активен автор

    Много си прав но в моето градче никой не би обърнал внимание на този проблем
     
    -niksan- харесва това.
  19. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    за мен този евент беше доста тегав, дан кажа отвратителен8)взех всичко без старите цъкаля :)излюпеното и от стръкове и обори при мен е само талаш -.-
     
    -helixme4o-, MARV3000 и bayVasil харесват това.
  20. kosdas

    kosdas Анализатор

    аз да се похваля го обърках от самото начало та два дена докат бех на работа де лутах из него
    единственото дет оспях да взема са стръковете и двата вида и първия ред с цъкалките му
    извода е работата пречи да си копам и напуснах
     
    FrozenKiss, Valkaaa76, desi232 и още 1 човек харесват това.