Дискусия: Септемврийски празник 2015г

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 15.9.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    Бих си разменил всички монетки за суперхрана, ама нейсе...
     
    Valkaaa76 и -niksan- харесват това.
  2. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    теб те знаем трупаш и отгоре за да подаряваш на ПиТ от добро сърце......xDxDxDxD,за мене едно шоколадово фонтанче ако може ще си го сложа у рамка,тъй де той за друго не става фонтанът но пък знам с колко рев и пот ги насъбра;)xDxDxD
     
    desi232 харесва това.
  3. katrinkara

    katrinkara Напреднал

    Може ли да помоля за игрални топки? Не ми достигат 7 бройки.
     
  4. -zero46-

    -zero46- Прохождащ

    На мен не ми достига само една топка,моля колегите да помагат.
    Благодаря предварително.
     
  5. indi-orehche

    indi-orehche Прохождащ

    Не ми достигат 8 бр. празничен цвят - благодаря предварително :) Никът ми е същия във фермата :)
     
  6. rosita67

    rosita67 Подрастващ автор

    браво и как успя всичките редове,аз успях да се докопам само до сребърния :(
     
  7. moli_71

    moli_71 Прохождащ

    Много моля не ми достигат 8 топки помогнете.....
     
  8. vida_bl

    vida_bl Обитател

    Моля за празничен цвят.Не ми достигат 9 броя
     
  9. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Приключих с додеялия ми куест, ама бях започнала, че довърших... Рекапитулацията - всички редчета плюс златна латерна и златен трион, също и всички наградки от Разни без златните банани (тях ще си ги изкопам и отцъкам в облацитеxD), даже за стикера ми останаха монетки xD.

    А още в началото видях, че наградите от категорията Разни ще могат да се вземат еднократно, иначе бих предпочела супер-храна за всички отстреляни монетки.
    Като цяло куестът беше някакво разнообразие и сугурност в наградите, добра анимация. Но (повтарям се) риболовът за мен беше най-успешния и лесен куест.

    На тези, които се борят за последните няколко монетки - успех с довършването!
     
    Dragonj120 харесва това.
  10. chaikatabs

    chaikatabs Активен автор

    25 звездички ми артисват...Скапано събитие!
     
  11. -Ivo89-

    -Ivo89- Подрастващ автор

    Трябват ми 6 "празнични цвята"! Моля за помощ! Никът ми е същият !!!
     
  12. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Аз бих казала - спамърка :p

    Аааа, който е безгрешен да хвърля! Лично аз обаче предпочитам да разчитам на себе си, отколкото на случайния БП принцип ;) Та в този ред на мисли - взех каквото исках (e, редичката ми е сребърна, но няма да издребнявам за някакви си 500 ТО/ТрТО) - без никакъв зор, с наспиване, почиване и тем подобни екстри :p Сега отлагам момента на изненадата (събирам кураж значи) от стръкчетата и оборите :oops: О! И съм изправена пред дилемата дали да използвам останалите ми цветя и топки и да взема толкоз нужния стикер или...да чакам голямата печалба след обмяната:music:
     
    desi232 харесва това.
  13. nelib68

    nelib68 Прохождащ

    Здравейте.Имам нужда от 9 топки.Моля ако някой може да ми помогне-ще бъда благодарна.Успех на всички играчи.
     
  14. nelib68

    nelib68 Прохождащ

    Здравейте.Имам нужда от 9 топки.Моля ако някой може да ми помогне-ще бъда благодарна.Успех на всички играчи.
     
  15. tani1980

    tani1980 Полубог

    Трябва ми едничък празничен цвят за стикера. :) tani4ka1980
     
  16. vaflaborovec

    vaflaborovec Прохождащ

    Не ми достигат 4 топки моля някой да ми помогне :(
     
  17. Eli1200

    Eli1200 Познавач

    Пратих ти:D
     
  18. vaflaborovec

    vaflaborovec Прохождащ

    Благодаря ти .:)
    Още 3 топки. :p
     
    Eli1200 харесва това.
  19. tani1980

    tani1980 Полубог

    Мерси Ели.
     
    Eli1200 харесва това.
  20. neli5555

    neli5555 Подрастващ автор

    и аз имам същия проблем - не ми достигат 4 топки
    ако някой има излишни - много ще съм благодарна, ако ми изпрати
    :(