Дискусия: Септемврийски празник 2015г

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 15.9.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравейте, фермери!

    В тази тема можете да споделите своите впечатления,
    стратегии и мнения за евента.
    FAQ

    [​IMG]

    Желаем ви приятна игра и много забавления!
    Екипът на Фармерама​
     
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ми, по-различно от друг път, да видим какво ще е кранчето за изскачащите.
    Редичките нищо особено, но за със съвсем минималните усилия - каквото такова.
    Някои от новите цъкалки прилични, особено златната 2х2. Но пък има и цъкалки 1х2 за по-новите играчи, за запълване на облаците.
    Ами ще се позанимавам xD.
     
    Мариана07 и MARV3000 харесват това.
  3. daskalov64

    daskalov64 Стажант

  4. mushnuk

    mushnuk Жива легенда


    [​IMG]


    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]


    [​IMG][​IMG]

    и от мен картинки​
     
    Мариана07, titi, xari_myri и 3 други харесват това.
  5. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    Първоначално ми прозвуча като при риболова, но това е по-добро. Ще си пробвам късмета
     
    Мариана07 харесва това.
  6. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Препоръчително е да не стреляте по енота-шут тъй като той не ви носи никакви монети! :)

    [​IMG]
     
    Famine, -niksan- и Valkaaa76 харесват това.
  7. AsparagusMintCandy

    AsparagusMintCandy Обсебен

    Пълна тъпотия ми се вижда това събитие, но ще поживеем до 17-ти и ще видим. Наградите изглеждат що-годе читави, но тая стрелба с топки... нямам големи очаквания от сега. :/
     
  8. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Според мен нацелването ще като при сърчицата и стреличките, но ще разберем като се появи събитието.
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  9. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    За да хвърлиш цирковата топка, трябва да кликнеш върху различните фигурки на животни, които се появяват.
    То май не е за да хвърлиш, а да уцелиш фигурките, щото ако беше само за хвърляне ..... лесна работа. :p
     
  10. Борко

    Борко Подрастващ автор

    Старите предмети само точки за фермата ли ще дават или може и за бахама:eek:
     
  11. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

    да разбирам ли че един играч може да щипне и 3 реда или трябва да избира и друго ме интересува оборите и производствата ще дават ли нещо защото от пр.инфо само от нивичките и овошките ще има такива(и дай БОЖЕ да е като сърчицата а не като риболова и посл.из. земни нублони а и бобри всичко да опира до късмета и милоста на Б.П.)
     
  12. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Мда аз никак не съм доволен от извънземната машина. Толкова батерии давах и въртях ли въртях та д аполуча вълците и цъкалката; от тея по 25 батерии имам 2 цъкалка и за какво не можах да спечеля третата иули пари или точки опит.
    А да попитам - не е по темата ама де го албума със стикери? Нещо го е хванала липсата а имам вече 4 новви стикера и не мога д аги видя. Ако и тука се печели стикер ще станат 5.
     
  13. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

    я по -добре скивай ,там е ако искаш ще си го купиш със нацелени звезди мисля 5 бяха,а за вълците пиши имам 4 ще ти арижа 1 от сърце ако има ПиТ(скоро)
     
  14. bilq76

    bilq76 Познавач

    Това което виждам от картинките много ми наподобява на къртиците в Ренцо, сега ще видим кой играе на тях и колко е добър :D! Иначе не е лошо замислено дано и на практика не ни разочарова;), дано само изкачащите не ни изиграят лоша шега! Само не видях някъде да пише и в двете мелници ли ще се правят топките или само в основната? Ако го пише пак съм чела между редовете:oops:.
     
    desi232 харесва това.
  15. фермерчетовики

    фермерчетовики Професионалист

    И в двете мелници ще може.

    За да участваме в игрите в Павилиона на Ким ще ни трябват топки - обикновени или премиум.
    Можете да си ги направите в двете мелници - основната и на острова.
     
  16. bilq76

    bilq76 Познавач

    мерси видях го със закъснение :)
     
  17. nelif

    nelif Стажант

    Какво означава само 15 удара? От една топка 15 удара или общо 15 за цялото събитие? Златните листа само ще се купуват ли?
     
  18. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    От всяка топка - 15 удара. Златните листа са си "плодовете " на златното дърво.
     
  19. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Само да не стане като при риболова и играта да зацикли,тогава само енота-шут ще се уцелва........
     
    stefi и lion8080 харесват това.
  20. nelif

    nelif Стажант

    Благодаря за информацията.