Дискусия: Селекция на хамелеони

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от zwezdi4ka на 3.3.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Както винаги чела-недочела. Извинявам се.
     
  2. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Не, не, не мога да не се похваля. Не направих снимка, защото отначало въобще не осъзнах какво имам! От четири най - обикновени хамелеони се пръкна КИХАЩ! Бря, след 100 години игра, найсе и в моята ферма да се роди нещо свястно!
     
    baiete, tutifruti9, mell и 2 други харесват това.
  3. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Ха, да ти е честито. А аз още се боря за спортистите.
     
  4. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    И аз подобно на теб, като пуснаха селекцията на маймуните, псувах, псувах пък то ми са била паднала маймуна пират.
    Дано късметът ти да споходи повечко хорица.
     
    tutifruti9 и Valkaaa76 харесват това.
  5. !ЕЛИЯ!

    !ЕЛИЯ! Професионалист

    казах ти, и да псуваш- файда ЙОК, вземал си ма вече:D
     
    Valkaaa76 харесва това.
  6. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Айде, куеста вече е в архива. Поизхарчих малко МП за един спортист, че свършиха и храната и хамелеоните, ама нищо. Свърши се, сега ще чакаме Майстор-строителя!
     
  7. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    За незнам кой път само поредни животинки ми се падат при селекцията с бейби бума, това е .... Има х2, но никакви изненади, само веднъж прескочи от обикновените да не стане следващото , а третото...
     
  8. dj_1

    dj_1 Подрастващ автор

    и при мен се получи същото чудо и то за първи път. :D
    дай бигпоинт всекиму.
     
    sofia0504, [[Fermerkaa]] и Valkaaa76 харесват това.
  9. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Храната, която дадоха от куеста и 150 от моята успях да приключа:p, но сано 1 резервоар съм получила до сега:mad:, от златото по-трудно се откриват>:(, скоро няма да произвеждам лепилоxD.
    За селекцията, няма с какво да се похваля, не прескача и това си е.
     
  10. baiete

    baiete Болярин

    То и аз не направих фото но не съм очаквал такъв калитко да съм за първи път от 4 лета първо диско хамелион и след 2 врътки кихащ . Но за сметка на това спортисти със зор , но ако е така спортисти все да нямам xD . Дай боже всеки му такъв късмет :D
     
    -галатея-, AIDA_78, Valkaaa76 и още 1 човек харесват това.
  11. -woman-80

    -woman-80 Стажант

    За хамелиеонския модел ясно, но хамелеонския душ дава ли тропически точки?
     
  12. mechopuh78

    mechopuh78 Guest

    Да
     
  13. dimiq

    dimiq Стажант

    В информацията пише, че от предметите душа дава ТрТО, а модела - не. Така ли е?
     
  14. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Аз приключих куеста и без спортистите и съм доволна. :D
    Имам си два резервоара, една цъкалка фотомодел, стикер и оранжев обор за хамелиони. :D
    Успех на всички с куеста! :)
     
  15. mechopuh78

    mechopuh78 Guest

    Само хамелеонския душ дава ТрТО, модела дава обикновени ТО
     
  16. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    Минах го супердиагонално само за цъкалките. Никакви зорове повече. Ще има да почакат пари от мен...
     
    xari_myri и Valkaaa76 харесват това.
  17. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Язе бактисах от нови хайвани и нови селекции доста отдавна, а за кинти хич да ме броят.
     
    Valkaaa76 и MARV3000 харесват това.
  18. YanaNed

    YanaNed Стажант

    Тук ли е мястото да попитам кой е начина за получаване на Резервоар?Не става с дългорастящи растения....за толкова дни 0 бройки!!!
     
  19. Привет, да, тук можеш да попиташ. Начинът - от сандъци с инструменти (от награди или подаръци от съседи или купени) или при обиране на полетата. Но все пак резервоарите са от по-специалните инструменти и ще изскачат значително по-рядко.

    П.П. При мен - 4 от сандъците от временния куест, от полетата засега не ми е изскочило. Добавям 2 от поле с дървета и обори и 1 от сандък от съсед. От поле със спелта - цък, не пусна.
    И от мен честит празник на всички дами! Бъдете себе си!
     
    Последно редактирано от модератора: 8.3.15
  20. YanaNed

    YanaNed Стажант

    Благодаря за бързия отговор!Тъкмо пишех ,че и в сандъците ги няма ...поне се успокоих,че проблемът не е в мен!:) Хубав Снежен ден на всички и Честит Празник мили дами!:music:
     
    Valkaaa76 харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.