Дискусия: Селекция на хамелеони

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от zwezdi4ka на 3.3.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    Мерси много, аз ги имам инструментите за няколко произвводства даже :) Това за 1випът ми се случва хахахахаха, а да разбирам, че ще се появи със събитието производството ? Нещо явно не дочитам или не чета където трябва :)
     
  2. Привет!

    Цитат от официалното съобщение (пълен текст - клик):
    ...от 05.03.05 г. в 15:00 ч. още едно животно ще влезе в селекциите.
    Това ще бъде хамелеонът. Също така ще имаме и нов продукт от неговото Производсто - Био лепило, и нов инструмент, нужен за построяване на Обори и Производства -
    Резервоар:
    [​IMG] [​IMG]



    Да, новото производство ще се появи днес в 15:00 ч. Но няма как да имаш всички инструменти, единият още го няма в играта, той също ще бъде въведен в играта днес.
     
  3. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    Да, да, резервоара, просто по инерция го минах за награда :)
     
  4. lubomira2005

    lubomira2005 Стажант

    Кога ще започнат да излизат тези резервоари ???:cry:
     
    milkamarkova харесва това.
  5. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Аз мисля да поизчакам бейби-бума и тогава ще почна новия куест. :)
     
    черешка и Valkaaa76 харесват това.
  6. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    Нито един и при мен, дори и от дървото ...
     
  7. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Аз съм на същото мнение. И аз чакам.
     
    Мариана07 харесва това.
  8. trol4o1

    trol4o1 Стажант

    Аз ще пропусна този път. За два купона помощна техника 3 ч и един оранжев ъпгрейд, някак си не ми се хаби супер храна.
     
  9. черешка

    черешка Старши болярин

    Резервоара пада по две бройки от сандъци 2 ххл, а от 3 ххл падат по 3 бройки.
    Поне при мен е така. :)
    И лепилото вече е сложено. :p Доста бързо се събира този път новият инструмент.
     
    Последна редакция: 5.3.15
  10. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    щепочнат дасе падат търпение всепак днескаги пуснаха след 2,3,месеца щеима за всички:music::music::music:
     
  11. ivan4ik

    ivan4ik Стажант

    Извинявай, за две години и половина се научават доста неща/ако някой има желание/.Не, че оправдавам БП.
    Имаш 2полета х 201 и 2х178 или 184/не помня точно/ така че, помисли какво да гледаш и какво да продадеш и купиш-успех
     
  12. desi232

    desi232 Посланик

    защо пак няма звезди на новия куест за хамелеоните-.-:mad:
     
  13. Привет, отиди на предната страница и прочети пост 5, моля.
     
  14. desi232

    desi232 Посланик

    здравей, ама не сте предвиди ли за тези които са на по ниско ниво и които събират още звезди
     
  15. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    И аз все още не съм видяла от тези резервоари, но сигурно при някои дългорастящи култури с повече ТО може и да паднат. Сега като си обера вещерската стомна ще видя дали ще излезе нещо - и засега нищо. Надявам се по нататък да изскачат с камари. ;)
     
    Последна редакция: 5.3.15
  16. mechkatapz04

    mechkatapz04 Подрастващ автор

    резервоарите ще се падат от сандък с инструменти а не от изкачане от растения
     
  17. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Хехехе ... Имам вече цял 1 резервоар! :p
     
    Мариана07, Valkaaa76 и черешка харесват това.
  18. черешка

    черешка Старши болярин

    Много мъничко...аз още снощи го построих, днес ще сложа още един - два, зависи от сандъците какво ще падне от куеста. :) Там, където има селекция с инструменти дават по 3 - 4 бройки. провери козичка, пуйка..май там имаше такива задачки. :)
     
    [[Fermerkaa]] и Valkaaa76 харесват това.
  19. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    И аз! И то от плодородни с ягоди!
     
    [[Fermerkaa]], Мариана07 и черешка харесват това.
  20. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    Хахахахаха , да споделя нещо :) Попрегледах отгоре отгоре 'бюлетина" е няма такъв смях , надявам се , че е грешка при превода , иначе го разбирам много идиотски :
    " Ще бъдете изненадани приятно. Сигурно ще се радвате да чуете, че през март ще представим актуализация на съдържанието в Bahamarama, при което златните банани ще станат много по-ценни!"
    Малииииииии, колко по-ценни от сега бре хора ? На година по 5 , може би ?! Не знаех къде да го напиша, затова в тази тема, ама я дайте разяснение, че това е безумно, още "по-ценни", леле :)
    А за резервоарите, ако са ви останали куестове със сандъци от xxl пускат, ама който няма такива куестове вече :)
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.