Дискусия: Селекция на хамелеони

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от zwezdi4ka на 3.3.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравейте, фермери!

    В тази тема може да споделите какво ви вълнува относно новата селекция в играта, да обмените стратегии и мнения.
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?posts/49912/

    Приятна игра !

    Екипът на Фармерама

    [​IMG]
     
  2. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Всичко е добре, харесвам куестовете със селекции, но не мога да разбера едно нещо. Не стига че златните банани се събират страшно трудно(специално аз правя какви ли не врътки да минавам нивата на острова по-бързо), ами от известно време ни лишават и от звездите като награда. Защо? Толкова ли сме прегрешили, че ни правят трудно и отварянето на руните? Нямам обяснение за това. Не знам какъв стимул ще имат играчите, които влагат реални пари?
     
  3. черешка

    черешка Старши болярин

    Куеста ще го играя, заради предмета с тр. т. И разбира се ,златните инструменти, пак ние ще си набавяме новото производство, пак събиране на нов инструмент, отново липса на звездички. Както и предполагах...o_O
     
  4. mell

    mell Редовен

    Защо вече куестовете са без звезди???? Така ли ще продължава и в бъдеще!!???!! Има доста играчи които не са отоворили всички руни и се нуждаят от тях.
     
  5. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Не е за постоянно. Предполагам за тези куестове е решено така, тъй като те са за по-високи нива играчи и се предполага, че те имат известно количество звезди вече.
     
    Мариана07 харесва това.
  6. bilq76

    bilq76 Познавач

    Звезди, подписът ти е страхотен в стил българско поздравления! Относно евента за да сме по темата твърде скучен няма стимул, няма и нищо общо с предишните! Просто е лишен от всякакви предизвикателства лично аз го приемам като поредната селекция въведена в играта, но от тези селекции които се въвеждаха преди! А и втори евент без звезди нали щяха да стимулират играчите на по ниски ниваo_Oспоред мен това не е никакъв стимул!Все пак 66-то ниво не е много високо и се постига за около месец от играчи, които играят сериозно!
    Честно казано и кукувиците бяха по добри от този с хамелеоните!
     
  7. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    То да беше само временния евент без звезди, но и новите постоянни са без звезди :(
     
    mell харесва това.
  8. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    Е , да играя това безмислено нещо, заради последната в последната задача ?! Не ! даже нямате инфо и за бейби бум още, а без него да си давам храната за тези награди е безумно
     
  9. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Ми карайте на пръсти по среброто, бе колеги ;)
     
    черешка харесва това.
  10. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Вече свикнахме да играем куести без стимул:(, не е първия , няма да е и последния:mad:.
    Просто вече ни стана навикxD. И този ще изиграя, макар че не ми се хаби храна, събирах я за кукувиците, но явно и те изчезнаха някъде:mad:.
     
  11. baiete

    baiete Болярин

    Ако пуснат бум ще го пробвам иначе не мисля да си хабя храните за глупости . И ката сме на големи нива звезди не ни се полагат ние сме натрупали нали преди време се писа да сме има равен старт с но-ниските нива сега като гледам май само за тях се гледа . С последния евент не им дадоха звезди и веднага плъзнаха жалби по форума с месеци съм събирал да си отключа бахарамата и не съм ревал сега за 1 седмица и е на линия :mad: Не ,че имам нещо против по-ниските нива не БП да не си измива ръцете с по отдавна играещите те са натрупали за това сега не се пускат звезди . Ша ма прощавате >:( ма това си е техен номер запазена марка xD
     
    Последна редакция: 4.3.15
    AIDA_78 харесва това.
  12. mell

    mell Редовен

    Ако продължават новите куести без звезди и без хубави награди /преди поне имаше звезди или майстор строител или загадъчни стъкчета/ се замислям дали да играя куести/а изобщо и играта/. Ако няма и бейби бум си е абсолютна загуба на супер храна.
    Относно читалището :
    Може би от БП трябва да се замислят и за нова опция - да може да се премахват от играчите куестите в читалището, който не желаят да ги играят. Предполагам, че доста от редовно играещите и такива на високи нива имат и неприключени - особено тези със селекциите. Аз лично нямам нито един приключен куест със селекция след 7 задача - никога не ми се получават - и така си стоят и само ми пълнят менюто. Отказала съм се да се занимавам с високите селекции и нямам и никакво намерение да приключвам въпросните куести чрез купуване /милиони пропиляни МП без никакво покритие/.
     
    milkamarkova харесва това.
  13. gevre4e

    gevre4e Стажант

    Как да развъждаме и отглеждаме хамелеони след като няма как да си произведем храна ! Аз съм 82 ниво и нямам нужните стоки за производство на тъпата храна ! За две години и половина игра , все още не намирам начин за бързо вдигане на ниво !Абе тъй като си изчислявам след 5 години горе долу ще мога да вдигна някое ниво и да развъждам хамелеони ! И още нещо ...Тъй като не спирате да ме удивлявате с тъпите куестове / награди и супер смотаните селекции , само ми кажете къде да ги слагам тези обори като имам три поленца с по 40 квадратченца - какво да правя по напред , да сея ли , да гледам нови и нови животинки или да развъждам !!! Значи не мога да определя колко трябва да си смотан да измислиш име "кихащ хамелеон" ! И още един въпрос-- как може да се празнуват всякакви други празници а Българските не ! Къде остана куеста с Мартеничките , нищо за 3 март и т.н. !!! Да разбирам ли че вие сте някакви марионетки под чехъл и само слугувате !!! И така подмазвачи родоотстъпници, вземете си двата лева и робувайте ! ААА сетих се пуснете селекция на чурчета ---видове : летящи , спаружени , микроскопични , макро и т.н. --- мисля че само тази селекция остана ....
     
    em166 харесва това.
  14. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    В мелницата се мели храната,но ако нямаш активирано производство на личи май няма,да можеш да е мелиш.
     
  15. черешка

    черешка Старши болярин

    От сандъците мн трудно се събират инструментите, като гледам цели 10 резервоар за едно производство на лепило... Дано паднат повечко, че да построим поне няколко. Е, ще пращаме,дъските по-лесно падат. :) Това ли е реалния ник в играта? - за инструменти ще помогна. :) И все ще събереш. :)
     
  16. baiete

    baiete Болярин

    БП чете ли тези тъпи анкети които пуска или само имитира дейност :mad:
     
  17. .-Marinaki-.

    .-Marinaki-. Стажант

    Ще има ли бейби бум сега ?
     
  18. vankata333

    vankata333 Прохождащ

    Може би в събота, поне се надявамxD.
     
  19. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    Много ви моля да ми обясните къде виждате какво като материали се иска за производството на лепило ? Аз не виждам такава опция в работилницата ?
     
  20. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.