Дискусия: Сезони през 2022 г.

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 6.1.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    А сезонният билет май вече е с нова цена, преди мисля беше 2,29 € , вчера БП ми взе 3,79 €.
     
    лудакрава1 харесва това.
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    3,79 е стандартната цена на сезонния билет за БГ открай време.
    Възможно е да си получила еднократно някакво намаление, виждала съм такова.
     
    Bamze и tanyamery харесват това.
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    така е, аз съм от купуващите и не се замислих :p Добре е, че имам приятели като теб да подсещат :D
     
  4. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Сезон юли/август '22г. - толкова много сезонни токени ли са заложени в предстоящите събития, че така драстично са променени цените на бонусите в сезонният магазин ?
     
    лудакрава1 и .TAINNA. харесват това.
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Никога не сме разполагали с предварителна информация колко токена ще бъдат заложени по време на даден сезон. Въпросната промяна и мен неприятно ме изненада.
     
    tanyamery и .TAINNA. харесват това.
  6. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Надявай се.... Всичко оризиляват , няма начин.Аз с дневният бонус , 5х100 от магазина и изиграване на поръчките докосвах 12-13 ниво.Днес съм на 9 и половина.Явно за орязали и точките от поръчките.От ден на ден обезмислят всичко в играта
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., dedoto и още 1 човек харесват това.
  7. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Без 5х100 от магазина, от вчера и днес, само с предаване на поръчките съм в средата на 12 ниво...да не пропускаш нещо?
     
    .TAINNA. и лудакрава1 харесват това.
  8. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Даааа забравила съм покупката от 1800т за 50 лалаота xDxDxD Все тая пак не е като в началото
     
    .TAINNA. харесва това.
  9. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Сега виждам питанката ти, но отговарям от опит. Аз съм супер акаунт и платих 2.29 евро за пакета. Приятелката ми е обикновен акаунт и плати 3.79 евро. Изкярих :D
     
    tanyamery харесва това.
  10. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    ;);):p


    03.08.22г. Само за статистиката да отбележа през сезона за отдих (26 сезон) максимума на токените е 11+9+8=28 бр.,и то само за най-работливите. За другите са 19 бр.:cry::cry::cry:
     
    Последна редакция: 7.8.22
    .TAINNA. харесва това.
  11. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Не намирам новата цъкалка от сезона?

    ИД:2967355
     
  12. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, виждам го Сувенира за отдих в менюто ти. Евентуално излез от играта и се логни наново, за да го видиш и ти.
    Приятна игра!
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  13. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Намерих го, благодаря.
    Лека вечер.
     
    mushnu4ka харесва това.
  14. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Пакет със сезонен билет Ако го закупя сега ще взема ли наградите от дясната страна? А в лявата лента съм до 32 ниво в дясно до кое ниво ще ми даде наградите
     
  15. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Ще можеш да получиш всички награди вдясно, но няма автоматично да ти ги даде за минатите нива, а на всяко минато ниво
    най-вдясно ще има бутон, с който ще трябва да ги вземеш. След това при минаване на следващо ниво вече автоматично ще начислява както тези вляво, така и тези вдясно.
    Приятна игра!
     
    DILQNADELI и tanyamery харесват това.
  16. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Да добавя статистиката за 26ти сезон, 28 сез. токена от предходните събития и сега още 8 сез. токена от "Кичозното кацане на Марс". Значи 28+8=36 сезонни токена общо, до тук.
     
    .TAINNA. и Кобрелия харесват това.
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    да подсетя забравящите като мен, използвайте токените, защото сезона свършва след 3-4 дни, а няма евенти, в които да ги използваме :p;)
     
    Bamze, ka-linka и esz102 харесват това.
  18. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Само за повече точки използвам аз токените,за другите неща е просто загуба.Винаги купувам 150 процента,този месец ги направиха 2 токена за една покупка.
     
  19. buba62

    buba62 Главен болярин

    Ниво и половина имам още. Този път съм леко затруднена. Едно събитие не играх, а и точките от събития този път бяха по-малко и заради това ще го бутам до последно, даже 2-3-4 дни се налага да изпълнявам повече поръчки отколкото ми харесва, които не са ми особено по плевнята, но хванала съм се на хорото и ще го изтропам докрай.
    Наздраве!
     
    Bamze, .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  20. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Поръчките с животни изобщо не ги изпълнявам, както и изцяло поръчките на Дженифър Пигинстън и Льохманов. От два дни не изпълнявам никакви поръчки. Изпълнила съм 39-то ниво, а 40-то изобщо не ме вълнува - много ресурс за мижави награди.

    И аз така използвам токените. При този сезон БП решиха, че мнооого ТО/ТрТО ще натрупаме и за това удвоиха необходимите токени за закупуване на бонуса. :cry:
     
    Bamze, kakata13, tanyamery и 3 други харесват това.