Дискусия: Сезони през 2022 г.

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 6.1.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Bamze

    Bamze Болярин

    Благодаря за отговора. Може би причината е, че в тези ферми не са достигнати наградите с точките за сезона. Най-вероятно това е логичното обяснение, но си сетих за него, след като публикувах поста.:p
     
  2. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей, ако не си спечелила в събитието наградните точки, те няма как да бъдат начислени.
     
    Bamze харесва това.
  3. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Бонусът от Сувенир „Черешов цвят“ - +1 бр. реколта от работилници, за 6 ч. само за фермата ли се отнася?
    Защото на Баха не го виждам.
     
    tanyamery харесва това.
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Бонусът се отнася както за основната ферма, така и за Баха.
    Не става ясно къде очакваш да го видиш и не го виждаш.
    Току-що проверих как е при мен - и в основната ферма, и на Баха работилниците показват обиране на 3 продукта (1 по подразбиране + 1 от някакво редче + 1 от сувенира), т.е. не видях да има проблем. Това както в браузър, така и в клиента.
    Че уточни къде не го виждаш и приложи евентуално изображение на това, което те кара да мислиш, че бонусът не действа на Баха. Също ID на фермата, къде се играе (клиент или браузър и кой), операционна система.
     
  5. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    [​IMG]
    Прикачвам снимка от Бахамарама. Докато чаках отговор обрах въздушните мехурчета.
    Вече може и да са изтекли 6-те часа от активирането на сувенира (активирах го към 6 часа сутринта), но към 9 часа не са били изтекли въпросните 6 часа.
    Играя на клиент, с Windows10. ID: 38921566
     
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    1 час е действието на сувенира, не 6 часа.
    :)
     
  7. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    И аз така си помислих, ама да питам, щото пише 6 часа. :p
    ОК, мерси Муши. :)
     
    mushnu4ka харесва това.
  8. buba62

    buba62 Главен болярин

    Разочарована съм, че този път няма сандък Пиколо. Но ще го играя, оборът за окапи за мен е достатъчен стимул.
    Приятна вечер, фермери!
     
    .TAINNA., staneli, Bamze и още 1 човек харесват това.
  9. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Не мога да не отбележа задоволството си от факта, че най-накрая има решение за оползотворяването на натрупаните сувенири. От днес в небесната градина ще разполагаме със сувенирен ред. Бонуса който ще берем от него не е нещо забележително, но е сто пъти по-добре, отколкото сувенирите с години да събират прах в плевните.:):):)
     
    Последна редакция: 5.5.22
    Bamze, .TAINNA. и staneli харесват това.
  10. ka-linka

    ka-linka Пазител

    А за тези, които не са играли всички сезони, дали някога ще пуснат сувенирите на разпродажба? Закупуването на реда в момента е безсмислено за мен, а може би и за много други играчи.
     
    -mairon и .TAINNA. харесват това.
  11. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    купувай, после като пуснат разпродажби да не се хапеш, че си го изтървала :p;)
     
    tanyamery харесва това.
  12. milena7004

    milena7004 Експерт

    Моля,за малко помощ.Не мога да да си открия сувенир"полтъргайст".
     
    .TAINNA. харесва това.
  13. dedoto

    dedoto Адмирал

    И при мен ми липсват първите две цъкалки и то май беше при смяната на флаша и се играеше отвратително а тогава играх не постоянно 8)да се надяваме да ги пуснат във фермерския :p
     
    Bamze и .TAINNA. харесват това.
  14. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Купувам, ама ако не ги пуснат на разпродажба, ще прескоча през дувара и ще крадна твоите :D:inlove:
    4 имам, 5 ми се губят. Голям пазар ще е след време :cry: Ако....
     
    Bamze, dedoto, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  15. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    На фаровото поле се спотайва. Долу, леко вдясно от средата на полето.
    :)
     
    .TAINNA. и milena7004 харесват това.
  16. milena7004

    milena7004 Експерт

    Оф,безкрайно благодаря!Толкова много го търсих тоя сувенир ,ама не било писано аз да си го открия.Прерових и редовете най-внимателно,а то къде бил.:)
     
    Bamze, mushnu4ka, tanyamery и още 1 човек харесват това.
  17. -helixme4o-

    -helixme4o- Редовен

    За бръснарската четка няма страшно,в новия сезон на врабчето я има .
     
    .TAINNA. харесва това.
  18. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    и пъстървата я има :)
     
  19. buba62

    buba62 Главен болярин

    Няма да пропусна новия сезон. Харесва ми, че този път има сандък Пиколо. Не ми харесва, че точките от събития са по-малко в сравнение с предишния. Дано се справя и стигна до магическия сувенир, направих си вече разчет минимално колко точки дневно са ми необходими от поръчки и ще се старая да ги изпълнявам, че да не се налага предаване на неща, които в моята ферма не са в големи количества и опирам до тях в краен случай.
    Лека нощ, фермери!
     
    ka-linka и Bamze харесват това.
  20. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Малко уточнение - има я , но само за тези, които си купят сезонен билет. ;)
     
    Bamze харесва това.