Дискусия: Светулчена забава на открито

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 9.6.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Теб прочетох... Как от 202 поленца с едно обиране изкара 211 палатки? ...че и с Харита.... и ти отговорих
     
  2. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    И така да е, сметките дори и с два разсадника пак не излизат.
     
  3. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Твойте, не нейните;)
     
  4. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    И твоите, и нейните :p
     
  5. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Вярвам в нейните;) нужни са само 7 харита сам си направи извода:p, не че и с 20 не става
     
  6. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Аз вярвам на елементарната математика, която се учи до 3-4 клас.
    ПП За сетен път се убеждавам, че имаш сериозни пропуски в образованието си... За съжаление и с извинение...
     
  7. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    явно си я пропуснал, аз лично съм го пробвала амаранта дава 1 кък 1 береш 20 махаш полето, слагаш харита вече имаш 20 броя и след харитата береш 182:pтака 182+20+16=218 този път неподготвен се оказа
     
    Последна редакция: 11.6.20
  8. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Я пак xDxDxD
     
  9. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    гледам тв сори 182+20+16=218 сега грешката е моя
     
  10. pgs_major

    pgs_major Стажант

    Значи първо запалих 4 фенера за предпоследната задача и спечелих наградите,имах и отметка,после втората задача пак имах отметка,след това четвъртата задача-пак с отметка,мисля че и за седмата предадох и на осмата задача ме пита сигурен ли сте ,че искате да запалите всички фенери или нещо подобно,и след това изгаснаха всички отметки освен на осма задача и в ляво на стълбицата ми отчита само една завършена задача,а имах предадени над 2000 плодчета и смлени над 10 раници ,и палатки....Иначе съм наясно с куеста,винаги съм го завършвал преди,благодаря.П.П.,абе в един момент ми се стори,че много бързо напредвам със фенерите и после разбрах,че е имало проблеми...
     
    Последна редакция: 11.6.20
  11. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Като свършиш с гледането си открий грешката! (Подсказвам, грешиш с едни 8 броя)
     
  12. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    2 разсадника са 16 + 202 от поле колко са ти кажиxDаде сега в 1 ви клас ако ме обориш аз ще се запиша
     
  13. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    А тези разсадници не сe разполагат на част от 202-те поленца, а са някъде в облаците, нали :)
    Не съм подстрекател, ама наистина си опресни знанията от началния курс на обучение.
     
  14. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Т.е. предавал си преди отстраняването на вчерашния проблем и после вече всичко е наред?
    (Да разбирам ли, че не желаеш проверка, че всичко е изяснено?)
     
  15. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    бе май като те чета ще сме в един клас и двамата ама аде нека твоето магаре да е мъжко че не си ми критерий и не ми се спори с теб има и по важни неща от това да ти отделя време лека и спокойна. И по сметката значи резултатът ще е 210 както тя казва а ти не вярваш, за мен тя има правото;)
     
  16. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Тя не пише 210, а 211 и не става дума за никакви разсадници, а само за амарант.
    Успех с математиката! Ако трябва помощ, свиркай! :)
     
  17. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    О да това ще сторя. колкото до алгебрата нека си остане в миналото;) И ти не казваш-210 а 202:sleepy:
     
  18. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Пиша 202, защото става дума за полета, а не за изскачащи. Лека и усмихната! :)
     
  19. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    значи ще се съгласиш с мен за по големият резултат от 202 броя от поле, и няма да ме пратиш в 1 ви клас разочарова ме тъкмо се почувствах 30 години по млада а аз ще приема фактът че ти си избързал с коментарът си (Има зделка)
     
  20. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Ти сама се прати, аз само подкрепям желанието ти.