Дискусия: Светулчена забава на открито

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 9.6.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. ka-linka

    ka-linka Пазител

    А при мен не искат да се запалят. Явно е имало проблем, ама защо да е за моя сметка.
     
  2. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

  3. kosibosi63

    kosibosi63 Активен автор

    Някой знае ли дали е отстранен проблема,току що реших да направя една фигура и при мен останаха светнати фенерите.Не ми е отразило и в лентата за напредък че съм направила една фигура,само имам отметка в/у фигурата.Моля проверете и да обяви някой да играем ли или да чакаме до отстраняване на проблема.
    ID: 36253416
     
    sm0uk3r71 харесва това.
  4. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    и аз искам да знам да предавам ли:eek:
     
  5. staneli

    staneli Старши болярин

    Ами аз предавам, от снощи, няма проблем. Правя фигура, активирам я, после всичко гасне, после втора....
    Остана ми само последната да направя.
    Някой ако има ресурси в излишък може и други фенери да си пали, освен тези за дадена фигура, та да си вземе допълнително наградки.
     
    bubolina8 харесва това.
  6. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    При мен не гаснат фенерите от фигурата. Не се отчита и направената фигура в лентата от ляво, а е маркирана като направена такава със зелен тик.[​IMG]


    Последно, има ли все още проблем? Да не пием по чаша студена вода?!
    П.П. Трябвало и да я активираш след като я направиш и се появи зеления тик, за получиш наградата , да се отрази в лентата от ляво и да се загасят фенерите - голяма простотия!!!
     
    Последна редакция: 11.6.20
    ka-linka харесва това.
  7. staneli

    staneli Старши болярин

    Сега щракаш върху отметката и в дясната половина натискаш бутона Активирай.
     
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Предавайте.
    След като се появи зелено тикче на желаната фигура с бутона "Активирай" вдясно се предава и тогава я отчита в лентата с напредъка, а даже излиза питане дали си сигурен, че искаш да използваш тази комбинация.
     
    ka-linka харесва това.
  9. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    На пустото поле съм сложила обори, но досега имам само 9 палатки. Сменям на растения да видим какво ще пусне. Споделете опит!
     
    .water. харесва това.
  10. .water.

    .water. Адмирал

    Дългорастящо с едно обиране с Харита 211 палатки.
     
    mimi123123456 харесва това.
  11. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Как от 202 поленца с едно обиране изкара 211 палатки? ...че и с Харита....
     
    staneli и milena7004 харесват това.
  12. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Вчера от хортензия, с 20 харита - 191 палатки....някъде написах, че палатките съм ги събрала :p
     
    .water. и mimi123123456 харесват това.
  13. pgs_major

    pgs_major Стажант

    Явно отново има проблем-ID: 5763900 Моля за проверка
     
  14. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    А би ли споделил какъв според теб е проблемът?
    Не става ясно какво трябва да се провери.

    П.П. Иначе запалваш необходимите фенери от дадена фигура/комбинация. Появява се зелена отметка върху нейното изображение. Цъкваш върху нея и след това вдясно върху бутона "Активирай". Излиза съобщение, че след активирането на комбинацията фенерите ще се възстановят, т.е. полето ще се занули. Потвърждаваш и отчита фигурата в лентата вляво. След това изпълняваш същото за всяка следваща фигура.
     
    Последна редакция: 11.6.20
  15. .water.

    .water. Адмирал

    Е така както го написах .Амарант имаше на полето .В друга ферма имаше зеле 6 часово с Харита даде 83 палатки.
     
    Последна редакция: 11.6.20
  16. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    Обиране
    - Различни пакети и кошници
    - Пусто поле- Растения
    - Дървета
    - Обори
    - Работилници
    не може нито една палатка да не получа. Явно от обори не излизат. Довечера слагам гългорастящи растения.
     
  17. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ами настъпила е промяна, която не е отразена (за съжаление) във ФАЯ. Правя корекция. И се извинявам.
     
    mimi123123456 харесва това.
  18. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Нямах представа, че от едно поле амарант изскача палатка и малко, но щом го твърдиш...
     
    milena7004 харесва това.
  19. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    прибави и менажерия, разсадник х 2 ако има и излиза сметката
     
  20. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Умираш да се включваш в разговор без да четеш или ако четеш май не вникваш в смисъла на прочетеното... Изрично е написала жената, че е ползвала дългорастящи, като даже уточни и вида - амарант. Да не говорим, че както вече всички разбраха, палатки изскачат само от дървета и растения. Какви менажерии ти се привиждат не знам?!