Дискусия: Свети Валентин

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 9.2.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    От загадъчните дървета получих 1 Дъгоцветен евкалипт. Не мога да повярвам, защото при мен рядко се падат нови дървета от първия път. А дано това се промени!:):):)
     
    bim177, [[Fermerkaa]], .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  2. 0246

    0246 Обитател

    Супер! Пък при мен 40-50 игри изгоряха, защото се оказа, че събитието свършвало в 3, а не в 11 както последните няколко
     
    bubolina8 и .TAINNA. харесват това.
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    мислех, че само аз съм пенчо, пък то ... жалко :oops:
     
  4. 0246

    0246 Обитател

    Ми то реално с това игране само на PC трябва да си го приключил предната вечер. Кой ти има възможност да влиза на компютър през работно време. от къде? от служебния ли? или пък да разпъна и личната машина на бюрото, сред папките до двата монитора? не ми се рискува :oops: или пък да стана в 6 да цъкам ферми. Чак толкова луди не сме. БП да се опомнят, че като са решили да ни върнат в 19 век с тая игра само на комп, е логично да си ревизират и стратегията
     
    tani1980 харесва това.