Дискусия: Свети Валентин

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 9.2.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. karzil

    karzil Подрастващ автор

    Има го, но списъкът стана дълъг:p
    От около 70 романтики 1 се падна само една романтика 4, а от нея загадъчен обор, от който нищо важно:cry: Голяма романтика:inlove:
     
    .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  2. ka-linka

    ka-linka Пазител

    На мен се паднаха двенки - обор и дървета май имаше, да си седим романтично под дръвчетата. Таралежа не съм го видяла тук. Бях отворила таблицата с оборите и се заблудих по колоните, та се метнах на лоса. Здраве да е :)
     
    .TAINNA. и bubolina8 харесват това.
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    от 86 единички кацнаха 4 четворки, а от тях 2 загадъчни за гекон, 1 загадъчен за сънливец и по 1 от тайнствените за туле и дъгоцветен евкалипт. Какво ще дойде от тях обаче е въпрос с повишена трудност ;)

    п.п. то се тръгва с малката кошница, та да дойде голямата и да има радост, а не като мен. Голяма радост, големи очаквания и накрая едно голяяямо ... ниШто :oops::cry:

    на 4-та страница в дискусията са събрани отговорите, а с CTRL+F излиза търсачка в страницата и с опциите Нагоре и Надолу намираш каквото търсиш ;) Всички въпроси и отговори събрахме с общи усилия. Само да си ги намираш :p
    Таралежа е там, да ти дам очилата на Пенчо? xD
     
    Последно редактирано от модератора: 14.2.21
    gigi_421, esz102 и ka-linka харесват това.
  4. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Не съм го видяла, майка, по-горе писах. Я не забравяй, че тази седмица съм болнав чиляк и дремем коги спим :p
     
    kakata13, .TAINNA. и dedoto харесват това.
  5. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    ми той човека си бил прибрал бодлите да не те боцка гат съ тръкне в теб xD а ти си спи и оздравявай :pxD
     
    ka-linka харесва това.
  6. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    От Пиколото се паднаха Букет цветя, Вълшебна шапка и Моят мечо. Доволна съм. Ще има купончета и лалота:).
     
    ka-linka, лудакрава1 и .TAINNA. харесват това.
  7. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Ех този Букет цветя от кога го дебна и все неще:oops::oops::oops::oops:
     
    Последно редактирано от модератора: 15.2.21
    gigi_421 и .TAINNA. харесват това.
  8. ФЕРМЕРЗ

    ФЕРМЕРЗ Подрастващ автор

    От един сандък пиколо ми се падна дърво лалогулдени. :music::D:D:music::music:
     
    bubolina8, mimi123123456, -helixme4o- и 7 други харесват това.
  9. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Честитоооо и повлечи крак да се падне и на други от нас :D
    Приключих с валентинския евент. Взех всичко, което ми трябва и се върнах към стандартните си работи на полето. Сандъците ще слагам на цъкалково поле, но предстои пренареждане, та тогава ще ги мисля ;)
     
    ФЕРМЕРЗ харесва това.
  10. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Сложих 3 сандъка Пиколо и зачаках: ЛГ дърво, цъкалката за купончета и вълшебна шапка:oops:.
    Но случайният принцип на БП не съвпадна с моите желания: ингрид, термални извори и гъба на точки>:(.
    Разочарована съм:mad:, да не казвам бяснаxD.
     
    .TAINNA. харесва това.
  11. ..koni..

    ..koni.. Редовен

    термалните извори си е подигравка. Разбирам те. И на мен ми се е падала тази цъкалка от сандък пиколо
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  12. buba62

    buba62 Главен болярин

    Нямам късмет за трето Пиколо. Има още време за малко игра, знае ли човек xDxDxD.
    От двата от магазина ми се паднаха Мултифункционален гений и Немъртво съкровище.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  13. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Цветни мелодии и дърво за златни парички :)- от купените сандъци, друг при мен не се падна :(
     
    ПЕПЕЛЯШКА, -sindi9-, tani1980 и още 1 човек харесват това.
  14. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Да ти е честито и внимавай ламята да не се научи да го береxDxDxD.
     
    ka-linka и .TAINNA. харесват това.
  15. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    повлече ли крак, а? романтиката ми даде 2 пиколо :D
     
    DILQNADELI и ka-linka харесват това.
  16. ka-linka

    ka-linka Пазител

    дано ти се паднат най-хубавите нещица от сандъците :inlove:
     
    .TAINNA. и DILQNADELI харесват това.
  17. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    при мен от пиколото-се пръкна едно лалогулденово дърво и забавно плуване,като цяло тоя евент много ми хареса,хубави награди дава без да си даваш зор
     
    kakata13, milena7004, bubolina8 и 3 други харесват това.
  18. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Благодаря, чедо!Да ти се връща тъпкано!
     
    bubolina8 и .TAINNA. харесват това.
  19. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    От кой магазин?
     
  20. ka-linka

    ka-linka Пазител

    В магазина на събитието има основни награди и награди за факт.На тези за факта има и втора страничка - виж стрелките отдясно, там е Пиколото- 2х70 точки за факт.
     
    Самардапа и .TAINNA. харесват това.