Дискусия: Сватбен ден

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 4.5.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Сватбен ден

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]
    Приятно забавление!
    Екипът на Фармерама
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    За 18 булчински букета ще са необходими 11070 сватбена торта, 810 сватбен пръстен и 1152 булчински жартиер.
    (Ако се играе само за реда - един букет по-малко, т.е. 10455/765/1088.)
     
    pepa551, ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и 3 други харесват това.
  3. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Постите приключиха, но не и тук - "постничък" награден фонд, единственото което си заслужава вниманието е редът, все пак е само на 23 часа.
     
    FrozenKiss, ПЕПЕЛЯШКА, -niksan- и още 1 човек харесват това.
  4. tq1900

    tq1900 Прохождащ

    много са искачаштите и то много дали ще успеем??
     
    .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  5. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Надявам се да успеем, все пак са от три полета. На две може да сеем дълги растения, от които изскачащите са били прилично количество на предишни събития. Има ред с добро време, играя!
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., koteto9 и 4 други харесват това.
  6. .water.

    .water. Адмирал

    Да ще се играе 50% изобщо не са за пренебрегване и за да съм честна наистина съм изненадана 3 събития със хубави редове чак да не повярва човек...
     
    dedoto, pepa551, FrozenKiss и 6 други харесват това.
  7. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Нали , най вече “Езерото“ който
    се взе от всички.Иначе за протокола и аз играя , макар по сватби да не си падам.Тук поне реда не е на случайният принцип на господата 8)
     
    Последна редакция: 4.5.21
    Кобрелия, pepa551, [[Fermerkaa]] и 5 други харесват това.
  8. -iliana7-

    -iliana7- Напреднал

    Не казвай голяма дума , че онези от Хамбург ще чуят и ще ни подкарат пак на 720 часа
     
    Кобрелия, -dd76-, -niksan- и 7 други харесват това.
  9. .water.

    .water. Адмирал

    Ами не го взех ама ще го преживея 280% на фона на този ред са си супер.Ако на всеки риболов има съпътстващи събития от ,които взимам по толкова процента мога и без реда им да мина.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, dedoto, лудакрава1 и 3 други харесват това.
  10. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Тук се печелят над 3000 наградни точки. Още не мога да свикна, че вместо достойни количества СХ, СТ, тор на Мими, купони и други благинки в играта, като награда се наложиха и тези наградни точки.
     
    ..koni.., kakata13, лудакрава1 и 5 други харесват това.
  11. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Въпроса е принципен , не съм го насочила към теб лично.Просто в езерото много хора се удавиха.Тук няма да е така , защото случайно няма Тука има, тука няма;)
     
    Кобрелия, ПЕПЕЛЯШКА, pepa551 и 2 други харесват това.
  12. buba62

    buba62 Главен болярин

    Точки за сезона не ми трябват, но редчето е прилично. Значи играя. Засега залагам на дълго растение за изскачащи, а ако трябва ще мина на дървета с дървесна тор на пустото поле, горската не възнамерявам да я разбутвам, само в краен случай.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  13. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    не ми се пипаше горската поляна.20 снежни човека имах там дървета за тор на Мими за супер тор и какво ли не още.ама го направих.чак сърцето ме заболя.ама нали е за добро... ще го преживея.успех на всички.
     
    .TAINNA., лудакрава1 и koteto9 харесват това.
  14. buba62

    buba62 Главен болярин

    143 и 192 изскачащи от едно поле планинска маргаритка, пустото ми поле е с валериан, но ще е готово след половин час и мисля че резултатът ще е подобен. А да, с 20 Хари брах.
    Не мисля, че изскачащите ще са проблем, поне за мен няма да бъдат.
    Успех на играещите!
     
  15. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    552 пръстена и 558 жартиера чудесно
     
    .TAINNA. харесва това.
  16. dedoto

    dedoto Адмирал

    Китката вече е готова;) остават само хвъркатите 8)
     
    Кобрелия, pepa551, ПЕПЕЛЯШКА и 4 други харесват това.
  17. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Приключих го без много ресурси, даже пестеливо. Доволен съм.
     
    Кобрелия, .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  18. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Как се успява за такъв срок не доумявам. Ако не е тайна колко ресурси си вложил за това експресно завършване?
     
  19. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    За 6 реколти и разсяването малко над 1200 СТ, а преди това около 100 парти врътки и малко обикновени за 1 х 100 % и 2 х +1 плевня, един подаръчен пакет за още +2 бр растение плюс стотина Харита за изскачащите и два реда за мигновено. Приключих с +5 бр растение, 90 пръстена и 13 жартиера.
     
    -dd76-, .TAINNA. и pineapple87 харесват това.
  20. buba62

    buba62 Главен болярин

    А аз карам бавничко, не мога да си позволя хабене на супер тор за всяко събитие, а парти билетите при мен са още повече кът. Но какво от това? Ще стигна до края, освен ако нещо чрезвичайно не се случи. 2 изпълнени от 18 като за моята ферма е добре. Все пак на завършилите вече честито и на всички желая спокойна нощ и сладки сънища!
     
    milena7004, .water., tanyamery и 4 други харесват това.