Дискусия: Романтична среща

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 17.2.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. cecomania

    cecomania Активен автор

    Не знам за какъв ресурс говориш.Аз сея 1 път 5 семена и втория път сея 17,което е =на22СТ и 22 Мими...и това е.Колкото до Харитата-най вероятно и без тях човек може да се справи в някои евенти.Това значи обаче че всяко обиране трябва да е по часовник и тъй като аз много ценя времето за почивка и сън(най-вече),предпочитам да имам тия 25 Харита и да спя спокойно.Да не говорим,че наскоро имаше евент при който и с 25-те харита не стигнах финала,та трябваше да ползвам Ст и дъра дъра.В този ред на мисли,смятам ,че не е лош съвета който дадох...А нека всеки сам решава-естествено.
    П.П. Ако пък на теб не са ти нужни или имаш в повече-пращай на ПиТ.С радост ще ги приема!!!!!
    П.П.И това го знам от личен опит.Сещаш се че не съм ги получил наведнъж тия Харита.Бил съм с 1 и после с 2 и 3 и 4 т.н.За всяко едно съм се трудил яко.От тези 25+1 на дървото съм получил 2 като подарък(за което съм много благодарен).Всички останали съм си ги спечелил,изтъргувал и т.н.
     
    Последна редакция: 22.2.21
    bubolina8 и .TAINNA. харесват това.
  2. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    С дългото растение беше удобно,късото не е удобно.За какъв ресурс ли говоря +2 бройки да си активирам цъкалка супер тор ,дългото растение само два пъти го обирам,на късото мога да го обера 4 пъти,ако не уцелиш плевня си умрял.Нека някой да каже аз го завърших без плевня и без супер тор и тор на мими,наспивах се по 8 часа и през нош та не съм обирал и сял.Харитата ги използвам само в началото,при тази тромава игра нямам нерви ,да презареждам играта.Имам харита ,даваш мелоди или гъби и ще ти пратя .
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. cecomania

    cecomania Активен автор

    Започнах с вариант 2.Сега съм на дългото.Имам 2 обиранки и ще приключа и с него.Не съм наливал никакъв ресурс и да-ползвал съм постоянно харита.Наистина е тромава играта,но предпочита, да играя евенти вместо да садя китки,които после да предавам в читалището срещу 1 банан или 2 звезди и...нещо си.Но всеки има свое виждане за играта.
     
    лудакрава1 и .TAINNA. харесват това.
  4. beti06

    beti06 Кандидат за признание

    След като прегледах по "диагонал" какво казват другите фермери, разбирам че проблема не е в "моя телевизор"... Още вчера можех да започна с вариант 2, но ударих на камък, защото за пореден път изскачащи торти НЯМА!!!!! Защо хабим СТ и всички други бонуси, след като играта е обречена да те стопира до реда!? Знам че ще има и такива дето ще ме опонират и за това ще кажа, че съм сяла само над 12 часови растения и бройката така и не достига- тази сутрин от дървета и флекс(50/50) излязоха около 30 бр. торта...нямам думи просто!
     
    bubolina8, -vishi-, shiky и 2 други харесват това.
  5. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    има едни мааалки тънкости, с които си помагаме и нещата стават ;)
     
    -niksan- и cecomania харесват това.
  6. cecomania

    cecomania Активен автор

    Ами вземи и сподели и с нас.Молим те!!!!!!:))))))))
     
    .TAINNA. и beti06 харесват това.
  7. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Това е едно от най-смотаните събития, които някога съм играл! Естествено на основната няма как да си го причиня, но тъй като до онзи ден бях тежко болен и на легло, реших за разнообразие да го поцъкам в 3-4 сателитки. Там Харита нямам, изсипах безбожно количество СТ (добре, че я имам и не ми пука толкова) и като резултат едва ще го добутам до реда в 2 от тях и то от спортна злоба. Нито реда, нито Пиколото, нито каквото и да е друго в това събитие си заслужава, поне от моята камбанария!
    А на сладкодумните омайници, които го били завършил без никакви ресурси мога да отговоря само с... xDxDxD
     
    Последна редакция: 22.2.21
    bubolina8, -niksan-, shiky и 5 други харесват това.
  8. .water.

    .water. Адмирал

    Още не съм го завършила има време до утре до 23 часа и ще кажа дали съм успяла без СТ и МТ разбира се изключваме разсяването.В 16 ,15 часа последна реколта за 2030 бр.и започвам последната обиколка.Колелото нищо не даде за мен не си заслужава да хабя подаръчен пакет или каквито и да е бонуси .В случая без Харита за тортите няма как да се получи.В две сателитки пробвам имат ресурси доста без харита до реда беше лесно ,но тортите спъват едва ли ще се получи.В момента играта е толкова скапана ,че е срамота така да се циганят за един сандък вместо да направят събитията по-лесни да се опитат да поощрят играчите ,които въпреки всичко остават лоялни и играят те още повече затягат.
     
    shiky, kakata13, beti06 и 2 други харесват това.
  9. terazinni

    terazinni Напреднал

    Завърших го сутринта, с едно обиране на Подаръчен комплект+ и около 1000 СТ. Половината тор замина от глупост, ма така е като не се чете внимателно условието на задачата.:p Поддържам Фермерчето, че е рядко смотано събитие и го завърших от инат. Последното подобно карах само до средата, но този подаръчен комплект все пак дойде от едно Пиколо. Дано да си е заслужавал напъна. Ще видя утре заран. :)
     
    [[Fermerkaa]], .water. и .TAINNA. харесват това.
  10. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    публична тайна бате, ти я знаеш и ползваш xD сателитки в изобилие за фъркатите :p
     
    terazinni харесва това.
  11. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Моят Мечо +, нямах време сутринта да се похваля xD:D
     
  12. l.bm-lilian55

    l.bm-lilian55 Стажант

    Взех реда ама сандъка пиколо го нама защо така?
     
  13. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

  14. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Ела да ти дам банани имам цяла плантация.
    И целия млечен път от звезди ми е във фермата
     
    [[Fermerkaa]] и mimi123123456 харесват това.
  15. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    ПИКОЛО, голямо копане за него, а от него нищо добро не излиза: немъртво съкровище, това е моята награда:mad:.
     
    monimoni. и ka-linka харесват това.
  16. Bamze

    Bamze Болярин

    Класирах се за редчето, подредих го и го обрах. Най-накрая!!! За втората част от събитието няма да имам време. Започнах с решението да не влагам ресурс освен време, така че съм доволна.
    Успешно финиширане на тези, които още се борят с времето и играят до последно! :):):)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, ka-linka и koteto9 харесват това.
  17. kosibosi63

    kosibosi63 Активен автор

    Здравейте,имам нужда от помощ.Може да е смешно ,но четох,четох и така не разбрах от къде да си взема семена за шоколадовата роза.
     
  18. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, трябва в мелницата да ги смелиш. Но преди това трябва да изпълниш 7 задача, за да получиш формички за печене сърце, а също така евентуално да изчакаш до 5 часа, за да ти бъдат начислени 5 бр. любовно писмо (ако вече си изразходвал по-рано начислените).
     
  19. adibobi

    adibobi Напреднал

    Редичката я взех, но сандъка Пиколо, не! Заложих на дългорастящото.
     
    Последна редакция: 23.2.21
  20. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    И на мен не ми достигат тортите, днес ми пусна само 30, а ми трябват още доста, поне редчето да взема, за друго не се и надявам