Дискусия: Романтична среща

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 17.2.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .water.

    .water. Адмирал

    Без СТ и МТ ще го завърша (предполагам де) сега разсявам късото растение 3 дена би трябвало да ми стигнат да събера нужните бройки .Без моментно поникване събрах тортите не бързам за никъде време има още.Успех на всички.
     
    Bamze, .TAINNA., pepa551 и още 1 човек харесват това.
  2. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Колкото СТ и СХ има в читалището, отдавна е ошушкано:oops:, разчитам на 20-тина секвои, но евентите са много и не успявам да събирам достатъчно.
     
    nefertiti, лудакрава1, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  3. buba62

    buba62 Главен болярин

    Приключих. Сега чакам Пиколото да узрее xD.
    Моите са 6 за супер тор и 8 за Мимина. Мимина не съм успяла да скътам много, под 3 хиляди бр., но супер тор имам около 3 пъти повече, просто я стискам и я ползвам само когато по друг начин няма да стане. За моментно поникване за изскачащи по изключение. От сандъчетата също излиза и от колелото от обикновери билети също. Кралицата нещо даде хем не играх много.
     
    .TAINNA. харесва това.
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    събрахте ми очите в точка o_O аз имам 2 за СТ, 4 мими и 4 дървесна xD
    Изиграх романтиката, срещата с пиколо се провали (пого стикери) иииии ... няма романтика :eek:
     
    tanyamery, Bamze и лудакрава1 харесват това.
  5. buba62

    buba62 Главен болярин

    А мен биха ме зарадвали. СЪбирам 500 фермерско монети за фестивала на светлините от фермерския. После 300 и 450 за крайбрежието. Край нямат, все трябват, все не стигат.
    Има само 4 от Пиколо, които биха ме зарадвали повече. Букет цветя, вълшебна шапка, лалогулденово дърво и порадъчен пакет. Но съм реалист, че понякога е добре, понякога не. За мен чашата е наполовина пълна xD.

    П.П. Отново Мултифункционален гений ми се падна. По-хубавите неща ще са следващия път :pxD. Но за балансиране на късмета - от сандъците с бонуси +200 плевня :music: и разни за ферма точки опит, поне нямаше за тропически xD, те не ме вълнуват xD.
     
    Последна редакция: 20.2.21
    bubolina8, Bamze, лудакрава1 и още 1 човек харесват това.
  6. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    При мен се пръкна букет цветя доволна съм:p
     
    .water. и .TAINNA. харесват това.
  7. Bamze

    Bamze Болярин

    Браво на вас! Как успявате толкова бързо да завършите събитието!!! o_O Аз още се боря за редчето. Вярно играя засега без СТ И ТМ.
    Още веднъж браво на вас!!!:)
     
    tanyamery и .TAINNA. харесват това.
  8. cecomania

    cecomania Активен автор

    От кралицата съм повече от доволен.Събрах над 150 СХ,което се равнява на около 2 месеца въртене в мелницата.Другите неща просто не съм ги броил.А за сегашния евент:започнах с вариант 2 и сега съм на дългорастящото.Обрах 1 път .Трябват ми още 5 обиранки.Мисля че за оставащото време ,това няма да е проблем.Отдавна съм събрал искачащите.Колелото за пореден път ме прецака.Над 120 парти врътки и никаква плевня...Но все пак ще се справя.Успех на всички !И не забравяйте,че евента приключва във вторник 23 часа....Така,че не се отчайвайте!!!!
     
    tanyamery, .water., .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  9. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Моля Беберочо да сподели как се справи още в петък - на мен определено ми трябват уроци. Хайде нямах време през раб. седмица, но вчера заседнах, с доста СТ направих сърцето и чак като подкарах моментното за изскачащи зацепих, че са разменени (а ако се бях усетила да сложа дървета на неактивното за момента поле, може би щях да си спестя към 200 СТ) и така вече се добрах до дългата китка. Разчитам на преценката на Цецо, за петте бранета.
     
    bubolina8 и .TAINNA. харесват това.
  10. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Още две бранета и ще приключа с дамското сърце ,но няма събиране на изкачащите оъм до никъде трябват ми още 120 бр от подарък сърце!Садя най дълторастящото растение и пак са много малко изкачащите:cry:
     
    Последна редакция: 21.2.21
  11. cecomania

    cecomania Активен автор

    Нямаш харита явно...Можеш ли да приемаш подаръци?Ще ти пратя ако искаш.
     
    bubolina8 харесва това.
  12. .water.

    .water. Адмирал

    Направо се излагат вече БП разбирам да има разлика в изскачащите да кажем 4_5 бр. ама толкова фрапиращо ....две ферми едно и също ниво едни и същи дървета на едната даде 37бр. торти на другата 76бр. !!!???? е това ако може някой да ами обясни как така се получава...
     
    shiky, kakata13, pepa551 и 4 други харесват това.
  13. cecomania

    cecomania Активен автор

    Пратих ти 20-тина подаръка...За днес толкова мога.Утре пак ще ти пратя....

    Амиииии никой.И при мен беше така.Бучкам Харитата-чакам 1 мин и обирам 17 искачащи.На следващия път не чакам изобщо-20 искачащи.На по следващия път-бучкам Харитата-рефрешвам играта и хоп-11 искачащи.Никаква логика
     
    Последно редактирано от модератора: 21.2.21
    tanyamery, bubolina8 и .TAINNA. харесват това.
  14. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Много ти благодаря:inlove:
     
  15. cecomania

    cecomania Активен автор

    Няма проблем.Не ме затрудни кой знае колко,а и на мен не ми трябваха повече...
     
    bubolina8 и tanyamery харесват това.
  16. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Аз побързах да се зарадвам последните два-три месеца, че вече няма да имаме проблеми с изскачащите и ето ти на....... дори се чудех кой ли въобще ще иска да плати цели 800 ФМ за цъкалето "Игра с обръч+" (само 5 обирания), но с този евент започвам сериозно да го заглеждам, че си имам само 5 Харита.
     
    .TAINNA. харесва това.
  17. cecomania

    cecomania Активен автор

    Честно казано-то е все едно,че нямаш николко.Аз имам 25,но все ми се струва,че са недостатъчно.Може би между 25 и 30 е оптималното количество(така поне аз смятам).А ти с твоите 5.... Нямаше да си правя труда да ги слагам.Ефекта от Харитата се усеща след 20-25-тото-така поне смятам аз...
     
    .TAINNA. и tanyamery харесват това.
  18. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Е, дано дойде време и аз да по събера повечко, нали вече при продажбата му липсва ограничението от 5 бр. за акаунт, така че ще стане все някога :)
     
    .TAINNA. и cecomania харесват това.
  19. cecomania

    cecomania Активен автор

    Да,така е.Пък и за къде бързаме????Това е игра без край-така че дали вчера или догодина ще ги събереш-не е толкова важно.При всички случаи копането ще го има-хихихи...
    То стана като стихче:дали днес или догодина-
    копане пак ще има...
     
    Последна редакция: 21.2.21
    kakata13, ka-linka, tanyamery и 2 други харесват това.
  20. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Защо мислеш че само с 25 харита можеш да се справиш.Имам съседка която и помагам и с 2 харита на полето ги събра снощи изкачащите,сега имаше проблеми с семената,да продължи по нататъка да сее.Но за мен е безмислено да се хвърля много ресурс за едно пиколо.Както и аз взех реда и бях до там.
     
    .TAINNA. харесва това.