Дискусия: Романтична среща

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 17.2.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. ТИН

    ТИН Обитател

    От 202 поленца-10 изскачащи !
     
    beti06, ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Моля, приятна игра, още веднъж се извинявам :oops:.
     
  3. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Тортата ще ме препъне, противно на намеренията ми започнах с дългото растение, утре до обяд ще го събера, но няма тортичкиииииииииии, от лазаркинята излязоха 17. Пробвам още две реколти 12-часово растение и утре вечер ще редя дървета с тор, да видя от тях какво ще пада.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  4. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Играта е просто потресаващо бавна:mad::mad::mad: Почудих се през кой браузер да влизам , излизам ,засвам.....чудо направо:mad:За изкачащите няма да коментирам 90 средни 7 изкачащи:mad:Много , да затегнете нещата БП....:mad:
     
    Последно редактирано от модератора: 18.2.21
    beti06, ПЕПЕЛЯШКА, koteto9 и още 1 човек харесват това.
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не би трябвало.
    Напоителен дъжд
    3600 ТО-ТрТО / 24 ч. / 1х2
     
    krassimira харесва това.
  6. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    изскачащите определено са много зле.сея роза а на другото поле тръстикови стъбла.дават ми по 70 изскачащи от обиране.като направя розите ще сменя и полетата на изскачащите. като ударят и по едно рамо приятелите.ще се получат нещата.спорна работа във фермата на всички.
     
    beti06, [[Fermerkaa]], .water. и 2 други харесват това.
  7. biberon4o25

    biberon4o25 Активен автор

    [​IMG]
     
    tanyamery, Bamze, kakata13 и 8 други харесват това.
  8. koteto9

    koteto9 Старейшина

    от поле по 15 16 т.е. нищо и кога ще станат за др. път
     
    Последно редактирано от модератора: 19.2.21
  9. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Тегло, до реда докретах, сега пък любовни писма нямам да смеля семена за дамското сърце. Каръшка работа.Освен да взема сама да си напиша едно xD
     
    tanyamery и [[Fermerkaa]] харесват това.
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Нали знаеш - до 5 часа ще получиш нови, като не си запазила предните 5 - ще траеш, ще потропваш и т.н.
    ;):)
     
    [[Fermerkaa]], ka-linka и .TAINNA. харесват това.
  11. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Браво на теб„при мен изкачащите са пълна скръб!
     
    koteto9 харесва това.
  12. ka-linka

    ka-linka Пазител

    И една песньовка изкарах, чаша червено метнах, разсях, сега чакам първите 75 семенца :):):)
     
    Bamze, .TAINNA., [[Fermerkaa]] и още 1 човек харесват това.
  13. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Направо се заклах. Що реших, че ми е последно засяване, с плевня, какво съм смятала не знам, но си предадох всички китки. Добре, че останаха 10, та разсявах по никое време на разсъмване. Още две обиколки и ще съм готова, ама голяма глупост сътворих xD
     
  14. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Кафе пи ли? Не си била отворила очото, майка :inlove:. Един вагон дамско сърце имам да събирам, но карам бавно и лежерно, ще барнем моя мечо с плюса xD
     
    .TAINNA. и .water. харесват това.
  15. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    е в 5 ч. кафе? то сърцето ми спи xD дамското го имам в троен размер ела да ти сипя сърцата в кесийка, може и в торбичка xD
    И понеже играта ме бойкотира и саботира за грешката, два часа оправях и пак си легнах. Сега вече съм с кафе :D
     
  16. terminatora78

    terminatora78 Активен автор

    като не продължаваш защо на вариант 1 има сандък чудо и играч е изпълнил и двете.аз почнах от 1 вариант.
     
  17. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    И в двата варианта сандъкът Пиколо е последната награда - в 12 задача/ниво. Но играчът сам решава кой от двата да изпълнява. И изпълнява само единият.
     
  18. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Ами като изиграеш първи вариант, няма да можеш да изиграеш и втория. Става въпрос за вариант, а не за растение.
     
    .TAINNA. и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  19. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Ако искате да приключите евента, трябва да имате много СТ и МТ, ако нямате купете си, изкачащи ще получите, като си направите моментно, ако не ви достига СТ, купете си:oops:xD, това е целта.
    Това всичко се прави за 1 сандък пиколо, който 90% ще ви даде ненужен боклук>:(, но нали надеждата умира последнаxD.
    На всичкото отгоре играта е ужасна:cry:.
    Успех!!!
     
    elliss_bg, .TAINNA., ka-linka и 4 други харесват това.
  20. milka_k6868

    milka_k6868 Активен автор

    в читалището има доста куестове който дават супер тор и мими тор,не всеки има лг за да си купува .аз събрах доста супер тор от куестовете,успех със евента.
     
    Bamze, ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.