Дискусия: Романтичен сезон (сезон 13)

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 17.2.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Романтичен сезон (сезон 13.)

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, мнения и стратегии за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятна игра!
    Екипът на Фармерама
     
    ..koni.. и .TAINNA. харесват това.
  2. emcho67

    emcho67 Подрастващ автор

    Ще го играя само заради ъпа :), дървото не ме интересува. Успех на всички :)
     
    Bamze, milena7004, -niksan- и 4 други харесват това.
  3. buba62

    buba62 Главен болярин

    Пак пропускам. По 1 поръчка дневно с инструменти изпълнявам и толкова xD. Чакам сезон със сувенир с гулдени и може да ме навият xD. Не че няма интересни неща в сезона, ама нямам плевня за него. Затова голям пассс.
     
    Bamze, kakata13, tanyamery и 2 други харесват това.
  4. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Този път откривам положителна тенденция - наградните точки са завишени, което е добре.Според мен сега и романтичният сувенир заслужава внимание.
     
    Bamze и .TAINNA. харесват това.
  5. ka-linka

    ka-linka Пазител

    И този сезон го пропускам, ако на следващия пуснат сънливците или медузата / а дано, ама надали/, ще се потрудя да ги взема.
     
    Bamze и kakata13 харесват това.
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    започвай го, сънливеца те чака в 39 дясно ;) и един пътешественик в ляво :p
     
    Bamze и ka-linka харесват това.
  7. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Пътешественик си имам един, стига ми. А дясната половина не е в моята игра. И не става въпрос за финансови възможности, просто това не е моя начин за плащане.
     
    milena7004, Bamze, [[Fermerkaa]] и още 1 човек харесват това.
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    жалко, мислех, че не си го видяла, а писа "ако на следващия пуснат сънливците или медузата" в сезоните пускат, но поне малко нещо трябва да се вложи :oops:
     
    tanyamery и ka-linka харесват това.
  9. Bamze

    Bamze Болярин

    Аз играя за дървото /нямам го / и за ъпа на бокала / увеличение на точките ще ми дойде добре/. Дано плевнята ми издържи!!!:p
     
    .TAINNA. и elliss_bg харесват това.
  10. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Според мен романтичният сувенир не е лош - ще си го сложа, че супер торта много върви. А сега и малко сезонни впечатления, на първо място забелязах, че малко е вдигнат лимита на повтаряемото ниво (от 13 на 16), а защо въобще сложиха лимит е друг въпрос. Отделно наградите започват да "изтъняват", намалиха ФМ, атрактивното 15 000 х нивото, стана 12 500 х нивото, а сега вече го и няма, остана само едно 1000 х нивото, което при мен се равнява на 231 000 ТО - лошо. Атрактивни сандъци, които можеха да се вземат пак и пак изчезнаха...... Явно сезоните се утвърдиха и наградният им фонд претърпя регресия. Доста ще си помисля на следващия сезон, дали да си купя билет, ако в повтарящото се ниво не се завърне 15 000 х нивото, поне.
     
    beti06, [[Fermerkaa]] и ..koni.. харесват това.
  11. ..koni..

    ..koni.. Редовен

    имам едно питане: сега имам 6 токена, утре ще мога ли да ги използвам или трябва днес до 15
     
  12. .water.

    .water. Адмирал

    До днес можеш.
    Останалите след края на събитието сезонни токени ще бъдат обменени за:
    1 300 ТО + 1 300 МП + 1 100 ТрТО.
     
    ..koni.. харесва това.
  13. beti06

    beti06 Кандидат за признание

    Здравейте! Може ли някой да ме ориентира как изглежда Сезонния бокал, че си намирам в инвентара ъпгрейт за него, но дали изобщо го имам или съм го забутала на някое поле-няма откриване:p
     
    tanyamery харесва това.
  14. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Основен сезонен бокал
     
    beti06 харесва това.
  15. beti06

    beti06 Кандидат за признание

    Оле, Благодаря! Открих го, но ако не беше снимката нямаше да се справя! Благодаря!
     
    Bamze и joujoujouj харесват това.