Дискусия: Рожден ден

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 26.1.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    С риск да ме репликират че съм много краен но тоя куест е като лабиринт ми то трябва за всеки играч по един админ да обяснява какво трябва да се върши :)
     
    bilq76, [gabi]04, FrozenKiss и 2 други харесват това.
  2. ТОПЧО-49-49

    ТОПЧО-49-49 Прохождащ

    Определено тази игра вече не е за деца...
    Тази игра вече е за хора,които са свободни по цял ден...
     
    trol4o1 и nefertiti харесват това.
  3. baiete

    baiete Болярин

    комши не се плаши и аз ще ти пратя xD
     
  4. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    ВМЕСТО ДА ЯДЕМ ТОРТИ, ЩЕ СЪБИРАМЕ БАТЕРИИxDВМЕСТО ДА ПРАЗНУВАМЕ, ЩЕ КОПАМЕ:mad:
    НАГРАДИТЕ ОТНОВО СА НИЩОЖНИ, ВСЕ ПАК Е РД, НАПРАВЕТЕ ГО НЕЗАБРАВИМ:p
    ЩЕ ГО ИГРАЯ, ТРЯБВА ДА ПРОДЪЛЖАВАМЕ НАПРЕД, УСПЕХ НА ВСИЧКИ
     
    Fanagoria и pav26 харесват това.
  5. gugutkata.65

    gugutkata.65 Стажант

    Да разбирам ли , че когато започне играта всеки ще предава растения и животни и т. н. индивидуално според нивото си и тогава само всеки ще вижда какво трябва да се предаде и ако не му харесва след 2 часа ще му се даде нова възможност и в зависимост от бр. на будилниците това време намалява. Ако нещо не съм разбрала моля да ме поправите
     
    Последна редакция: 27.1.15
  6. Fanagoria

    Fanagoria Прохождащ

    И аз така разбрах. Или ако не можеш да предадеш дадените неща можеш с будилници или ЛГ да смениш задачата веднага, .
     
  7. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    А пък аз го разбирам така: Задачата си стои без промяна, докато не станеш готов за изпълнение - като цъкнеш изпълни предаваш и ти се отваря следващата. Ако не ти харесва исканото, цъкваш на прекъсни и тогава започват да текат 2 часа, които можеш да намалиш с будилници или ЛГ

    А относно растения, животни и т.н. много ми напомня комиксите - 500 карамфил или 12 000 просо....
     
    Последна редакция: 27.1.15
  8. Привет, растенията за събитието за еднакви за всички, останалите неща са индивидуално за всеки. Някои от задачите ще могат да бъдат отказвани и след изтичането на 2 часа или след заплащане на някакво количество будилници/лалогулдени ще получаваме нова задача. В новата задача се променя само индивидуалния компонент (вид и брой).
     
  9. stelinda

    stelinda Стажант

    А аз да попитам..
    Мойте уважаеми съседи не ми пращат абсолютно нищо, за което съм им мноооого благодарна. Ха!-.-
    При такива обстоятелства, ако никой не праща будилници, ще мога ли да си изиграя ивента или задължително трябва да имаме някакъв брой будилници?
     

  10.  
    stelinda харесва това.
  11. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Да попитам, животни и растения от загадъчните обори и стръкчета, дали ще се предават, или е съобразено само с нивото и съответно животни и растения до това ниво?
     
  12. adibobi

    adibobi Напреднал

    от вчера чета, чета, въодушевление за предстоящият рожден ден, нещо ми липсва. много засукан, вярно по - различно е събитието но нещо куца, не може да ме грабне
    въпрос - отделните стай ще се отварят една след друга, или може да почнем от която си изберем
     
  13. Привет, верояно не, но гаранция 100% няма докато не започне.

    Здравей, можем да си изберем от коя стая да започнем, не се отварят последователно.
     
  14. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Сакън! Не дърпай дявола за опашката!
     
    tutifruti9 харесва това.
  15. bilq76

    bilq76 Познавач

    таймера си брои и нищо друго няма:eek:
     
  16. milka_k6868

    milka_k6868 Активен автор

    и аз нямам семената,таймера работи само при нас ли е така
     
  17. staneli

    staneli Старши болярин

    Къде са ви китките , къде са ви батериите и т.н.? Активирах си дом. любимци, а нищо не изскача!!!
     
  18. YanaNed

    YanaNed Стажант

    Мислех,че аз съм късметлийката ...;)xD
     
  19. kalinkata13

    kalinkata13 Прохождащ

    защо не излизат батерии, активирах и техника, и любимци за НИЩО
     
  20. bilq76

    bilq76 Познавач

    появиха ми се и новите растения но броят им е 0:(
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.