Дискусия: Рожден ден

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 26.1.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. tran4o0

    tran4o0 Прохождащ

    Здравейте :) Трябват ми 10 батерии, благодаря ви.
     
  2. proslav

    proslav Стажант

    Пратих 7 батерии, за повече нямаш място.

    Пратих 7 батерии, за повече нямаш място.
     
  3. sa6etobg

    sa6etobg Прохождащ

    Благодаря на всички, които ми помогнаха да завърша успешно куеста.
     
  4. lidila73

    lidila73 Прохождащ

    Благодаря на всички за помощта.:D
     
  5. kromid4o

    kromid4o Подрастващ автор

    Хей хора завърших куеста,без вас нямаше да успея.БЛАГОДАРЯ ВИ:)
     
  6. irina1952

    irina1952 Прохождащ

    Е какво като имах продуктите за всички стаи и не ми достигнаха 5 батерии за да завърша напълно играта
     
  7. какаду13

    какаду13 Прохождащ

    ами ако наистина искаш да завършиш, прежалваш 10 лалота и ги купуваш, правила съм го неведнъж
     
  8. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Не трябваше да чакаш до последния момент, моли за помощ по от рано.
     
  9. dil1606

    dil1606 Стажант

    Искам първо да благодаря на всички които ми помогнаха с батериите и успях да завърша куеста като си купих само 7 броя, но мисля че не е нормално да се изхабят толкова нерви и енергия за една игра, която трябва да ни носи удоволствие. Надявам се целта на играта да не е да ни запълва цялото време и да ни изпразва джобовете. Безкрайно съм разочарована..........
     
    dorka.68 харесва това.
  10. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Тъжното е, че целта на играта е или да ни запълва цялото време, или да ни изпразва джобовете. БП предпочита да ни се изпразват джобовете.:D Нека не забравяме, че целите на германците не са най - безкористни и идеята им не е да се чувстваме удовлетворени. Така че аз си се радвам на всеки успех и всичко, което изкъртя си е моя лична победа!
     
  11. johnnie75

    johnnie75 Обитател

    Като видях първоначално описанието на задачите ми се сториха доста сложни за изпълнение. Бях решил да го пропусна това събитие, но все пак на втория ден размислих и видях за какво става въпрос и го изиграх съвсем нормално без особени трудности и напрежение за разлика от някои други предишни събития. На мен лично ми хареса. Беше по-различно. :music:
     
    katrin_z харесва това.
  12. tran4o0

    tran4o0 Прохождащ

    благодаря ви много,с помоща от вас успях
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.