Дискусия: Рожден ден

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 26.1.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. -woman-80

    -woman-80 Стажант

    Мили хора помогнете и батерийка ми изпратете:inlove::)
     
  2. dim6300

    dim6300 Стажант

    бъз хл, елха ххл, финикова палма ххл, дюля ххл, 3 ягодови, мушмула, японски клен и японска мушмула
    яд ме е, че не играх и за оборите, но с дърветата - предоволно
     
  3. .vali2000.

    .vali2000. Прохождащ

    моля за батерии трябват ми още 300:oops:
     
  4. ani1976

    ani1976 Подрастващ автор

    моля трябват ми още 80 батерии.моля помогнете
     
  5. amira

    amira Обитател

    Да, точно това искам да кажа. Както знаеш изскачащите предмети се получават в по-големи количества, когато сееш дългорастящи. Когато "хапваш" занаяти за повече точки увеличаваш шанса за изскачане на предмети. Аз веднага активирах бонус кода и по този начин точките опит ми се увеличиха почти на 100 процента. За съжаление без подобни стимулации трудно се събират. Пробвай при следващия евент.
     
  6. anipet

    anipet Прохождащ

    благодаря на всички, които ми изпратиха батерии. С ваша помощ успях да съдера необходимите бройки необходими за завършване на последната задача.
     
  7. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Помогнете за батерии. Трябват ми още 170 бр.
     
  8. dj_1

    dj_1 Подрастващ автор

    какъв ти е ника не става с Valkaaa76 извинявай стана
     
    sofia0504 харесва това.
  9. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Благодаря, получих я!
     
  10. -bambina10-

    -bambina10- Стажант

    Ядох какво ли не - от цяло поле с дългорастящи растения и дървета, само 1 батерия!!!! Съжалявам много, че ви се вързах и на тоя тъп евент!
     
  11. памука

    памука Прохождащ

    Моля за помощ с батериите, само 32бр. И аз ще помогна.
     
  12. -bbbbb-2

    -bbbbb-2 Прохождащ

    Моля за малко помощ ! Не ми стигат батерии . Благодаря предварително !
     
  13. dil1606

    dil1606 Стажант

    Моля и на мен ми трябват още малко батерии. Благодаря
     
  14. mell

    mell Редовен

    ЗАЩО вместо да изпълваме форумите с искания за предмети от събитията от БП не се постараят да си коригират параметрите така че вместо нерви да ни доставят удоволствие от играта и да не изгубваме вече интерес от сайта им???? Приключих днес куеста с много нерви - този път, въпреки рождения ден не помогнаха особено нито купите на дървото, нито занаятите, нито дългорастящите растения. Много съм разочарована от рождения ден - за първи път ми е това събитие. Пожеланието ми към БП е дано през настоящата и следващите години са по-щедри, а не само комерсиални и най-накрая дано да видят , че и РБългария е в ЕС и да ни пуснат най-накрая КИНОТО.
    ПОЖЕЛАНИЯ ЗА ХУБАВА ГОДИНА НА ЕКИПА НА БП И БЪДЕТЕ ЗАБАВНИ И ЩЕДРИ, А НЕ САМО КОМЕРСИАЛНИ И ПУСНЕТЕ В БЪЛГАРИЯ КИНОТО - И БЪЛГАРИТЕ СМЕ ХОРА!!!!!
     
    sonq0304, dorka.68 и памука харесват това.
  15. добричка

    добричка Прохождащ

    наистина батериите дойдоха твърде малко... моля, помогнете, ако ви е възможно! благодаря!
     
  16. sunnylight

    sunnylight Прохождащ

    имам проблем, изпълних всички задачи и получих тортата, влизам да я поставя на реда в небесната градина и с изненада виждам, че ми е изчезнал супер заряда и ми пише, че нямам този предмет в инвентара си. Моля проверете! ID: 40189839
     
  17. vaselakisela

    vaselakisela Прохождащ

    имам 5 подаръка, ако искате, пишете ми на лични, ще ви ги изпратя
     
  18. памука

    памука Прохождащ

    Благодаря, ама много благодаря на всички, който ми помогнаха с батериите!!!!!!!!! Много фермери се отзоваха на моята молба и искрено се радвам, че има такива добри хора!!!!!!!!!! Искам само да се извиня на тези, на които не можах да върна жеста, поради невъзможността да разпратя колкото аз искам подаръци!!!! Желая успех на всички!!!!!!
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  19. svet14

    svet14 Прохождащ

    Моля за помощ .Трябват ми още батерии!Благодаря предварително! svet1476
     
  20. gogo0745

    gogo0745 Стажант

    Благодаря на всички, който ми помогнаха с батериите. Пожелавам успех на всички.
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.