Дискусия: Роден да скейтва

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 16.3.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Приключих със задачата и селектирах до край костенурките. Скорпионите не ми бяха завършени и тях завърших.
    Друго си е с мигновено селектиране,за час и половина всичко отиде в историята.Доста монети натрупах.
     
    staneli, bubolina8, buba62 и 7 други харесват това.
  2. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    Последна редакция: 18.3.22
    pepa551, staneli, .TAINNA. и 5 други харесват това.
  3. ралицаник

    ралицаник Напреднал

    Все още не ми е начислена "мечтата на Скейтъра",как е при вас?
     
    milena7004 и Hancheto харесват това.
  4. -mairon

    -mairon Подрастващ автор

    И при мен е същото.
     
    milena7004 харесва това.
  5. Hancheto

    Hancheto Изключителен талант

    и аз още чакам :)
     
  6. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    сигурно е сървърен проблем при мен не е имало проблем, но аз влязох снощи към 8 да цъкам евента
     
  7. pile1981

    pile1981 Стажант

    и при мен не е начислена "мечтата на Скейтъра"

    ID 23544664
     
  8. dobrinka195360

    dobrinka195360 Стажант

    и аз още чакам.......
     
  9. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Явно все още скрипта не е минал по фермите:mad:.
     
    лудакрава1 харесва това.
  10. -bobi_mv-

    -bobi_mv- Стажант

    ID: 17993869 Липсва ми цъкалката ''Мечтата на скейтъра''. Нали уж днес щеше да е ОК ,на ама не.
     
  11. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    здравейте, по скрипта все още се работи, за съжаление, също така ще трябва и да го тестват преди да го пуснат. Ще се постараят да го пуснат преди почивните дни, това е последното, което ни съобщиха.
     
  12. ТИН

    ТИН Обитател

    И при мен не е начислено "мечтата на Скейтъра" !Днес мина и още нищо няма !!!
     
  13. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Добро утро, снощи до късно програмистите се опитваха да пуснат скрипт, който да начисли липсващите предмети, но не успя поради технически грешки. Налага се да изчакаме да минат почивните дни и да се надяваме, че в понеделник ще успеят да оправят и пуснат скрипта.
     
    .TAINNA. харесва това.
  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    а аз нали се кумих дали да играя или да отсвиря, съм от късно започналите, но завърших за 5 мин и накичих реда. Добре, че не бързах. Цъкалката дойде като у дома си. Не знам къде им е грешката на програмистите. Едни играчи нямат проблем, други имат, неприятна ситуация. Плаче за компенсация ;)
     
    milena7004, ka-linka, ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.
  15. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Завършилите по-късно нямат проблем, просто грешката беше отстранена около 17 ч.
     
    sm0uk3r71, ka-linka, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  16. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Значи още 4 дни няма да си обирам реда, защото не се знае дали ще успеят Великите програмистиxD:wuerg: Що ли не се учудвам......
     
    dedoto, milena7004, kakata13 и 3 други харесват това.
  17. kazmin_tamara

    kazmin_tamara Активен автор

    Понеже не знам какво е скрипт искам да питам трябва ли да правя нещо за да си получа "мечтата на скейтъра" или автомотично ще ми бъде начислена. За всеки случай ИД 8033678.
     
  18. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Не, не трябва да правиш нищо. Автоматично ще ти бъде начислено каквото там трябва. (А скрипт е вид компютърна програма.)
    Приятна вечер!
     
  19. kazmin_tamara

    kazmin_tamara Активен автор

    Благодаря за отговора! И на Вас приятна вечер!
     
    mushnu4ka харесва това.
  20. nik76112

    nik76112 Напреднал

    Моля, ако някой може да ми запази за ПиТ две цъкалки МЕЧТАТА НА СКЕЙТЪРА, ще съм много благодарна:oops:.