Дискусия: Роден да скейтва

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 16.3.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Роден да скейтва

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието!
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятна игра!
    Екипът на Фармерама
     
  2. Bamze

    Bamze Болярин

    За съжаление изчисленията показват, че ще пасувам - нямам толкова много животни - костенурки и влечуги.
    Успех и късмет със селектирането и изскачащите на тези от вас, които ще играят! :):):)
     
  3. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Аз, не, че съм любопитна, ама да си попитам :D : за по-търпеливите някаква далаверка няма ли да има събота-неделя :p???
     
    ..koni.., koteto9, [[Fermerkaa]] и 2 други харесват това.
  4. terazinni

    terazinni Напреднал

    Имам и животни, имам и храна. Но не мога да се мотивирам да ги "пожертвам" за тези награди. Сандъчето и то на 2 дена... Ще изчакам и аз до неделя, пък ще го мисля тогава.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., .water. и 2 други харесват това.
  5. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    И аз ще чакам, ами те с последните събития ни отнеха почти всички ресурси...Благодаря ???
     
    bubolina8, ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  6. buba62

    buba62 Главен болярин

    И животни имам, и супер храна имам предостатъчно. Сандъчето ми допада. Ще играя със сигурност. Също ще селектирам за читалището и то или докато направя каквото трябва, или докато свърша животните или предвидената за това камара храна.
    Приятен следобед, фермери!
     
    bubolina8, ПЕПЕЛЯШКА, Bamze и още 1 човек харесват това.
  7. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Костенурки ти трябват, може и без влечуги.
    Тъй като костенурките са влечуги, при селектирането им ще се отчита
    както шансът от селектиране на костенурки, така и шансът от селектиране на влечуги.
    Т.е. ще получите 1 Вегетарианска пица + 1 Вегетарианска пица/1 Енергийна напитка.
     
    pepa551, [[Fermerkaa]], -niksan- и 3 други харесват това.
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Поне според наличната към момента информация не се очаква нищо по-различно от предложеното за утре.
    ;):)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, ka-linka и .TAINNA. харесват това.
  9. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    аз като по-простичко момиченце да попитам селекцията на костенурките от дървото ли ще се отключва? със звезди? или нещо съм проспала o_O
     
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не, не със звезди. (А и никога със звезди не сме отключвали някаква селекция).
    И не си проспала нищо. Просто чакаш утре да я въведат в играта.
    А иначе за новите играчи - като стигнат ниво 41, ще имат достъп до оборите за костенурки и съответно и до селектирането им.
    :)
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  11. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Златооо жива и здрава да си чедо, че уж чета ама не виждам xD много ти благодаря Муши, цунки по муцунката :inlove::D
     
    milka_k6868, ПЕПЕЛЯШКА и mushnu4ka харесват това.
  12. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    някой изчисли ли какви ресурси ще трябват
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  13. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    ама то си го пише, обаче Пенчо пак не чете xD

    В официалните го има черно на бяло и с картинки даже:
    Известие - Развъждане на костенурки | Farmerama BG
    Също така с въвеждането на селекцията на костенурките на дървото на мъдростта ще бъдат добавени две нови руни:

    Развъдчик на костенурки

    [​IMG]
    60 звезди
    20 Костенурка
    20 Парфюм
    10 Супер храна
    1 Oбор за само животно

    Върховен майстор на Шел-джицу
    [​IMG]
    70 Звезди
    1 Шел-джицу костенурка

    Дойдохме си на думата ;)
     
    *ПчеличкатаМая* харесва това.
  14. .water.

    .water. Адмирал

    За да вземеш розовия обор ти трябват 115 костенурки и 214 енергийни напитки ,което е 214 селекции равняващото се на 428 СХ предполагам,че ще е х3 за цялото събитие.
     
    .TAINNA. харесва това.
  15. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Муши, сметалото ти ли се счупи, защо не дадеш някаква бройка селекцияи,че нещо тез проценти ме объркаха:oops:xD, не че съм била оправенаxD.
    И мен наградите не ме грабнаха, но имам храна и животни, ще видя какво ще измисля до сутринта.

    ПП: броих пиците няколко пъти, изкарах ги 420, вярно ли е това?
     
    Последна редакция: 16.3.22
    .TAINNA. харесва това.
  16. ka-linka

    ka-linka Пазител

    115 обикновени костенурки, но и получаваме 56 от изпълнени задачи. 214 напитки, 98 протектор и 420 пица. Така ги сметнах аз. Освен това 45 скейтборд и разни селектирани костенурки. С процентите и аз се омотах, но имам супер храна и ще играя.
     
    .TAINNA. харесва това.
  17. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Да ви подсетя, че сувенира Калавера дава, една седмица +1 брой от обори за 6 часа след активирането му.;););)
     
    Кобрелия, pepa551, .TAINNA. и 5 други харесват това.
  18. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Беше скрито, че друго ми беше на главата ;).
    Че по същество:
    За получаването на 98 протектори за китки ще са необходими 49 селекции на птици или 49 селекции на бозайници.
    От 1 разплодник с костенурки (132 селекции) ще получим 132 вегетариански пици (от 100-те % за костенурки) и по 66 енергийни напитки и 66 пак пици (от 50-те % за влечуги). Т.е. 198 пици и 66 напитки. Следователно трябва да завъртим 428 селекции на костенурки за да получим напитките и пиците (които даже ще са вповече). Или трябва да завъртим 280 селекции на костенурки (ще получим 420 пици и 140 напитки) и още 148 селекции на други влечуги (хамелеони или анаконди). Следователно задължително ще трябва да направим 477 селекции, т.е. 954 СХ.
    Не съм съвсем сигурна дали точно 66 пици и 66 напитки ще се паднат от 1 разплодник или примерно 65/67 или нещо такова, това трябва да се има предвид.
    А колко животни минимум ще трябват не мога да преценя, нали все пак при ББ връща някакво количество обикновени.
    :):):)

    П.П. Отивам да заложа птиците или бозайниците.
     
    bubolina8, .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и 3 други харесват това.
  19. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Молих се да съм се объркала, ноооо този път съм го разбрала, незнам дали ще го играя нацяло.
    Благодаря, усмихнат ден.
     
    Bamze, [[Fermerkaa]] и .TAINNA. харесват това.
  20. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Мислих, мислих и реших да почивам - къде сэм тръгнал с 6 костен. няколко кост. обора и 500 СХ ??????:cry:
     
    Bamze харесва това.