Дискусия: Робо рок

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 17.4.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Така се надявах да измислят нещо за бързо връщане на вида на фермата преди евент, омръзна ми да подреждам>:(
    Ще го изиграя, редчето да взема, като не ми се дават реални пари ще се задоволявам и с тезиxD.
     
  2. dedoto

    dedoto Адмирал

    нищо няма да разбутвам повече играя докъдето стигна :sleepy: което остане БП да си го довършват;)
     
    .water., lubo1967, klemru и 2 други харесват това.
  3. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Те са го измислили, но само за премиума :)
     
  4. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    както обикновено се случва новините са две.добра и лоша.поне за мен.добрата е че има събитие което мога да приключа.лошата е че отпуска ми свърши.за целта реших да засея три полета с дървета.поне на мен на предното събитие ми даваха повече изскачащи отколкото дългорастящи растения.проблема е че събрах дървета за две.след кратък анализ на цените на моя пазар накупих едно поле само с бъз.утре след началото на събитието ще докладвам какво се е получило.надявам се на едно добро начало.лека нощ и успех на всички.
     
  5. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    Доста милиони направих от БЪЗ. Много добре се продава на моят пазар,от много време.....А и добри изскачащи дава,но не,колкото дълго растение/облагородено/ Поне, при мен е така.
     
  6. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    сигурно е така.благодаря ти.само че моите изскачащи са с 4 годишна давност.не са критерий за оценяване..
     
  7. ComeMyLady

    ComeMyLady Подрастващ автор

    Хора, не си кътайте парите, въртете ги! Аз имам над 500 дървета ябълки, над 500 Клен, над 500 Личи и над 200 бананови палми. Да дал съм много пари за тях, но те се изплащат изключително бързо. От едно обиране на 20 часа (което ви лишава от занимавки цяло денонощие почти) печелите 590 дървета по 4 плода от всяко прави 2360 плода. 2360 плода ако са на стойност 450мп (средна, която не е ниска а е перфектна) е 1 062 000 - 10% пазарни такси 955 800мп за 1 денонощие, с едно обиране на дървета.
    И това при цена 450мп на бройка - която на моя пазар е за ябълките - 12 часа растат не 20.
    За 590 дървета сте дали 177 000мп, а сте спечелили 955 800. Това е 5 ПЪТИ и ПОЛОВИНА печалба спрямо вложеното за 12 ЧАСА А от там нататък вече вървите само на печалба без да влагате.
    Бананите на моя пазар са на цена 1500 бройката, тоест вложил съм за тях малко повече отколкото от ябълките, ама пари трябват ли ми направо сметката ми избухва с милионите.
    Отделно когато сте заети било то ваканция, работа или каквото и да е, това е начина поне да се набухате с милиони с отделяне по 15 минути на ден да оберете дърветата от полетата.

    За протокола, с личито и клена сега си изпълнявам куеста "Изложение", хем не се занимавам, хем трупам бързо милионите точки стойност които се изискват.
    Клен за 20 часа 2360 броя плод по 170 стойност всеки един = 401 200 точки стойност!!! С отделени само 15 минути за обиране без да си тровя живота, а и на любимата :)
    Растенията за бройка изискват сеене, поливане и бране, че и чатни ако ще правите бройка. Дървото изисква само бране - тоест 3 пъти по-малко отделено време, а и пари заради чатнито.
     
    Последна редакция: 17.4.18
    mi6elina84 и [[Fermerkaa]] харесват това.
  8. kalinamalina1983

    kalinamalina1983 Напреднал

    нонови оббори през май. А и ме нямаше за Викингската сага. Та трябва да наваксвам. Всеки ред е важен.
    Какви са тия ;; нонови обобри....бре. Повече не смей да критикуваш някого или да умуваш Кара ..пепруда. поправи първо себе си.

    Първо да дам за пример за 24 часа праскам например двапъти коала 100 по 2 са 400 коали над 2 500 000 мп или 3 пъти 300 равно на 600 коали над 4 000 000 мп например ако реша и с тях си купувам каквото искам да пестя време помисли колко ябълки,банани или клен може да си купиш.това важи и за обикновените ферми.

    с удоволствие ти давам 50 милиона ако може само споко .
     
    Последно редактирано от модератора: 18.4.18
  9. ComeMyLady

    ComeMyLady Подрастващ автор

    Не знам кое ниво си и колко си напред с нещата. Аз съм едва 80 (играя от 2 месеца макс) и златните банани са ми кът. Коала нямам, защото ми трябват за какво ли не друго, особенно за отключването на страниците със статуите в храма.
    А за да ти дава по 2 си с оранжев или червен обор? Което за новак като мен, е кът дори да имам една бройка такова.. Аз дори още нямам обикновени.
    Естествено, че с напредването, ще откривам още по-лесни начини, но като за начало мисля, че моят е най-лесен.
    Все пак ние новите нямаме от къде да си намираме харита и какво ли още не, да ни подпомага. От приятелката ми разбирам, че тя има и много неща на острова, защото тогава е нямало храма със златните банани. За нов акаунт е голяма мъка, направено е да не ти издържът нервите и да си платиш.

    Звезди ли да събираш, менажерии и манифактури ли, да отключваш полетата по острова с монети или куестове, купите с % изкачащи ли, в работилницата инструменти ли да даваш, или инструменти за професийте.. Трагедия пълна. Не сме раздвоени, разцепени сме на 1000 места. И с тия събития дето се застъпват...

    В моя случей с коалите, мога да бера около 200 на 24 часа, което като стойност е 120 000 стойност, за мп не знам, понеже не съм ги отключил и ги нямам в пазара.
    За животновъди и кристалните водопади, за стойност на животни, май ще ползвам тюлени 100 по 2172 на ден 217200, но приемам предложения.
     
    Последна редакция: 18.4.18
  10. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Пак са намерили начин да вземат парички, жалко, тази придобивка няма да я видя никога:mad:.
     
  11. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    НЕ е нужно оборът ти да е поне оранжев нужно е само преди да обереш оборите да изядеш един жасминов чай дава плюс една бройка за коалите и така от 100 обора обираш 200 коали това се опита да обесни момичето
     
  12. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз пък си кътам ябълките, крушите, орехите, бананите и другите неща за занаятите. А продавам лъвове. При мен 1 е за 100 000, а жирафите дет не се падат от обор са мижавите 20 000. Впрегнал съм и двата обора за лъвове дето имам и ги продавам щом се пръкнат. Продавам и ако ми попадне някой пролетен венец. Така по време на пеперудките натрупах 2-3 милиона, ама хвръкнаха по пеперудки.
     
  13. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Ох, кръст не ми остана от мотиката, но щом е рок - ще играя, пък докъдето стигна с кръста и изкачащите. Поздрави на всички фенове на робо ACDC и успех на всички !
     
    rudo_bobi, slaytanic1878, bubolina8 и още 1 човек харесват това.
  14. Тити

    Тити Подрастващ автор

    Какви са тия раница какви са тия изкрящи плодчета сега 78 термоса де ми се паднаха искам да ми се преобърнат в чип за новият евент
     
    MARV3000 харесва това.
  15. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Май ще играем две задачи
    ама нямаше инфо:cry::cry:
     
  16. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Май е добра идея да поизчакаме малко:
    Възможно е забавяне на евента. Ще ви информираме допълнително.
     
    bubolina8 харесва това.
  17. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    Възможно е забавяне на евента. Ще ви информираме допълнително.

    Екипа на Фармерама​
     
  18. FrozenKiss

    FrozenKiss Познавач

    Дааа, оплескали са явно събитията и аз се излъгах да обера частично :wuerg:
     
  19. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    евент има а да обираме ли? И тези който обраха и засяха и от 2 те разтения и имат изкачащи и за 2 та евента какво правят
     
  20. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    май ще почакаме