Дискусия:Рециклатор

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 7.8.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Hipo

    Hipo Стажант

    Аз прочетох ПАРФЮМЕРИЯ и специално за това търсих какво е това и така разбрах, че е производство.Ама щом го няма.... няма. Няма да си развалям слънчевия ден. Благодаря за проверката и лека вечер.
     
  2. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    ако сте деактивирали опцията с изкачащите прозорци за наградите, няма да ви покаже прозорец с информация и за получения подарък от Мишо. Само в прозорчето долу със записките може да се види. Също така трябва да са минали 24 чАса от последния подарък или спечелването му
     
  3. metalABV.bg

    metalABV.bg Активен автор

    Опцията е активирана,а в прозорчето няма информация и 24 часа са минали от спечелването му.
     
  4. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Да не би да е в друга ферма? В посоченото ИД са спечелени костенуркоид, космически голф и кабина за рециклиране.

    Получил/а си две супер тор.

    Ти си получил/а 9200 то.
     
  5. metalABV.bg

    metalABV.bg Активен автор

    Получил/а си две супер тор.



    Благодаря!
     
  6. amira

    amira Обитател

    И аз да помоля за проверка на подаръка от Мишо Малинов. Трябва да е получен след 17 часа, но не го виждам. ID 6440400
     
  7. lilitooo

    lilitooo Стажант

    Благодаря!Пише всеки ден при влизане в играта,а то понеже не са били минали 24 4аса!Вече го получих!!
     
  8. fifi9902

    fifi9902 Младши експерт

    искам да разбера подаръка си от мишо ID: 37352835
     
  9. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Черешов чийзкейк
     
  10. fifi9902

    fifi9902 Младши експерт

    благодаря , а как може да получавам информация за подаръците от съседи
     
  11. sisi_buki

    sisi_buki Стажант

    Имам въпрос: купата ми е на ъпдейт 27% от 30% за по-голяма вероятност за получаване на специални предмети и получавам от едно поле между 17 и 23 батерии.
    Имам една приятелка, която си е ъпдейтнала купата на 23% и получава между 25-30 батерии от обиране на едно поле.
    Защо човек с по-малък ъпдейт на купата получава по-голям брой от предметите?
    (и двете сме садили еднакви култури - аспержи)
     
  12. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Не само купите оказват влияние
     
    lion8080 харесва това.
  13. tani1980

    tani1980 Полубог

    Май затегнаха кранчето на хубавите подаръци от рециклатора. Който взел досега взел.
     
    -helixme4o- харесва това.
  14. dani541

    dani541 Стажант

    много благодаря и аз видях
     
  15. sisi_buki

    sisi_buki Стажант

    Не знам какво влияе, но аз съм 86 ниво, а приятелката ми е 79.
     
  16. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Например едното е наличието на Хари Кравайчето.
     
    lion8080 харесва това.
  17. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Редчето най-после е готово:p, но стикерчето не мога да хвана, доказателството за бъдещите поколения нещо ме затрудниxD.
     
  18. sisi_buki

    sisi_buki Стажант

    нито аз, нито приятелката ми имаме Хари Кравайчето
     
  19. -kleiamandes-

    -kleiamandes- Стажант

    Привет и аз уцелиш Мишо 2 пъти ,не разбрах какво спечелих ID: 25351769.Благодаря ако проверите.
     
  20. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Докато гонех стикера ми даде и една трънка:p, но най-много ТО и МП събрах:mad:.