Дискусия:Рециклатор

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 7.8.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Az2

    Az2 Напреднал

    Имам двама супер приятели от вчера - Мишо Малиновци, но тази сутрин при влизането ми в играта ни един не подари нищо - нито с изскачащо прозорче, нито в общите подаръци се появи нещо. Моля, проверете. ID: 3022894
    И един въпрос - забелязахте ли зависимост между това предадените стоки да са на макс и качеството на получената награда?
     
  2. джони

    джони Прохождащ

    къде са подаръците на Мишо? или не си е доспал още и не ги раздава?
     
  3. ludkovci

    ludkovci Напреднал

    Мишо май е отишъл да бере малини, никакъв го няма.
     
  4. amira

    amira Обитател

    И аз не видях подаръците от Мишо. Предполагам, че става дума за глобален проблем, но за всеки случай оставям и ID 6440400.
     
  5. mechopuh78

    mechopuh78 Guest

    Мишо дава награда на всеки 24 часа. Посочете върху термометъра му и ще видите точния час на получаване на подаръка
     
  6. chaikatabs

    chaikatabs Активен автор

    Някой може ли да ми каже за какво ми е растението "Звездно цвете"?
     
  7. mechopuh78

    mechopuh78 Guest

    За да пълниш рециклатора с него :p
     
  8. Az2

    Az2 Напреднал

    С поставянето на мишката върху термометъра се вижда ден и час на изтичане 14 - дневния период на този вид съсед, а не кога ще бъде получена следващата награда.
     
  9. chaikatabs

    chaikatabs Активен автор

    Дава повече точки ли?
     
  10. mechopuh78

    mechopuh78 Guest

    На часа, който е показан, ще ти даде дневния подарък
     
  11. mechopuh78

    mechopuh78 Guest

    Стойността му в рециклатора е 40 , а като точки дава 120 от голямо поле ( аубрецията е за същото време, но дава 53,2)
     
  12. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Бихме могли да видим точния час, ако БП си сверят часовника :p В момента при мен показателите са следните: Мишо Малинов изтича на 25.08.2015 14:% мин.
    ПП: Така и не оправиха тези процентни минути! :(
     
    Az2 харесва това.
  13. chaikatabs

    chaikatabs Активен автор

    Разбрах - никакъв смисъл няма да садиш нещо,което няма да остава в играта...
     
  14. Az2

    Az2 Напреднал

    [​IMG]

    Тези проценти вероятно са минути...
    Макар че е описано като - "При влизане в играта..."

    А на втория ми въпрос за евентуална зависимост между предадени до край продукти на максимална цена и качество на подарък?

    П.С Нещо не ми се получи снимката, но е ясна идеята.
    П.С. Тест - безуспешен. На макс предадени стоки и Л, и С ми дадоха само точки опит!
     
    Последна редакция: 12.8.15
  15. chocho87

    chocho87 Стажант

    Защо не ми е активен този супер- съсед ? Показва, че е на линия , но като цъкна на него и не ми излиза никакво меню... от снощи го имам , а още не ми е пратил и подарък ... а пише , че веднага щом вляза в играта ще прати подарък....
     
  16. [gabi]04

    [gabi]04 Младши експерт




    Аз съм от вчета така,получавам само точки и един Мишо Малинов ми се падна за разнообразие
     
    Az2 харесва това.
  17. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Мишо Малинов дава награда в часа, в който е спечелен. По-рано няма да даде, защото не са изтекли 24-те часа от спечелването му.
     
    chocho87 харесва това.
  18. chocho87

    chocho87 Стажант

    Много благодаря за отговора :)
     
  19. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Видовете награди са описани в темата във ФАЯ. Има такава зависимост... Получените точки опит са повече като бройка.

    няма защо, спорна игра!:)

    П.П. За подаръка на Мишо Малинов - ако сте деактивирали опцията с изкачащите прозорци за наградите, няма да ви покаже прозорец с информация и за получения подарък от Мишо. Само в прозорчето долу със записките може да се види.
     
    Az2 харесва това.
  20. Hipo

    Hipo Стажант

    Е и аз да питам-тая парфюмерия къде да я търся? Нещо не я виждам ни в обори, ни в производство....