Дискусия:Рециклатор

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 7.8.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. borialex

    borialex Стажант

    Явно този път са доста щедри.Невероятно ,но реда+трите цъкалки почти от самото начало ми се паднаха .
     
    FrozenKiss харесва това.
  2. калпазанка

    калпазанка Подрастващ автор

    готовооооооооооооо, ред, 3 цъкалчици и Мишо за съсед
    продължавам да цъкам, още 600 батерии имам
     
  3. metalABV.bg

    metalABV.bg Активен автор

    Аз хванах реда и трите цъкалки.Този път са щедри.
     
  4. fifi9902

    fifi9902 Младши експерт

    получих 2 пъти по 30 супер храна но не са начислени, моля за проверка ID: 37352835
     
  5. anych

    anych Младши експерт

    От 3 опита - S,M, L - 25000 бахама точки, едната цъкалка и някакви мижави 8000 МП. Но съм обнадеждена, щом толкова бързо са се паднали всички цъкалки и реда. Продължавам тогава да се боря за тях :)
     
  6. bibka70701

    bibka70701 Стажант

    За какво служи звездното цвете, то трябва висше да имаш да го разбереш евента
     
  7. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Питане към админите имам - парфюмерията колко пъти можем да я спечелим? Само веднъж или не?

    Да си отгледаш растения, ако си нямаш в плевнята излишни от тези, дето са си постоянно във фермата.
     
  8. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Ако желаеш, можеш да го садиш и предаваш. Ако имаш натрупани други растения и плодове, може да използваш тях.

    Много благодаря на тези, които споделиха. Аз си попълних реда. Само третата цъкалка не ми излезе от първия път.
     
  9. fifi9902

    fifi9902 Младши експерт

    за трети път не ми се начислява супер храната някой друг имали този проблем?
     
  10. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Рефреш или повторно логване опитай, може да се бави начисляването.

    П.П. Стискам палци да не е бъг, че точно със супер-храната е гнусничко.
     
  11. bibka70701

    bibka70701 Стажант

    Да, разбрах, третата цъкалка ми трябва само, благодаря
     
  12. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Реда с трите цъкалки е налице. Оттам нататък всичко е добре дошло!
     
  13. джони

    джони Прохождащ

    и след рефреш не става
    бая гнусно, дано се покаже някой от там сини-червени - пембени и каже що става
     
  14. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Логът долу в средата се пази само до повторното логване или рефреш, губи се след това.
     
  15. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    реда в небесната градина активиран-ура
     
    Valkaaa76 харесва това.
  16. vlado82

    vlado82 Стажант

    и на мен не ми се начисли супер храната
    моля за проверка ID: 14073422
     
  17. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    И на мен ми се падна 2 по 30бр. супер храна, но не ми е начислена. След рефреш пак я няма. Може ли някой да провери.
     
  18. -fabulousss-

    -fabulousss- Подрастващ автор

    Супер приятел и 3 цъкалки с реда от първите 10 опита . На другата ферма парфюмерия супер храна и една цъкалка . За сега е супер.
     
  19. fifi9902

    fifi9902 Младши експерт

    искам си супер храната 90 бр:cry::cry::cry:
     
  20. desi232

    desi232 Посланик

    при мен три цъкалки,30 супер храна,40000 мп ,24ч купон ,2 ЯМЧ,2 парти билета и дърво ковхай само чакам реда,май наистина този път са много щедри ,дано да не ги урочасам