Дискусия:Рециклатор

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 7.8.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    То и аз съм така - събрах цъкалките, но поради липса на батерии май ще се простя с реда.

    И докато съм по темата някой може ли да ми каже тези продукти които са вложени в Рециклатора, но не са използвани/употребени поради липса на батерии или край на играта , връщат ли се в хамбара или не? o_O

    Например имам продукти за 50 000 от 250 000, след края на играта връща ли се продукцията или не?
     
    FrozenKiss харесва това.
  2. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Не се връщат.
     
  3. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Ясно! Благодаря ти за изяснението! :) Лека вечер!
     
  4. ZORBA13

    ZORBA13 Напреднал

    Аз да попитам , че нещо ми се вдигна адреналина възможно ли е тоя рециклатор да е избушил отнекъде и 10 пъти подред да ми даде само точки:mad:
     
    FrozenKiss харесва това.
  5. ventsito

    ventsito Стажант

    Хах, при тебе 10, при мене - 5!
    Чак се учудих на тази последователност :mad:
     
    FrozenKiss харесва това.
  6. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    Да се похваля, като никога успях да се сдобия с парфюмерия и целия ред, всичко останало е няколко купона за помощна техника, тиквен мармалад, чатни и доста ТО и МП
     
    desi232, Мариана07 и FrozenKiss харесват това.
  7. An0mAlY

    An0mAlY Прохождащ

    И аз успях да се сдобия с всичко , което ми трябваше . Реда,цъкалките,парфюмерията,дърветата,вълците и желая да попитам какъв подарък ми е пратил супер съседа,че и аз не успях да се справя с намирането му .

    An0mAlY
    ID: 41561144
     
    Мариана07 и FrozenKiss харесват това.
  8. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Трябва да пуснеш фиш за тото лотария! ;)
     
  9. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    С последните батерийки за това посещение на нублоните - 30 супер-храна, за втори път ми е.
    Надявах се поне веднъж да нацеля и парти врътки, но не било писано.
    Сега остана още доста дни да си диндякам тълпата Мишо Малиновци, че да ми носят по-хубави подаръчета.

    :p:):p
     
  10. -bambina10-

    -bambina10- Стажант

    В последната минута спечелих костенуркоид. Моля да ми го начислите, защото го няма. ID51888202
     
  11. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Ако уцелиш подхода, ще чакам да ми кажеш на ушенце ;) От мен почерпката :music:

    Не съм в синьо, но ще се пробвам в ролята на Оракул :oops:
    I-ва вероятност (най-добрата) - магически рефреш и проблемът е решен :)
    II-ра вероятност (доста разочароваща) - оказва се "мечтаният" стикер, понеже си приличат в изгледа :(
    III-та вероятност (направо отчайваща) - действието е в последния момент и не е отчетено от системата :cry:
     
    desi232 харесва това.
  12. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Последно спечелен е стикер - 17.08.2015, 14:59:10
     
  13. -bambina10-

    -bambina10- Стажант

    Благодаря! Объркала съм се.
     
  14. -helixme4o-

    -helixme4o- Редовен

    Ако не ти се е паднал реда, и последната цъкала не ти е мниого свидна,ми се обади на ПиТ
     
  15. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Реда не ми се падна, но съм сложила цъкалката в платен ред от Небесната градина. По принцип никоя от цъкалките не ми е свидна, така че при следващия ПиТ ми пиши на лични, за да я махна от редичката. :)
     
  16. мариела76

    мариела76 Прохождащ

    Здравейте.Имам запитване за супер съседа който ми се падна от събитието Рециклатор.Трябва ли да дава някакви подаръци тоя Мишо Малинов или е само съсед за красота?

    Какви подаръци съм получила от супер съседа ID37907899
     
    Последно редактирано от модератора: 25.8.15
  17. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей,
    ето какво ти е подарил Мишо:
    Лиценз за подаръци-3бр.,Захар -10 бр.,2640 МП,2640 ТО,лангош-1бр.,5280 МП,2640 ТО,4400 ТО,
    2640 ТО,Супер храна-3бр.,Супер храна-2бр.,Спец. тор на Мими-4 бр.,Захар-10бр.,Сол-10 бр.