Дискусия:Рециклатор

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 7.8.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ще го видиш при съседите, но е специален вид аверче - в продължение на 14 дни всеки ден ще ти носи подаръче.
    Тук можеш да видиш между какво избира дневното ти подаръче - клик.

    .
     
  2. kaka_Galq

    kaka_Galq Подрастващ автор

    благодаря за информацията :)
     
  3. uncleRex

    uncleRex Кандидат за признание

    Този Мишо при съседите не трябва ли да се появи? Защото ми показа, че печеля един още първия ден, но при съседите го няма, а и не съм забелязал да ми подарява нещо. ID 22263467
     
  4. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    На мен ми се паднаха почти едновременно двама Мишо Малиновци, два подаръка ли ще получа?
     
  5. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    два подаръка ще получаваш в продължение на 14 дни. Намира се при съседите най-отдолу, като последен съсед. Единствено при менторите е между съседите и пиленцата.
     
  6. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    Благодаря, вече получих един.
     
  7. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    При теб няма спечелена награда Мишо Малинов...
     
  8. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Да не е хванал гората?Като е видял кво става из фермите и"Дим,дим,дим да го няма"xD
     
    lion8080, tani1980 и desi232 харесват това.
  9. tani1980

    tani1980 Полубог

    Уплашил се е да не му връчат мотиката и да го пратят на полето. Горкия, ще му одерат кожата от копане. xDxDxD
     
    milkoga1 харесва това.
  10. uncleRex

    uncleRex Кандидат за признание

    Ами, няма. Аз с очите си го видях. И съм съвсем сигурен, защото беше 1-3 награда, ама нейсе.
    Ако знаех, че ще хване гората, щях да ви го снимам.
     
  11. megi660066

    megi660066 Младши експерт

    не видях днес какво ми донесе мишо малинов ид 2992302
     
  12. milkoga1

    milkoga1 Господар

    С тоз Мишо взе да става досадно,накъдето и да се обърнеш,все за него се говори...
     
    lion8080, -helixme4o-, AIDA_78 и още 1 човек харесват това.
  13. staneli

    staneli Старши болярин

    Включих си поясненията за подаръците и утре вече ще знам какво ще ми подари Мишо, но много моля да проверите все пак с какво ме е дарил вчера и днес.

    ид 14342336
     
  14. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Мда, популярен е доста xDxDxD.
    Аз си чакам вечерното голямо бране за да си пробвам отново късмета при нублоните. Дали около фермичката се спотайва поредният Мишо? Не отказвам посещението му :p.
     
    -helixme4o- и *iovana* харесват това.
  15. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    И от мен бяга. От всичко ми се падна, дори и парфюмерия, /дори изгоних всички вълци/, ама Малинов, Ягодов или както му е името, все ме подминава :)
     
  16. kokoto1

    kokoto1 Подрастващ автор

    Хайде и аз да се включа с въпрос за Мишо иххихихихихих - къде и какви са ми подаръците?
    ИД 3667763
     
  17. kazmin_tamara

    kazmin_tamara Активен автор

    Хайде и аз да се включа с въпрос за Мишо иххихихихихих - къде и какви са ми подаръците?
    ID 8033678
     
  18. cerecelko

    cerecelko Подрастващ автор

    Много се извинявам и аз ама след като про4етох горепосо4еното активирах нужната опция и от утре 6те гледам какво ми е подарил ГОСПОДИНА (на първо влизане) , но може ли да ми кажете какво ми е дал досега !!!!! ИД : 12716320 БЛАГОДАРЯ !!!!!!!
     
  19. -fabulousss-

    -fabulousss- Подрастващ автор

    Здравейте . Искрено се извинявам и аз като повечето хора пуснах опцията за подаръците и 2 дена незнам какво ми е подарил този приятел (Мишо) .Също така искам да ми направите проверка за супер храна(неначислена) Оставям ИД :
    ID: 11468090 ; ID: 49987270. Благодаря ви и лек ден!
     
  20. miromihov

    miromihov Стажант

    От 3 дена незнам какво ми е подарил този приятел (Мишо) оправете си игрите само колко жалби чета и тази които сави писали има ли резултат от писането