Дискусия:Рециклатор

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 7.8.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравейте, фермери!

    В тази тема можете да споделите своите впечатления,
    стратегии и мнения за събитието Рециклатор.

    [​IMG]
    Желаем ви приятна игра и много забавления!
    Екипът на Фармерама​
     
  2. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Да попитам батериите ще изкачат от 8.08 ....веднага след 0 часа ли ще се обират от полетата.!
     
  3. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    мерси ще почакам до сутринта няям бърза работа ;) само да попитам...предполагам появяването на батериите ще окаже влияние на изкачащите от настоящия евент.!
     
  4. tani1980

    tani1980 Полубог

    Значи цъкалките пак на прословутият БП случаен принцип, което лично на мен вече много ми омръзна. >:( И ако не са реда и цъкалките, определено наградите не ме блазнят, особено като знам по принцип мижавият процент който БП прилагат за хубавите награди.... Още от сега ми се привиждат редовете на играчите с оплакванията им, че редовете им ще останат празни.

    Още от сега някой да ми каже - честно ли е да вложиш стока за хиляди и да получиш накрая празен или незапълнен ред? Да не забравяме все пак, че и той самият е под въпрос дали ще ти се падне...

    П. П. Дано се окажа най - лошият пророк. :oops:
     
    Последна редакция: 7.8.15
    SULIO_PULIO1972, bilq76, [[Fermerkaa]] и 5 други харесват това.
  5. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Аз пък чакам прогнозите на някой от екипо ще се отразят ли новите изкачащи на настоящите >:(:oops:
     
    monkey100, Valkaaa76 и tani1980 харесват това.
  6. tani1980

    tani1980 Полубог

    Миличък, ти как мислиш? За да питаш май сме на едно мнение... Сещам се за нещо подобно преди и тогава прецакаха изскачащите на настоящият / тогавашният / евент , който се играеше. Дано не е така, но ще разберем все пак рано или късно....
     
  7. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Питане имам. Предполагам, че ще можем да използваме отрупаните с огромно количество прах нублонски батерии в плевнята, че са еднакви с тези от предстоящото събитие. Или бъркам?
     
    -helixme4o-, monkey100 и tani1980 харесват това.
  8. tani1980

    tani1980 Полубог

    Муши, добър въпрос - преди доколкото си спомням можеше, ама знае ли човек те толкова простотии сътвориха чеее
     
    Последна редакция: 7.8.15
  9. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    А то при мен няма страшно просто малко повече супер тор,тъй и тъй драсна сетих се да питам...от ПиТ получи ли ми амхерстията.
     
  10. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Това не мога да отговоря, поне за сега.
     
  11. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Ще можем, да. Както и неизползваните в този евент ще останат за следващия път.
     
  12. shmatkaaa91

    shmatkaaa91 Младши експерт

    Освен реда ме блазни и този супер приятел и неговите награди дето ще дава.... ама дали ще се падне точно той.... знае ли се...
     
  13. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    И още едно питане имам. Предполагам, че събитието вече ще се провежда редовно, т.е. ако този път не успеем с редичката и цъкалките за нея, да се надяваме на "поправителен" в скоро време. Има ли информация за това (па макар и обещания)?
     
  14. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    колко редовно мислиш,след 2 години чакане,защото май толкова мина от последния рециклатор .от как го бяха пуснали ,и от тогава май са остана ли батерии на играчите.
     
  15. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Нямаме информация за това.
     
  16. desi232

    desi232 Посланик

    аз да попитам задължително ли трябва да имаме прах и отломки.или може и без тях
     
  17. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    и без тях :p


    Благодаря все пак.
     
    desi232 харесва това.
  18. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Много се извинявам за подвеждащия отговор по-рано.
    Ще започнат да изскачат на 8 август в 15 ч.
     
    bayVasil харесва това.
  19. ma1957

    ma1957 Активен автор

     
  20. _Gem_

    _Gem_ Младши експерт

    Въпросът ми е същият. Най-вероятно е за хора, които нямат нищо в плевнята. Дава им се шанс да играят.
     
    krasik харесва това.