Дискусия: Рефренът на съдбата

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 16.3.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Рефренът на съдбата

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]
    Приятна игра!
    Екипът на Фармерама
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    разцъфтяващ договор
    11 170​
    мистично набрано растение
    415​
     
    Bamze, koteto9, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  3. tani1980

    tani1980 Полубог

    Жалко, ще стартирам с 0 изскачащи и двете ми полета са само с дървета. :cry:
     
    лудакрава1 харесва това.
  4. buba62

    buba62 Главен болярин

    Играя, има сандък Пиколо, не мога да го пропусна. Нямам никакъв спомен какво имам на полетата, утре ще разбера xD.

    П.П. За моето имение цъкалките са хубави, даже много хубави.
     
    Последна редакция: 16.3.21
    bubolina8 и .TAINNA. харесват това.
  5. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    И ред що няма...?Досвидя ли им се на БП, или решиха че богати ще станем с два лева отгоре.Предполагам ще го играя заради Пиколото иначе другото е мижай да те лажим:wuerg:
     
    pepa551, beti06, .water. и 3 други харесват това.
  6. koteto9

    koteto9 Старейшина

    пореедната глупос
     
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Заигравам се заради сандъка, ще видя дали ще го доиграя ;)
     
    pepa551, лудакрава1 и ka-linka харесват това.
  8. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Аз единствено видях, че не е на основната ферма, което ме устройва.
    И аз играя, пък до където го докарам.
     
    pepa551, лудакрава1, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  9. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Няма какво друго да правя и аз играя . Да бяха увеличили слотовете с по един:p , като мехлем за неволите ни , по щеше да ме удовлетвори отколкото наградите .
     
    danka5656, Bamze, .water. и 2 други харесват това.
  10. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Всъщност, ако не ме лъже паметта цъкалката "Тракторови глави" ще е с най-високият % по нивото към момента. Така че е повече от много хубава, бих казала "ценна"дори. На ПиТ вероятно ще има невероятни предложения за нея, които ще подминат дори цветните мелодии и клопка за хамстери.
     
  11. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    -dd76-, .TAINNA., -niksan- и 3 други харесват това.
  12. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Съгласна съм, но все пак да има повече цъкалки по нивото е хубава тенденция, защото те така да се каже са с "перспектива" . А пък и аз все още си спомням ПиТ еуфорията около "Любовната песен на омарите", "Сърцебиене" и "Жаба спасител".
     
    .TAINNA. и kakata13 харесват това.
  13. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Това е страхотна идея - към някой юбилеен евент наградата да е допълнителен слот за бонуси.
     
    pepa551, [[Fermerkaa]], Bamze и 2 други харесват това.
  14. cecomania

    cecomania Активен автор

    Цъкалките са хубави и с удоволствие щях да поцъкам и с някоя от сателитките.За съжаление тия кокалени храсти и надгробния камък правят (поне при мен)-мисия невъзможна....
     
  15. Bamze

    Bamze Болярин

    След като поразгледах инфото за събитието, ми се иска да споделя -
    - да допълня сметките :
    надгробен камък - 750
    кокален храст - 1350.
    За изскачащите този път няма как да се направи особена стратегия, защото са на полето, където се сее растението на събитието.
    Колкото, пусне, толкова. Нощните реколти ще са заети отново с растението на събитието, защото ще трябват по 4 реколти на денонощие. Работата се уплътнява на мах. И ще трябват над 80 изскачащи на ден.
    Мисля да се включа в отбора на играещите. Имам място в Имението на духовете, цъкалките ще ми дойдат добре.
    Дано да успея !!! :):):)
    Дано всички се класираме и за сандъка Пиколо! Късмет с него!;)
     
    axmara харесва това.
  16. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    тази идея я търкаляме откакто се появиха повече неща с диамантен слот :p Бях пуснала тема с предложение за слотовете, потъна. После други играчи пускаха предложения и те потънаха. Сега само си мечтаем и приказваме :eek::)
    Да видим този рефрен дали ще подсети БП за нашите искания за повече слотове :D
     
  17. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Много забавно от Мистично набрано растение ми трябват 415бр, пък аз имам 5 xD:cry:Да се смея ли, да плача ли , мотиката ли да захвърля и аз не знам:eek:
     
    .TAINNA. и .water. харесват това.
  18. .water.

    .water. Адмирал

    От светеща плесен 8 часа то май няма по дълго зреещо растение 44 изскащи .Идея си нямам дали ще ги събера от цъкалки нямам нужда изобщо поне за сега по-добро от клопката за мрачните полета няма за сандъка ще се пробвам ако успея.
     
    .TAINNA. харесва това.
  19. buba62

    buba62 Главен болярин

    Стискаща трева 2/3 поле - 16. Но по-важно е растението дето сега го сеем колко ще пуска. Ще си покаже.
     
    .TAINNA., cecomania и лудакрава1 харесват това.
  20. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    И сумрачен цвят и то е 8 часа
     
    .TAINNA. и лудакрава1 харесват това.