Дискусия:"Реколта от гъби"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 12.11.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Роналдиня

    Роналдиня Кандидат за признание

    Гледам наградата начислена.Поздравявам всички БГ участници и другия път да сме повече.
    Искам да благодаря на големите в играта Баша,Хонда и Дан,успях благодарение на вашите съвети,които сте давали през годините.:music:
     
    milena7004, sm0uk3r71, tiger_207 и още 1 човек харесват това.
  2. Чичко_Тревичко

    Чичко_Тревичко Прохождащ

    Поздравявам всички БГ участници :D:D

    o_O:eek:
    E kъде забрави Торнадо73
     
    Галфон, -sindi9- и pif4o335 харесват това.
  3. Dred70

    Dred70 Стажант

    Моля за малко помощ - не си намирам наградата от топа и нямам представа какво и къде да питам!!! ID: 50958919
     
  4. -sindi9-

    -sindi9- Кандидат за признание

    Играя фермата почти от самото начало и винаги топа ми е бил мечта ,и все не успявах да се класирам. Тази година успях и то благодарение на торнадо 73. Без да го познавам ми помогна с много съвети за играта .За мен е голям играч и страхотен приятел
     
    milena7004, billy97, Галфон и 4 други харесват това.
  5. Галфон

    Галфон Кандидат за признание

    Честито на всички спечелили! Аз,също искам да благодаря на Торнадо73,благодарение на него спечелих първото си участие в топа. Мислех че е помагал само на мен,но като гледам има и други на които е помагал. Благодаря Торнадо за всички съвети и продължавай да помагаш,българските играчи имат нужда от теб!
     
    billy97, evil1234, zyb4ozyb и 3 други харесват това.
  6. desi232

    desi232 Посланик

    здр,пиши ми на лични
     
  7. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    хаха... да беше само ти с мед да та намажем 99% от топаджиите пиеха вода от там:)за играещите няма смисъл да говорим:music:
    то първо батко ти Торнадо73 да мине да благодари на хората, които го вкараха в първи класxD
    та по темата ... честито на всички бг играчи;)
     
    Последна редакция: 26.11.15
    bayVasil и milena7004 харесват това.
  8. Галфон12

    Галфон12 Прохождащ

    там вече не зная за какво иде реч,а и си е негова преценка все пак:p
     
    sm0uk3r71 харесва това.
  9. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    така е;)
     
  10. Галфон

    Галфон Кандидат за признание

    ;)
     
  11. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    то първо батко ти Торнадо73 да мине да благодари на хората, които го вкараха в първи класxD
    та по темата ... честито на всички бг играчи;)[/QUOTE]
    Аз започнах направо от първи курс е Ванче:),да ти уточня никога не съм комуникирал с тримата тенора,освен да си разменяме нещо на ПиТ,всичко което съм постигнал в играта се дължи на много труд и постоянство и комуникация с приятели фермери,специално искам да благодаря само на един човек....Снукър,момичето ми е давало добри съвети и идеи,както и сме правили добри стратегии за играта,искам да изкажа благодарности и на всички приятели за поздравите,те са успели не заради мен а защото имат хъс за играта и постоянство,а на всички спечелили пожелавам догодина пак да сме в списъка,хубав ден на всички :)
     
  12. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ, успели да сложат още една цъкалка на полето.
    Да си кажа честно и този път не събрах смелост да участвам, но си давам заявката за следващата година, ако съм жива разбира сеxDxDxD.
    Торнадо73 да ме запише в курса, обещавам да бъда добра ученичкаxD.
     
    Торнадо73 харесва това.
  13. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    имаше проблем с начисляването, затова е отложено за малко по-късно.. Да се надяваме утре да бъдат начислени всички награди на класиралите се, безпроблемно!:)
     
  14. ferdi1116

    ferdi1116 Прохождащ

    Ще бъде ли публикуван списък на на участниците завършили успешно Топ 1000 ?
     
  15. -dd76-

    -dd76- Редовен

    Май само с надеждите си оставаме-и днес нищо>:(
     
  16. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

  17. -dd76-

    -dd76- Редовен