Дискусия:"Реколта от гъби"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 12.11.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Моите поздравления за всички, които се включиха в надпреварата и честито на успелите да се класират в топ 1000. И най-вече поздравления за единността, това радваи окото и душата!:D
     
    milena7004, Мариана07, Торнадо73 и 8 други харесват това.
  2. desi232

    desi232 Посланик

    честито на всички българи :)
     
    milena7004 и Мариана07 харесват това.
  3. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Аз да попитам кога ще са обявени резултатите и начислени наградите от топ1000 ,все пак след някой час ще се занули таймерът и с допълнителните часове от събитието :)
     
  4. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    За момента нямаме уточнени дата и час.
     
  5. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    То май и уточнен график работен нямате кой е дежурен в форумът че 3 часа чакам отговор :) ми като нямате дата и час отправете запитване едва ли ще смутите чак толкова господа известните с точност и прецизност немциxD
     
    desi232 харесва това.
  6. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Как позна, че и график няма. Когато и който няма работа е във форума. Попитали сме, когато отговорят бъдете сигурни, че ще научите.
     
  7. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Ми аз нощно време няям работа ш ма вземиш ли у екипо,па и кто не робувам на график и все пак някакво преразпределение на отговорности ехеееееееееxD казооой де да пращам СВ или наш ко да дам идея,мой организираш топ10 за админи,ш гледам да го спичеляxD,таа по другия въпрос сигурно не е ясно и на ваше запитване у рамките на колко часа ви отговарят:)
     
    desi232 харесва това.
  8. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Никаква идея.
    Сега кат не съм на работа ще си вися тука с вас по цял ден, да сте спокойни.
     
    desi232 харесва това.
  9. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    ко тий скучно флез у чатът да се договорим за нощните смени :pxD
     
  10. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Утре ще бъде направена последна проверка и в рамките на деня по план трябва да се начислят и наградите. Вероятно и с начисляването ще получим и ние окончателния списък.
     
  11. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Пиша ти червена точка от бързане вероятно си се олъзгала 5 пъти докат стигниш до компът да пишеш па си "изяла" и сумати букви,браос утре ще рекнат,с такваз "бързина" моат са конкурират и с охлювxD
     
    desi232 харесва това.
  12. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    За отговор от компютър трябва да почакаш още два- три часа, това са ми скромните възможности през телефон, вървейки по улиците. Мисля намерих няколкото избягали букви.
     
    desi232, milena7004 и mushnuk харесват това.
  13. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Па няяяла работа и щяла да виси с нас, ква стана тя мери улицитиxDцъкалката награда и тя май се люпи 168 часа ако не греша,брее да вземиш ма подсетиш че съм спечелил нещо че докат стани да действа ш забрая да я бераxDxDxD
     
  14. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Бе нали вися с нас пък ся и от къде било, кат не си ме поканил на чаша вино пред камината, ше обикалям улиците.
     
  15. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    То ако те покани, ще трябва и бисквитена торта да майсториш, беля ще си вземеш xD:p.
     
    desi232 харесва това.
  16. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Хахаха а да бе, кога си ме виждала торта да правя xD, по-добре да не опитвам, че ако някой я опита после .... 8)
     
    desi232 харесва това.
  17. desi232

    desi232 Посланик

    тази бисквитена торта стана историческа хаххаxD
     
  18. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    xDтъпан щипала ли си:p
     
  19. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Може костенурка да е бръснала, ако не е щипала тъпан xD.
     
  20. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Да са договорим печенто от мени пиенто от теби и стисками ръцете,камина няям ма ш пусня климатико,па тортата лесна у сладкарницата има:pxD