Дискусия: Разходка до рая

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 4.7.23.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Играта тръгна. Около 6 ч. плахо започна да зарежда, но вече може да се играе.
     
  2. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Как да прочетеш нещо, което не виждаш ? Купонът ми изтече, мелницата незаредена, полетата необрани, игрите неизиграни.
    Ако евентуално има компенсация, би трябвало да удължат събитието и да ни подаря купон за техника поне за един час .
     
    -niksan-, .didi2002. и ..koni.. харесват това.
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, казват, че ще удължат събитието, но още не са уточнили точно колко. А какво в дадения от milena7004 линк не виждаш? Не си превъртяла до последния пост или какво? Не използваш ли функцията на форума "Нови публикации", за да не пропуснеш нищо ново? Приятен ден!
     
  4. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Всичко това го ползвам. Но някакви странни надписи не ми позволиха да стигна до там. Играта въобще не зареди. Както и да е.
    Слънцето се усмихва, нека и ние:)
     
    nasko9898 и mushnu4ka харесват това.
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, вече е известно докога е удължено събитието.
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Разходка-до-рая.24029/#post-213301
    :)

    Здравей, казват, че проблемът при теб е отстранен. Приятен ден!
     
    Мая и pepa551 харесват това.
  6. Мая

    Мая Младши експерт

    nasko9898 и mushnu4ka харесват това.
  7. хамилто

    хамилто Стажант

    Колко мило,че е удължено до утре на обяд,само че нали сме на работа,от телефон торти не се сглобяват,та всъщност можеше със същия успех да си остане до тази вечер,никаква разлика за мен лично няма-с нищо няма да ми помогне за загубените вчера необрани поне 3 реколти,и не,няма нужда модератор да ми обяснява някви неща-не питам нищо,само споделям мнение:)