Дискусия: Разходка до рая

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 4.7.23.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. denislav4o216

    denislav4o216 Кандидат за признание

    В същото време аз с моите 250 точки xDxD:cry:
     
  2. .water.

    .water. Обсебен

    Растение още снощи събрах и няма да бързам с изскачащите когато ги събера .Времето ли са намалили на играта ,аз ли съм станала по-бавна:oops:не знам,но целта ми е пиколото и после до където стигна.Не е моето събитие...
     
    shiky и .didi2002. харесват това.
  3. sin4ec

    sin4ec Прохождащ

    Как да избера игра с 3 торти?:wuerg: Ако може някой да ми подскаже:eek:
     
  4. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Първо почваш с една торта,после с две торти игри,след това почват игрите с три торти.
     
    sin4ec харесва това.
  5. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    на самия барометър /лентата с напредък/ отдолу с жълти точки показва колко торти ще трябва да се правят.
    [​IMG]
     
    nasko9898 и sin4ec харесват това.
  6. sin4ec

    sin4ec Прохождащ

    Много ви благодаря! Спорна игра на всички:D
     
    nasko9898 и Кобрелия харесват това.
  7. bomberabg

    bomberabg Стажант

    Здравейте! Моля да ми кажете колко розови кутии получих днес от обиране на 22 часови растения от малки поленци от основно и пусто поле? На всичко отгоре ми ги показва като мина на следващото поле. След пустото минах на горската полява и не ми показа колко розови кутии получих от пустото поле. ИД 56723720
     
  8. milena7004

    milena7004 Знаменитост

    Розова кутия се получава само от основното поле.Виж в инфото за събитието.
     
    bomberabg харесва това.
  9. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Розови кутии изскачат само от основното поле, както вече milena7004 ти е писала. При обиране на 2023-07-09 в 11:22:00 си получил 110 розови кутии, а на 2023-07-09 в 08:48:02 - 1 розова кутия. Освен това на 2023-07-09 в 08:23:40 си получил 40 розови кутии, а на 2023-07-09 в 13:17:07 - 1 розова кутия.
    Приятен следобед, дано е и прохладен!
     
    bomberabg харесва това.
  10. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    дава по 100+,броя розова кутия но с разходката на 29 харита от растението на самото събитие
     
  11. Мая

    Мая Младши експерт

    Здравейте. Завърших куеста, но не мога да похарча звездите. Върти се слънчогледа и дотам, награди не излизат. От вчера е така. Моля за помощ id 12269123
     
  12. Приключих без моментно и "разходка" на Хари. Успех на незавършилите! Прекрасна нова седмица!
     
    DILQNADELI, nasko9898, denislav4o216 и още 1 човек харесват това.
  13. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, предполагам, че става въпрос за похарчване на монети със звезда в магазина "Пекарна за торти". За съжаление единственото, с което мога да помогна, е да предам акаунта ти за почистване на кеша, но няма гаранция, че това ще помогне. Нямам представа с какво устройство играеш, нито дали през браузър или с клиента. Би могъл/могла евентуално да опиташ как е с друго устройство, с друг браузър, също почистване на кеша на браузъра при теб.
    Приятен ден!

    П.П. Кешът от страна на играта е почистен.
     
    Последна редакция: 10.7.23
  14. Мая

    Мая Младши експерт

    Играя през клиент и през телефон, същото е.
    Пробвах и през друг компютър пак не става. Имам още една ферма, там няма проблеми, значи проблема не е от мен!
    Щом почистването на кеша не помага, към кого да се обърна за проблема?
     
    Последна редакция: 10.7.23
  15. nasko9898

    nasko9898 Подрастващ автор

    На 1700 точки съм :)с 2 реколти на шипката ще взема пиколото, но другите награди са много далече. Трябваше още от самото начало да го карам на 50/50. Лека вечер на приключилите и приятно копане на останалите:p.
     
    ka-linka и koteto9 харесват това.
  16. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, винаги можеш да се обърнеш към съпорт. Иначе предадох "нагоре по веригата" да погледнат твоя акаунт. Ще пиша, когато ми отговорят. Приятна вечер!
     
    Мая харесва това.
  17. jovisna

    jovisna Стажант

    добър вечер, бъг ли има?Не ми зарежда вече час пропилях си купона ,пфу
     
    nasko9898, .didi2002. и -niksan- харесват това.
  18. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Май проблема не е само при теб,1 час не мога да заредя играта.И през телефона не става..
     
    nasko9898 и .didi2002. харесват това.
  19. .didi2002.

    .didi2002. Подрастващ автор

    И при мен е така.
     
    -niksan- и nasko9898 харесват това.
  20. milena7004

    milena7004 Знаменитост

    nasko9898 и .didi2002. харесват това.