Дискусия: Разкопки в пещерата

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 27.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. buba62

    buba62 Главен болярин

    :music:Приключих, сандъкът Пиколо вече е посят.
    Успех на още играещите!

    PS Имам още 1 свободен подарък. Ако някой иска маска Бахама, нека пише тук на какъв ник, ще пратя.
     
    bubolina8, Bamze и .TAINNA. харесват това.
  2. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Редът накичен, изобилието - приказка - 2 обикновени папагала ми пусна. Хич си не давах зор, достатъчно, този сандък Пиколо излезе по-труден за вземане от лало-дърветата, които бяха сигурни миналата година.
     
    eva-mina, лудакрава1, Bamze и 3 други харесват това.
  3. gimitko

    gimitko Кандидат за признание

    И при мен се отчете с два папагалаxD,супер папагал я се падне веднъж на две години я не.
    Случайният принцип на падане е голямо дърво(над 50 обора екседра съм излюпил и синя сойка досега не съм видял)xD
    Още 136 изскачащи и взимам пиколото,а какво ще се падне от него...(дано да е лало дървото):)
    Благодаря на всички за маските! :D
     
    gigi_421, .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  4. -wwall-

    -wwall- Подрастващ автор

    Как успявате да пратите тази маска на някого, като на мен ми дава опция само да я ползвам?Дайте някакъв съвет.
     
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    От килера в плевнята.
     
  6. -wwall-

    -wwall- Подрастващ автор

    Мерси!Там пък никога не съм отварял ;)
     
    mushnu4ka харесва това.
  7. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Аз пък забелязах следното при мен- чак като имам поне един обор от новите, тогава от загадъчните се пръква от тези нови обори( днес сложих 17 обори екседра- 1 сойка, а имах 1:), 16 обори агер- 1 гекон, а имах 2:), единият е от мразовит сезон). А преди това съм слагала поне по 20-тина бройки загадъчни от всеки вид. Е, какво ще кажете? Има ли логика в цялата работа? Имам чувството, че в повечето случаи трябва да си купиш пакета и след това някога ще се падне някой и друг обор от " новите" ( вече остарели:)).
     
    лудакрава1, gimitko и .TAINNA. харесват това.
  8. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    и аз приключих събитието.равносметката-2 бонуса 100 процента продукция 4000 супер тор 1000 тор на Мими.изскачащи само от растения на събитието и иксора.дали си заслужава?не ама реших да се пробвам.лека вечер на всички.
     
    лудакрава1, .TAINNA. и Bamze харесват това.
  9. Bamze

    Bamze Болярин

    Браво на всички приключили събитието! Поздравления!:):):)
    Аз този път здравата подцених ситуацията и не го добутах дори до реда. Имам само 432 сърп и чук.:wuerg:
    Здраве да е! Следващия път по-добре с изчисленията и стратегията!
    Успешно завършване на оставащите ентусиасти, играещи до последно!
     
    choko_59, gigi_421 и .TAINNA. харесват това.
  10. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    няма логика :) получавала съм нов обор без да имам друг (в сателитки). И не съм получавала въпреки, че имам (тук) ;) Преди купувах пакет, но качиха цената и вече се въздържам. Следя читалището и сезоните. Все нещо пада от там :)
     
    лудакрава1, cecomania, Bamze и 2 други харесват това.
  11. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Моля и аз за маска, не видях да мога да си я произведа
     
    Последна редакция: 1.2.21
    Eli_08 харесва това.
  12. Eli_08

    Eli_08 Прохождащ

    Пратих ти:)
     
    bubolina8 харесва това.
  13. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Казвам какви наблюдения имам в моята ферма. Не казвам, че това е навсякъде.:p
     
    .TAINNA. харесва това.
  14. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Благодаря дано да успея много имам да събирам поне реда да взема
     
  15. buba62

    buba62 Главен болярин

    И аз пратих едничка. Не можеш да си я произведеш или купиш. Бере се от ред или от музикална кутия. Опитай да ги събереш и каквото стане - все пак е само игра.
     
    .TAINNA. и bubolina8 харесват това.
  16. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Благодаря ти , късно влязох във форума имах проблем със зареждането на играта, здраве да е това е само игра права си адашке: ))))
     
  17. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    И аз съм доста назад с изскачащите, май няма да успея да ги събера, имам само 673
     
  18. ananievs

    ananievs Подрастващ автор

    Само не разбрах тези сърпове и чукове къде се дават?
     
  19. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

  20. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    не можах да направя никаква връзка с изобилие от папагали да ти даде 25 ябълки
     
    dedoto харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.