Дискусия: Разкопки в пещерата

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 27.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Пращам и аз

    след час ще пробвам тиквичка с 98 харита да стане 50 на 50 и ще кажа резултатът
     
    Последно редактирано от модератора: 31.1.21
    Калея, gigi_421 и .TAINNA. харесват това.
  2. Калея

    Калея Активен автор

    Благодаря на всички, които ми изпратиха маски.Страхотни сте:inlove::inlove::inlove:
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и esz102 харесват това.
  3. gimitko

    gimitko Кандидат за признание

    Искам да благодаря на всички,които ми изпратиха маски.:D
     
    .TAINNA. и esz102 харесват това.
  4. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    59 броя от тиквичка с 84 харита мисля че е ок следващата реколта ще пробвам с 100 харита
     
    .TAINNA. харесва това.
  5. bogi_niki

    bogi_niki Стажант

    Ако някой има Бахама маска в повече може ли да ми изпрати. Благодаря ви предварително!
     
  6. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    с 100 харита пусна тиквата 66 броя
     
    .TAINNA. харесва това.
  7. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    майко кви упражнения за един сандък
     
    .TAINNA., dedoto и kakata13 харесват това.
  8. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    А не немога да си го причиня, само за редчето играя,взех го и бих Х са, колкото до сандъка не ме блазни
     
    kakata13, .TAINNA. и dedoto харесват това.
  9. kosibosi63

    kosibosi63 Активен автор

    Здравейте! Моля и аз, за маска, ако някой има излишна, няма да откажа малко помощ.
     
  10. jundra

    jundra Професионалист

    Изпратена. Успех!
     
  11. munci1991

    munci1991 Обитател

    за спорта

    [​IMG]
     
    bubolina8, .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и 8 други харесват това.
  12. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    ми чай боднах стана за 7-8 часа даде156 бр с 23харита и му бих Х
     
    dedoto, .TAINNA. и лудакрава1 харесват това.
  13. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Някак докопах реда, накиприх го и с трепет на душата отварям сандъчето Изобилие от папагали(да вида аджеба кво проскубано пиле ше кацне)....И изненада - 10 Ябълки моля ти се!!!!! Вместо папагал имам сок!!!! Не ви ли писна бе БП>:( Нито съм за ябълките , нито за папагала но картината е смешна и жалка.Ми напишета Изобилие от квот дойде , да не се надяват хората....Същата работа е и с другият подарък Благодаря за помощата.1 път 150 билета (ахнах се- признавам)после по 1....Ми дайте по половин...Богати от колелото на краварници и овчарници няма да станем:cry:Готина седмица на всички и успех на игаещите(аз определено няма да го завърша):wuerg:
     
    eva-mina, pepa551, bubolina8 и 8 други харесват това.
  14. ytre-84

    ytre-84 Младши експерт

    В интерес на истината:

    [​IMG]
    Изобилие от папагали
    1 бр. на случаен принцип от изброените:
    1/2/4/10 папагалска перушина, 2/5/10/20 папагала, 10/25/50/100 ябълки, 25/50/100/200 грозде,
    смарагдов папагал, лазурен папагал, пурпурен папагал, спретнат папагал, тропически папагал,
    парти папагал, шекспирски папагал, супер папагал, 10/25/40/75 храна за папагали
     
    esz102, лудакрава1 и .TAINNA. харесват това.
  15. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Ма няма лошо забравили са просо и ечемик:cry:Нали това казвам Изобилие от квот дойде:cry:И знаеш ли кога ще кацне Супер папагала......
     
  16. dedoto

    dedoto Адмирал

    Има няма 100 бр.и това ще е от мен за близките няколко месеца8) нито играта е като хората нито това което се дава насреща:wuerg:
     
    .TAINNA., milena7004 и maqpan4o харесват това.
  17. beti06

    beti06 Кандидат за признание

    Здравейте фермери! Имам нужда от съвет - едва ще направя бройката за да взема реда, но имам още много да събирам сърп и чук, но не знам какво точно да насадя за да имам повече изскачащи, но нямам Харита...
     
  18. maqpan4o

    maqpan4o Младши експерт

    Благодаря на всички, които ми изпратиха маски. Трябва да направя само 300 чука и да гушна редичката :)
    Съсредоточих се, въоръжих се с маски, есенции и мехлеми ще се боря ;)
     
    esz102, .TAINNA., dedoto и още 1 човек харесват това.
  19. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    садиш нещо дълго растящо със супер тор ако имаш,друг начин не виждам
     
    .TAINNA., milena7004, beti06 и още 1 човек харесват това.
  20. 0246

    0246 Обитател

    Точно това се обсъжда в тази тема от началото на ивента, защото всички зациклихме на изскачащите - прочети, има куп идеи за играчи с всякакви ресурси. Харитата са кът в повечето акаунти, тези с много бройки са ги събирали с години, а вероятно и срещу не малко пари, та това да не те спира
     
    .TAINNA. и beti06 харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.