Дискусия: Разкопки в пещерата

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 27.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    Този път реда е на близо 600 изскачащи ....май ще се разминем с него 8)
     
  2. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    вземам реда и край няма летящи>:(:mad:
     
    milena7004, ka-linka и .TAINNA. харесват това.
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    само тук ли? минавам сателитките и ще те оспамя малко :) Комши и не си трайкай ми викай през оградата :D
    по съседски и теб ще замерям, чакай спам ;)
     
    dedoto и ka-linka харесват това.
  4. 0246

    0246 Обитател

    Стоя и си мисля аз тука, гледайки изскачащите тази сутрин след дългото растение, че това в БП е някаква патология. Познанията ми обаче не стигат да определя каква. След всичките проблеми с отпадането на флаша, след пълната олигофрения новата платформа да е оптимизирана само за Уиндоус (и то говорим за 2021 година!!! не за 681-ва, нали), след реалното отказване на толкова играчи (сред които и някои дългогодишни съседи :( ) - ти вземи се стискай за некви изскачащи в куест, в който трябва от едно поле да се съберат над 15х бройки растения за по-малко от седмица. Нооо има и друг вариант - да не е патология, а напълно обмислена стратегия да се разкарат и последните останали играчи. Дали пък това всичкото не значи "абе вие не разбрахте ли, че тая игра умира, щото сме смотани. Като не сте разбрали - ей ви няколко невъзможни куеста и тон скъсани нерви и да се свършва тая мъка и всеки откъдето е"
     
    bilq76, bubolina8, shiky и 10 други харесват това.
  5. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Как да има като СССРе отдавна се разпадна xD
     
    milena7004, ПЕПЕЛЯШКА, tani1980 и още 1 човек харесват това.
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    xD сега се мъчи да се събере xD
     
    ПЕПЕЛЯШКА и pepa551 харесват това.
  7. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Чукчи сърп не ще, ама Пепа ще, че още 230 и трябват поне редичка , гредичка по гредичка да изкове:pxD
     
    SKATAVKATA, .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.
  8. esz102

    esz102 Младши експерт

    п.п. зеленка си, защото си копирала ник, а той е в зелено. В такъв случай сваляш ред надолу, пишеш вече в черно и качваш написаното нагоре. Има и друг начин: маркираш текста в зелено и цъкаш горе на голямото А Там са цветовете. Избери черен и си готова ;)[/QUOTE]
    Благодаря, TAINNA за полезните съвети:)А сега за падащите: от люл.боб-184 (+22 харита), засадих чушки.Мариновах ги с лечебен мехлем,есенция на познанието и маска,,Бахама", след 3ч.02 мин.ще отчета резултата.
    Чушки+80;тиквички+26
     
    Последна редакция: 31.1.21
    gigi_421, .TAINNA., koteto9 и още 1 човек харесват това.
  9. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Много симпатично и кулинарно, а може би и съвсем заслужено "Черешката на тортата" - покрай този евент се обмениха толкова тънкости и рецепти, подлучване, мариноване и какво ли още не. :inlove:;) А сега сериозно, много благодаря на всички които споделиха идеи и стратегии.
     
    esz102, gigi_421 и .TAINNA. харесват това.
  10. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    сега остава да изготвим менютата и да ги запишем в книгата Обмяна на Опит за бъдните поколения и за такива като Пенчо дет чете по диагонал или забравя да чете xD
    драсни личен да ти пусна гювеч и докато обикалям насам натам да те оспамя ;)
     
    pepa551 харесва това.
  11. Калея

    Калея Активен автор

    Здравейте! Нареждам се за маска, ако някой има излишна, няма да откажа малко помощ.
     
  12. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Пиши ми
     
    .TAINNA. харесва това.
  13. staneli

    staneli Старши болярин

    Пратих ти :)

    И на теб пратих :)

    Имам още един свободен подарък. Друг желаещ маска?
     
    .TAINNA. харесва това.
  14. maqpan4o

    maqpan4o Младши експерт

    срам не срам и аз да попитам можете ли да ми изпратите бахама маска? :)
     
    .TAINNA. и esz102 харесват това.
  15. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Благодаря на всички, които ми помогнаха с маска Бахама! Това, което направихте много ме трогна. Ще ги използвам разумно.:)

    Събрах така жадуваните сърп и чук за редчето. Сега разсаждам късото, но не знам дали ще събера заветните падащи за Пиколото. Ако стане- стане, ако не- здраве да е.:)В крайна сметка съм тук да се забавлявам, а не да се ядосвам. Вярно е, че е неприятно да не свършиш работата до край, но така случва някой път. Не унивайте! Ще има и други задачки, които ще изпълним до край!:)
     
    .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  16. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Пиши ми.
     
    .TAINNA. харесва това.
  17. esz102

    esz102 Младши експерт

    Пратих ти:)
     
    .TAINNA. харесва това.
  18. koteto9

    koteto9 Старейшина

    срам не срам и аз да попитам можете ли да ми изпратите бахама маска Благодаря предварително
     
    .TAINNA. харесва това.
  19. cecomania

    cecomania Активен автор

    пиши и на мен

    Не ти се сърдя разбира се!Видях я тая маска-имал съм около 1200 броя от нея.Просто не съм сял никога чушки и тиквички и не съм обръщал внимание...
     
    Последно редактирано от модератора: 31.1.21
    .TAINNA. харесва това.
  20. esz102

    esz102 Младши експерт

    Пратих ти:)
     
    .TAINNA. харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.