Дискусия: Разкопки в пещерата

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 27.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Джиджи, прати ми едно съобщение на този никнейм.
     
    .TAINNA. и gigi_421 харесват това.
  2. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Пенчо, в интернет продават очила, увеличават 160 пъти, купи си, чедо, стига се мъчиxD.
     
    dedoto и .TAINNA. харесват това.
  3. milena7004

    milena7004 Знаменитост

    Здравейте ,TAINNA и gigi_421! На вас,пък и на ,всеки който ми пише че иска маска, мога да изпращам всеки ден(стига да имам свободни подаръци,де).Освен няколкото хиляди маски,които си стоят в килера,имам и "музикална кутия въртележка",която също ми дава по една маска,мисля на 72 часа.

    П.П За днес ми свършиха безплатните подаръци,но ако има някой безкрайно нуждаещ се,бих пратила платен.Спорна игра на всички!:)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, pepa551, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  4. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Направено е:).
    Ще бъда много благодарна, когато имаш възможност да ми пратиш някоя и друга маска.:)
     
    .TAINNA. и milena7004 харесват това.
  5. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Пиши ми, ще ти изпращам маска всеки ден до края на събитието.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, esz102, milena7004 и още 1 човек харесват това.
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    xDxDxD Пенчо похарчи паричките за ЛГ а иначе вижда ама не четееее xDxDxD
    Благодаря Миленче :) Да не злоупотребявам обаче, да иска ми се, но има и други нуждаещи се. Ако на теб ти трябва нещо аз също мога да помогна :D
    Доста време не играх и тогава съм изпуснала и реда, и музикалната кутия. Ако ги пуснат непременно ще си купя :D
    Благодаря на всички съседи и приятели, които ми подадоха ръка и ми изпратиха маски. Вече имам 7 и съм щастлива. Още по-щастлива съм, когато и аз мога да помогна на някого с нещо :D
     
  7. milena7004

    milena7004 Знаменитост

    Благодаря,нямам нужда от нищо:).Дано, някой ден пуснат редчето,и то да е посилно за всички :)
     
    gigi_421 и .TAINNA. харесват това.
  8. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Докато събера изкачащите ,да ги предам ,да мога да смеля семената.Ще загубя два дена и половина.Как не можаха да направят веднага да можем да преминем да сем второто растение.По тъпа задача не можаха да измислят с тези бройки изкачащи.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, лудакрава1, dedoto и 3 други харесват това.
  9. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    По две маски може да се закупят от Фермерския магазин
     
    tanyamery, krisi026, gigi_421 и още 1 човек харесват това.
  10. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    да ако имам монети :D Благодаря Мименце ;)

    п.п. и все пак взех двете маски от ФМ, че са до утре вечер :p
     
    Последна редакция: 30.1.21
    ПЕПЕЛЯШКА, esz102 и mimi123123456 харесват това.
  11. buba62

    buba62 Главен болярин

    само 749 хвъркати до сандъка Пиколото ми остана да събера, ще се получат при мен нещата
    два пъти тиквички ще успея тази вечер да врътна и после любоб а за утре ще мисля утре
    :p:)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и gigi_421 харесват това.
  12. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Изтупах сандъците и успях да събера ФМ и си купих двете маски:). Надявам се да не стана нахална, но ще се радвам да ми пратите още няколко(да си имам:p).
    А от 125 люляков боб- 74 падащи. Сега сложих тиквички- да видим:).

    П.П. От тиквичките само 24- загуба на време и ресурс. Както вървят нещата ще взема редичката и някой друг "подарък" от втората част. Ще мина този път без Пиколо( а аз си мислех, че избирайки втората част за начало, ще взема Пиколото. Който не чете... То все тая).
    Лека ви нощ от мен!:)
     
    Последна редакция: 30.1.21
    .TAINNA., esz102 и milena7004 харесват това.
  13. esz102

    esz102 Младши експерт

  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    голямо благодаря :inlove::D До сега май не са ни трябвали маски или поне на мен не ми се е налагало да ги ползвам :)
    За финала, браво! :D

    п.п. зеленка си, защото си копирала ник, а той е в зелено. В такъв случай сваляш ред надолу, пишеш вече в черно и качваш написаното нагоре. Има и друг начин: маркираш текста в зелено и цъкаш горе на голямото А Там са цветовете. Избери черен и си готова ;)
     
    Последна редакция: 31.1.21
    ПЕПЕЛЯШКА, gigi_421 и esz102 харесват това.
  15. gimitko

    gimitko Кандидат за признание

    Наредих редчето:music:и сега чакам от един час да ми се появят карти на съкровища за да смеля семена за късото растение.
    Рефрешнах поне пет пъти но не идват:cry:
    Включвам се в списъка на желаещите маски(ника е същият),да си поиграя с тиквичките и люляковия боб.:)
     
    .TAINNA. харесва това.
  16. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Благодаря!:)
     
    .TAINNA. харесва това.
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Добро утро, днес колелото ме обича. Извъртях 50-60 обикновени и 10-тина парти врътки и ми пусна двете плевни за 24 часа и за 12 часа. Дай Боже на всички такава радост :D До обяд ще направя късото растение и минавам на тиквички. С млечен сос с много копър и чесън xD Ще играя маскираният БП с бахама маски, които ми изпратихте ;). Благодаря ви приятели! :inlove::D
     
    Последна редакция: 31.1.21
    maqpan4o, milena7004, tanyamery и 2 други харесват това.
  18. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Който иска да му изпратя маска да ми пиши никът ми е същият 7 броя мога да пратя за деня, ако за тази маска иде реч [​IMG]
     
    Последна редакция: 31.1.21
  19. dedoto

    dedoto Адмирал

    Падащите хич не падат>:(още 300 ми требат за реда:mad:БП пак се оляха:wuerg:хубаво си бях спрял да играя ама май ще продължа с почивката
     
    eva-mina, -niksan-, maqpan4o и 4 други харесват това.
  20. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Не си сам, двама сме, на мен ми трябват още 230. Ще се обзаведем с реда и стига толкова :):)
     
    milena7004, dedoto, ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.