Дискусия: Разкопки в пещерата

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 27.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Демек лалотата за теб не са ресурс??? Уби ме, честно!
     
  2. .water.

    .water. Обсебен

    xDxDxDЧе кой ще си набута фермата с лалота не ти ме уби за човек с претенции,че всичко знае.Попитай някой дългогодишен играч всеки е прибягвал до това някога ще ти каже как се прави.Това е като да си събереш 200 клопки дали някой си е набутал фермата с лалота да ги събере:).
     
  3. buba62

    buba62 Главен болярин

    34 даде при мен с 20 хари, но и на това съм доволна. Вече смелих 5+5 след рефреш и почвам разсяването на второто.

    Не всеки. И не щото не зная за това как, а защото така не е моята игра.
     
    Последна редакция: 30.1.21
    .TAINNA. и tanyamery харесват това.
  4. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Откъде ще знам как се прави, то само "Сектата на дългогодишните" ги знае тези тайни xD
    2200 подаръка по 2 лалота - 4400 лалота за теб не са ресурс, да не говорим колко сателитки трябва да притежаваш за това упражнение... Спри да се излагаш, че не ти отива!
    Хубав и ползотворен да е денят ти! :)
     
    maqpan4o харесва това.
  5. ka-linka

    ka-linka Пазител

    17 сърпа от късото растение, съвсем се оляха. Реда ще го взема и край!
     
    dedoto и .TAINNA. харесват това.
  6. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Аз нямам такава:cry::cry::cry:
     
    .TAINNA. харесва това.
  7. buba62

    buba62 Главен болярин

    Помоли играчите да ти пратят, сигурна съм че ще се намери кой да откликне, аз утре пак ще ти пратя.
     
    .TAINNA. и gigi_421 харесват това.
  8. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Ако искаш утре ще ти пратя, щото днес вече ти пратих сърп и чук.
     
    .TAINNA. и gigi_421 харесват това.
  9. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    По- добре сърп и чук сега, а по- нататък, ако може и не е нахално от моя страна, маска. :)
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  10. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    На 2 косене - 33бр. Продължавам!!!
     
    .TAINNA. и gigi_421 харесват това.
  11. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Разбира се, че може. Ти толкова ми помагаш! :D
    Само казваш кога и пращам веднага! :)
     
    gigi_421 харесва това.
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Цецо, малко ще те коригирам, да не ми се разсърдиш :)
    Маска Бахама - без слот, по-бърза продукция за Бахама зеленчуци. Бонус 20%. Време 6 часа
    Вълшебно питие - сребърен слот, по-бърза продукция за Бахама Други посеви. Бонус 4%. Време 6 часа
    Съдбовно питие - сребърен слот, увеличава скоростта на производство на зеленчуци в Обикновените ти ферми. Бонус 4%. Време 6 часа
    Момичета и аз подир вас. След малко ще пробвам. Чакам да обера сагуаро към 15 и ще боцна нещо като вас :)

    коя беше редичката? не помня взех ли я, играех ли тогава ...

    п.п. видях, Неонови обори 6, ама я нямам. Имам до 3 и после скачам на IX ... сигурно по това време не съм играла Тюх да му се не знае ... Имам една маска незнайно от къде е прелетяла. Ще помисля дали да я пусна в действие
     
    Последна редакция: 30.1.21
    cecomania и gigi_421 харесват това.
  13. troi333

    troi333 Активен автор

    Пенчо, де са твойте очила?
    Как коя?!
     
    .TAINNA. харесва това.
  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    видях видях като му наденах на Пенчо още едни да не се кьорави xD
    Благодаря ти, изпуснала съм я :cry: Ако я дадат с ЛГ, ще я купя ;)
    Обрах сагуарото с 37 хари. И какво ми даде? Само 17 >:(:mad:
    Сега набучих тиквички с есенция на познанието и лечебен мехлем. Маската ми се свиди да я дам
     
    tanyamery харесва това.
  15. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Слагай Маска, маме. Подарих ти 1, утре пак...имам маски за 2г напред
    аааааааа, на кой ник играеш?

    gigi пиши ми във фермата да пратя и на теб
     
    .TAINNA. харесва това.
  16. buba62

    buba62 Главен болярин

    1 подарък неизползван имам и аз, и маски Бахама над 1000. Който иска - да пише тук на кой ник и ще пратя.
    Иначе надникнах на колелото - гледам +200% реколта, врътнах, грабхан бонуса. Сега как да не сея дълго със супур тор? Мога да си позволя 3 пъти да завъртя и да останат прилични запаси за зор заман. И да ми останат 3 дни на спокойствие да събера хвъркатите нощем със люляков боб, денем пак с него или с тиквички, поне утре ще имам време да въртя тиквички през деня, нали е почивен ден, поне за мен.
     
    .TAINNA. харесва това.
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Само този мами, само него играя. Гифт отдавна е на мой племеник xD
    Много ти благодаря за маската. Ще се реванширам когато с каквото кажеш, там на дувара с почерпката :D
    Благодаря на теб и на бубето за идейката. Тиквичките с есенция на познанието и лечебен мехлем без маска дадоха 47 с 37 харита направо сте върха! Взех редичката, свърших сезона, направих семената за късото растение и ще го направя набързо. После по вашата рецепта правя чуковете и мисля да успея ;)
    Това е то, приятел в нужда като помага няма невъзможни неща. Благодаря :inlove::music::D

    п.п.бубе, мен ме е срам да си поискам, но ако може да ме маскираш веднъж, та с маската от самардапа, с ваша помощ да успея да набера фъркатите. Драснете ми от какво имате нужда да помагам :D
     
  18. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    И на този пратих :p
    Имам нужда от яхта...и коричка хляб :music:
     
    kakata13, tanyamery и .TAINNA. харесват това.
  19. buba62

    buba62 Главен болярин

    Пращам. И помагай на друг когато с каквото можеш.
     
    .TAINNA. харесва това.
  20. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    златна си! Благодаря :inlove::music:Яхта лесно, имаш я, но коричка хляб ... :wuerg: отивам да ти купя :D
    Благодаря бубе :inlove: Винаги помагам макар да не пиша тук, но хората ме знаят :D Правя на другите това, което искам и на мен да се прави и съм щастлива :D:music:
     
    ka-linka, Самардапа, pepa551 и още 1 човек харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.